nagihan nazina kavustu

Başlatan adalet, 10 Nisan , 2007, 18:48:34

« önceki - sonraki »

adalet

nagis tebrik ederim gozun aydin allah anali babali buyutsun
naz hanim hosgeldin nazli kizimiz allah seni korusun kucuk melek 
:wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :icon_flower: :occasion16: :wav: :love9: :love7:

Emine

:love9: NAZ BEBEĞİ ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN.GEÇMİŞ OLSUN NAGİHAN  :love9:

jbdun

HOŞ GELDİN NAZ KIZ :love9:

GEÇMİŞ OLSUN NAGİHAN :flowers:.ALLAH ANALI-BABALI BÜYÜTSÜN

Tebessüm :)

:hello2: tebrik ederim nagihancım :flowers: Allah analı babalı büyütsün, bahtı güzel olsun inşallah yavrunun. :nazar:

ponçik

:hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:
Gözünüz aydın Nagihan   :opucuk: tebrikleeeeeer   :flowers:
Naz bebeğe Allah sağlık sıhhat versin    :nazar: hayırlı evlat olsun inşallah   :love9:
Güle güle büyütün  :aferin:

Ardaömür(Arzu)

Nagihan gözün aydın canım analı babalı büyüsün bebeğin. Sizler doğum yaptıkça ben burada rahatlıyorum dualarımız sizlerle geçmiş olsun.  :love9:
:flowers:

esra(azra)

naz bebek hoşgeldinnnnn :love1:
nagihancım sanada geçmiş olsun Allah anallı babalı büyütsün canım :flowers:
:occasion16:

SEVİNÇ

Nagihancığım,gözün aydın.Allah analı babalı büymek nasip etsin. :nazar:

burcu-emir

Nazlı kızımız nazlımız hoşgeldin aramıza  :love9:  :love7:.annen ve babanın mutluluk kaynağı adı gibi naz kızımıza allah sağlık,bir ömür boyu mutluluk,güzellikler nasip etsin.annesinin minik pembe kuzusu bu sene annesinin en güzel doğum günü hediyesi oldu  :love8: allah ikinizide nazarlardan saklasın  :nazar:

ღ°cerenay.♥.

canııııııııııımmm razinin doğum yaptığını öğrendim ,ona bakayım derken seni gördüm.çok şaşırdım veeee  çoook sevindim.
aramak istiyorum ama saat biraz geç oldu,yarın ilk işm seni ve raziyi aramak Allahın izniyle.
gözün aydın , güle güle büyüt kızını canımmm

:hello2: :flowers:

şerife Berat

güzelim iyi geceler nazlı kızın naz'ı sağlıklı bi şekilde büyütmen dileğiyle.umarım herşey yolunda gider.

aslı

naz bebek hoşgeldin.   :occasion16:

Nagihancım geçmiş olsun. Allah analı babalı büyütsün.

Lily Wonka

Gözün aydın Nagihan'cım! :flowers: Güzel kızınla birlikte hayırlı uzun ömürler nasip etsin Rabbim....

nagihan

inanın bu sayfayı yeni gördüm.
hepinize çok teşekkür ederim.  :flowers:

jbdun

:caca:
aşkolsun yaaaannniiii nagihancımmmm :nono:   :k06: