28 Mart , 2024, 11:43:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Üyelere teşekkür etme ve rep verme

Başlatan dilegim, 18 Eylül , 2008, 21:02:16

« önceki - sonraki »

senem

Alıntı yapılan: ★•·.·❤вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ ❤·.·•★ - 21 Kasım , 2009, 23:26:40
hihihihih belkim bana modluk verirler faunderlik yokmu acaba  :k06: :k06:

valla mesaj sayin cok masallah nasil mod degil admin bile olurdun diye dusundum hehe

мiŁenα.

balbocegı sen bu konuya takıntılı oldun :k06:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

gitgidee forumu ele geciyormusum yasan kotulukkk  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

can dediklerim....

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ben bi rep mep + falan istiyorummm bananeeee ahha mesela soyle olsun bebeklerin yaninda +
olsun sonra 3 bebek daha verilsinn  :toothy10: :toothy10:

Balböceği

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

βαlκιz

protest bölümüne git bana rep vermiyolar dee  :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Balböceği

Emine

Alıntı yapılan: Emine - 04 Ekim , 2008, 09:37:18
Teknik yardımlaşma kısmında Üyelere "+" , "-" puan verme konusunda bu konuya yer vermiştik özet olarak herkes sevdiği arkadaşlarına + sevmediklerine - vermeye başladı ortada eksi ya da artılık bir durum yokken kaldırılma nedenlerinden biri de bu

Daha önce de belirtmiştik, bir ara koyduk ama kaldırdık sonra adil olmadı üyeler puan verme konusunda.

derbeder

bu rep olayi her forumda ayni dendigi gibi. msjin icerigine degilde kisilere gore hareket ediliyor genelde. sonra rep kavgasi cikiyor kres cocuklari gibi  :laughing7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!