BEBEĞİMİN ODASINI NE ZAMAN AYIRMALIYIM??????

Başlatan eylülüm, 20 Eylül , 2008, 19:49:36

« önceki - sonraki »

handan

10 Ekim , 2008, 20:01:54 #30 Son düzenlenme: 10 Ekim , 2008, 21:17:17 handan
Alıntı yapılan: mavili - 10 Ekim , 2008, 12:59:46
sagol handancım bende tereddüt etmiştim dün sagdıgım süt dolapta pürtüklenmiş bozuldumu acaba diye düşündüm çalkaladım gitti ama içirmedim duruyordu onu vereyim bari kızıma şimdilik iyi gidiyoruz sabahtan beri uyuyor karnı doydu ya bugün sütüm iyi 2 saat aralılarla uyanıp emiyor sonra uyuyor inşallah böyle devam eder diycem ama dün ve bugün hala kakasını yapmadı yaptıktan sonra karnımı agrıyor ne 4-5 saat susmadan aglıyor yapsın diyede sevinemiyorum korkuyorum ama yapsa iyi olacak akşama da misafir var Allah yardımcımız olsun bakalım

süt saklama poşetleri nerede satılıyor duymamıştım 4 tane biberonumuz var onları sakladım şimdilik ama ihtiyacım olacak

çalışacagım için çok üzülüyorum zaten kızım aç kalacak diye daha dogrusu benim sütümü alamayacak diye şimdiden hazırlayım onları sütüm azalır gittikçede stok yapamam diye korkuyorum

birde haklısın galiba tam boşaltmıyor bu keşke elektrikli alsaydım ama aldım işte birkere bakalım olmazsa işe döndügümde elektriklisindende alırım belki

süt saklama poşedi
http://www.teketek.com/sut-saklama-poseti/lansinoh-sut-saklama-poseti-25li.html
aventin de vardır ama araştır internetten.

ben artık kilitli buzdolabı poşedine koyuyorm. başlarda çok kullandım süt saklama poşedi. ama artık yetiştiremedim marketten aldığım kilitli buzdolabı poşedine koyuyorum

en çok süt içtikten sonra yapıyorlar kakalarını ewet o yüzden ağlıyordur. rezene bağırsak çalıştırır. rezene çayı ver sık sık. ayrıca bacaklarına spor yaptırmayı da  ihmal etme cnm

nagihan

tecrübeli arkadaşım benim
öykünün bacaklarını karnına götürürkenki pozisyonun gözümün önünden gitmiyor
inan cocuğa bişi olacak diye çok korkmuştum
o sesi duyduktan sonra yanıldığımı anladım  :k06:

eylülüm

mavili canım sanırım bebişinde kaka problemi var bunun için en iyi çözüm zeytinyağı.bir çay kaşığı zeytinyağı içitebilirsin yada kulak temizleme çubuklarını zeytinyağına batırıp popsunu uyar görüceksin hemen yapıcak kakasını benim kızım 2 3 gün yapmadığı oluyodu bu yöntemle anında boşalttık içimizi :k06: :k06: ayrıca bacaklarını karnına doğruda bastırabilirsin ıkınırken falan.çok faydalı.

handan

Alıntı yapılan: nagihan - 10 Ekim , 2008, 23:41:35

yere yatırdığımda öyküyü yanında da almira yatıyordu. ikisi yanyana komik duruyordu bi de ewet.
:toothy10: nasıl yaptırmıştım ama  :toothy10:
herkes bana alışacak çocuk sonra kendi yapamıcak kakasını diyordu ama maşallah şimdi nasıl öttürüyor bi bilsen...  :nazar:

mavili

zeytinyagı da denedim kulak çubugunu da yapmayınca yapmıyor sıpa işte ama anladım bu karnı aç olunca uyumuyor birde tam doyunca yapıyor kakasını

handancım süt poşeti hakkında yardımcı oldugun için çok sagol

handan

rica ederim cnm  :flowers:
ayrca eloşun gazı var ya ıkınınca karnı ağrıyor zorlanıyor o yüzden tam ıkınmıyor. ıkınamayınca da kaka da yapamıyor.  ;) en azından öykü öyleydi.

nagihan

Alıntı yapılan: handan - 11 Ekim , 2008, 17:09:43
Alıntı yapılan: nagihan - 10 Ekim , 2008, 23:41:35

yere yatırdığımda öyküyü yanında da almira yatıyordu. ikisi yanyana komik duruyordu bi de ewet.
:toothy10: nasıl yaptırmıştım ama  :toothy10:
herkes bana alışacak çocuk sonra kendi yapamıcak kakasını diyordu ama maşallah şimdi nasıl öttürüyor bi bilsen...  :nazar:

aman maşallah öykücüğeee

mavili

aventin süt saklama bardaklarını aldım 10 tane kapaklı ve biberona ve süt sagma pompasına adapte olacak aparatı var

şimdilik memnun kaldım sayılır bunlar dolsa şimdilik yeter

handan

sütün olursa fazla poşette alırsın. şimdilik yetsin hadi bakalım  :aferin:         :k06:

mavili

handan

dolar dolar yeterki eloş sık sık emsin.
üstüne bide sağ..
ooo onları doldurur daha da poşet istersin bak demedi deme  :icon_thumright:

mavili

inşallah öyle olur canım ya bende yazar paylaşırım ozaman seninle burada