Oğluşum, Tosun Paşam, Ahmet Taham

Başlatan guguş, 12 Nisan , 2007, 13:29:12

« önceki - sonraki »

guguş

24 Ocak , 2008, 20:37:37 #90 Son düzenlenme: 24 Ocak , 2008, 22:02:09 guguş
işte oğluşummmmm

[eklenti yönetici tarafından silindi]

-Butterfly-

bu ticker neden gorunmuyor sende anlamis degilim  kendimde denedim gorunuyordu   :dontknow: bir kez daha denicem  :icon_thumright:

ayrica resim yuklemissin galiba ama o dosyalar bos  :k06:

guguş

guguş

27 Ocak , 2008, 19:37:56 #93 Son düzenlenme: 27 Ocak , 2008, 19:39:53 guguş
bu resmi dün akşam görümcem çekti. Ayrıca profildeki resimdede oğluşuma yeni hamileyken

[eklenti yönetici tarafından silindi]

guguş

Resimde de anlaşıldığı gibi oğluşum biraz hasta öksürük biraz grip ve birazda ishal ayrıca halsiz oğlum bugün bide kustu yavrum benim emerken tam uyuyacaktı öksürürken birden çıkardı şimdi biraz daha iyi oynuyo

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

COK GECMIS OLSUN INSALLAH EN KISA ZAMANDA ATLATIR KUCUK PASAMIZ RAHATSIZLIKLARINI :amin: RESIMLERINIZ HARIKA COK SEKER BIR AILESINIZ :-[ AMA BEN PASAMIZI ANNEYE COK BENZETTIM YANLISMIYIM ACABA :k06: :dontknow:

-Butterfly-

Minigime cok cok gecmis olsun insallah en kisa surede atlatir yavrum  :amin: ayrica cok seker cikmis resimleride masallah  :nazar: yerim ben o kasik surati  :hungry:

sizede  masallah guzelim resimlerini cok guzel  :nazar:

guguş

bugün doktora gittik biliyorum çok hastasın minik yavrum gülmeye bile halin yok küçük burnun grip olmuş hiçbişey yemekte istemiyosun üzülme oğluşum annen yanında hep biran önce iyileş yavrum sen öksürdükçe benim içim parçalanıyo seni çok seviyoruz canım oğlum :icon_pale:

sevda

Canım benim çok geçmiş olsun bu meleklerimiz hasta olunca gerçekten anne ve baba olmanın nekadar zor olduğunu bir kez daha anlıyoruz sanırım... ;)

Acil şifalar versin kuzuma annesii allahımm... :amin:

Resimlerinizde çok güzelll allah bozmasın saadetinizi vee nihayet görebildik sizi yaaaa şükürrr kavuşturana ama biz çok isterizz haberin olsun... :suclu:

Şeymanurr

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN RESİMLER ÇOK GÜZEL ALLAH BOZMASIN....YA 2008 SİTEMİZ BEBEKLERİNE HEP HASTALIK GETİRDİ YAWWW :caca: :caca:
blogumuz hergün güncelleniyor beklıyoruz(yorumda yazın ama)
http://keremsalih.blogcu.com/

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/100

guguş

29 Ocak , 2008, 19:49:27 #100 Son düzenlenme: 29 Ocak , 2008, 19:53:28 guguş
Alıntı yapılan: sevda - 29 Ocak , 2008, 00:19:28
Canım benim çok geçmiş olsun bu meleklerimiz hasta olunca gerçekten anne ve baba olmanın nekadar zor olduğunu bir kez daha anlıyoruz sanırım... ;)

Acil şifalar versin kuzuma annesii allahımm... :amin:

Resimlerinizde çok güzelll allah bozmasın saadetinizi vee nihayet görebildik sizi yaaaa şükürrr kavuşturana ama biz çok isterizz haberin olsun... :suclu:

teşekkürler canım tabiki koyarız resmimizi daha çok koyarız merak etme hiç üçlü resmimiz yoktu

guguş

Alıntı yapılan: oglum ve benn - 29 Ocak , 2008, 11:34:03
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN RESİMLER ÇOK GÜZEL ALLAH BOZMASIN....YA 2008 SİTEMİZ BEBEKLERİNE HEP HASTALIK GETİRDİ YAWWW :caca: :caca:
sağol canım hepimizin kuzularını korusun Allah

guguş

canım oğlum ne zaman kendi yatağında yatmayı öğreneceksin birde bu hasta halinle dün gece yatakta yanımdan düştün o kadar kortum ki oğlum kendimi çok kötü hissettim Allahtan bir yerine bişey olmadı hele o inci dişlerin kırıldı diye çok korktum sende korktun tabi tam uyurken düşünce çok korktun ama benim güleryüzlü oğlum hemen gönlün oldu ve gülmeye başladın. sana bişey olmasın yavrum buna ne baban ne de ben dayanabilirim seni çok seviyoruz kuzummmmmmmm

semra

ay yavrum benim canim cok gecmis olsun :sad1:2hafta önce ayni olay bizimde asimiza gelmisti sen yazinca tekrarda o ani yasamis gibi oldum cok sükür birsey yokmus bu insani sadece tesseli ediyor :amin: :opucuk:ahmet tahayi :nazar:

-Butterfly-

Canim benim yaa kiyamam  acil sifalar hayatim insallah kisa surede iyilesir .. zaten aksilikler geldimi hepsi bir biri uzerine geliyor ne yazikki  bugun bende oglumun kafasini carptim icim gitti morardi sisti  :y25: neyseki simdi iyi ama oluyor  iste allah bol bol sagik versin yavrularimiza  :amin: tekrar gecmis olsun melegime  :opucuk: