29 Mart , 2024, 00:22:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

OYUN HALISI OLARAK NE KULLANIYORSUNUZ

Başlatan amo, 06 Nisan , 2007, 10:09:23

« önceki - sonraki »

amo

06 Nisan , 2007, 10:09:23 Son düzenlenme: 21 Mart , 2008, 17:16:27 ogltkn
Oyun halısı olarak ne kullanıyorsunuz?

jbdun

bizde amway marka var,memnunum en azından kızım baya bi zaman geçiriyor orada.Ama bundan daha fazla ayrıntılı oyun halıları olduğunu biliyorum.Bu bize hediye gelmişti :-[ ben de başka almadım.

şerife Berat

gunaydın jbdun daha önce duymuştum oyun halısı ama hiç görmedim gösterme imkanınvarsa forumda yayınlarmısın canım?

jbdun

günaydın şerifecim
çekip gönderiyim 1dk

şerife Berat

bekliyorum canım.bide fiyatı hakkında bilgin var mı?

jbdun

şerifecim üstünde tane oyuncak sallanıyo bi de ortalarında 1ayna sallanıyo.
Halının üstünde de, palyaçonun suratı hışırhışır ses çıkartıyo dokunduğunda,
bi elinde dişlik , ötekinde de içinde minik topların bulunduğu bi halka (o da ses çıkartıyo) var
yine 3tane şekil var , kare,daire ve üçgen onlardan da farklı farklı sesler çıkıyo.

ama yine de dediğim gibi bundan çok daha detaylıları var,ben hediye geldi diye tekrar para verip almak istemedim, iyikide almamışım,ecrin bunu sevdi :love9:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

SEVİNÇ

oğlumda almadım ama bu sefer almayı düşünüyorum. Dün istikalın çocuk koltuklarına baktım.Odasına çift kişilik koltuk almak için.Çift kişililer hemde yer süngeride oluyor daha kapsamlı oluuor.Tabi ben çift kişi düşünmem gerek ya.Koltuk bana daha mantıklı geldi.Tabi oyuncağı yok.

Tebessüm :)

benim tickerda bir kısmi görünüyor, egzersiz arkadaşım diye birşey var, o sallanan oyuncaklara vurunca müzik çalıyor. bebeğin çok küçük değil, belki bu daha çok igisini çekebilir. :)