29 Nisan , 2024, 16:58:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğluşum, Tosun Paşam, Ahmet Taham

Başlatan guguş, 12 Nisan , 2007, 13:29:12

« önceki - sonraki »

guguş

bak buse bunları 2 dakika önce çektim webcam den

[eklenti yönetici tarafından silindi]

-Butterfly-

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Guguscumm cok tatlsiiniz cok guzelsinizzz  :nazar: :nazar: :nazar:   allah sizi nazarlardan korusunn  :opucuk: :nazar:

guguş

guguş

Arkadaşlarrrrrrrr Fas'a taşınıyoruz.
Eşimin işi dolayısıyla Fas'a gidiyoruz  daha doğrusu eşim bu ayın sonunda gidiyo bende mecburen 2 ay sonra gidicem
Ama korkuyorum açıkcası nasıl bir yer alışabilicem mi falan diye :dontknow:

semra

RESIMLER COK GÜZEL GGUGUSCUM  :nazar: :nazar:HAKKINIZDA HAYIRLISI OLSUN CANIM INSAN DOGDUGU YERDE DEGIL DOYDUGU YERDE KALMAK MECBURIYETINDE BAK BIZ DE GURBETTEYIZ  :y25: :y25:INSALLAH ORAYA ALISIRSIN  :amin:ÖPÜYORUM PASAMI :opucuk: :opucuk: :wave:

-Butterfly-

Canim hakkinizda hayirlisi olsun insallah :amin: fakat zamanla alisiliyor,umarim sende kisa surede alisirsin yasadigin yere  ;)

guguş

teşekkür ederim arkadaşlar alışırım umarım
buseeeeeeeeeeeeee seni burda görmek ne güzel :occasion5:

oozge

YETİŞTİMM FOTOLARAAAAA.....
AYY NE GUSELL ONLAR ÖLE... ANNESİ AYRI GUSELL BEBİŞİ AYRI GUSELLL
ALLAH NASARLARDAN KORUSUN SİZİ CNMM :nazar: :amin:

guguş

ayyy teşekkür ederim özgecim Allah sanada nasip eder inşallah :opucuk:

-Butterfly-

Ne oldu hayatim tasinma isi,varmi yeni bir gelismeee ?

oozge

Alıntı yapılan: guguş - 14 Mart , 2008, 16:39:42
ayyy teşekkür ederim özgecim Allah sanada nasip eder inşallah :opucuk:

teşekkurler cnmm inşallahhh ogünlerı gorurumm...
ya smdı gordum fas"a tasınıomussunuzzzz!!!!!!!!
hayırlısı olsunnnn inşallah cok cabuk alısırsınız orayaaaa...ınsanın kendı memleketı gbı olmasada en azından ayak uydurursunzzz...

öptümm siziii  çok çok :flowers: :flowers:

guguş

selam arkadaşlarrrr sonunda gelebildim. uzun zamandır çok yoğundum. memlekette ev alıp eşyamızı evimize koyduk ben bir hafta sonra gidip evimi yerleştircem bu arada kayın validemlerdeyim eşim bu sabah gitti fas a bizde iki ay sonra gidicez nasipse  ay eşim yok yanımda yani nasıl geçicek bilmiyorum  :y25: neyse böyle işte bu arada oğlum büyüyor beş dişimiz var kanepenin kenarında tutunarak yürüyo ve dayday durmaya çalışıyo şimdi birde resim koyarım teyzelerimiz görür hepinizi öpyorummmmmmmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

duru boncuk

canım yaa maşallah paşaya çok tatlı canım  :nazar: :nazar:taşınma işinizde sizin için hayırlı olur umarım canım bak bizde farklı şehre taşındık ama bir kaç ay sonra alıştık sende alışırsın inşallah canım çabucak :opucuk: :opucuk:

guguş

29 Mart , 2008, 17:02:17 #193 Son düzenlenme: 29 Mart , 2008, 17:04:08 guguş
sağol canım alışcazzzz ama babamızı iki ay göremicez o gitti çünkü :( :y25: :crybaby2:

gelin kızım nasıl?  :opucuk:yanaklarından