+1 YAŞ OYUNCAKLARI

Başlatan burcu-emir, 14 Eylül , 2008, 22:44:38

« önceki - sonraki »

Demet_dk

KESİNLİKEL KATILIYORUM AYNISININ OYUNCAĞINI ALSAK OYNAMAZLAR

ÇOCUKLARA AKIL ERDİRMEK NE MÜMKÜN  :dontknow:

SiRiNe

ya kizlar bisi soracagim
ben kizlar dogmadan onlara yataklarinin besiklerinin ustune asilan muzikli dönen oyuncaklar aldim taktim bazen bakiyorlar onlara oyalaniyorlar
birde yikarlarken onlari ördek felan almistim lazim olur diye
sonra 4 tane cingiraklari var onlarlada oynuyorlar ellerinde felan tutuyorlar emiyorlar :k06:
ama yeni oyuncak almam lazimmi bilmiyorum ne zaman almam lazimki
:icon_scratch:

βαlκιz

duygu al artık bişeyler
emeklemeye başlarlar
emekleme oyuncakları var önden gider oyuncak onlarda takip eder  :k06: :k06:
müzikli oyuncaklar al artık büyüdüler
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

DUYGU BENCEDE OYUNCAK ALMALISIN NETTEN ARAŞTIR ONLARA HİTAP EDECEK BİR SÜRÜ OYUNCAK VAR
EL VE GÖZ KOORDİNASYONLARININ GELİŞİMİ İÇİN İYİ OLUR

SiRiNe

tamam kizlar bu hafta sonu alisverise cikacagiz elimle degerlendirecegim :icon_thumright:
cok tskler  :opucuk:

çağınım

kızlar bende çağına ne alacağımı bilmiyorum tahta yapbozlar oluyo bilirsiniz şekiller yerlerine oturtuluyo onlardan 2 tane farklı şekillerde almıştık onları yapıyo artık kendi kendine bide küpleri var iç içe konulanlardan onlarıda yapıyo ama farklı şeyler almak istiyorum ilgisini ne çeker bilemiyorum yaramazlık yapmasını önlemek için ne yapıcamı şaşırdım

βαlκιz

onlardan bizdede var ama bende çokd egişik bişey arıyorum uzun süre oyalanıcakları büyük akülü araba almayı düşünüyorum en sevdikleri şey araba sürsürnler birbirlerini
başka ufak tefek oyuncaklar ilgilerini çekmiyo büyük olcak iilla
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

benim oğlum yarın 6 aylık olcak en sevdiği oyuncak müzikli şeyler

:ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

benım kızımda muzıklı oyuncaklara bayılıyor yatagı muzıklı normalde uyku dısında yataga yatmaz ama onu actıgım zaman zevkle yatar :) dönencesini çok sevıyor durmadıgı zamanlarda tek susturucu bıarada oyuncak piyanosunu calıyodum abıdık kubıdık onunla uyuyup kalıyodu bunun yanısıra çıngıraklı var 4 5 tane onlarla artık oynuyor alıyor uzanıyor agzına goturuyor bayılıyorum bende yanı oyuncaklar alcam ilğisini çekecek ama karasızım ne tur oyuncaklar olsun bızm burda oyuncaklarda hersey gıbı ateş pahası  :honk:

SiRiNe

yaa bu youncak isi beni dusunduruyor simdi kizlarin yataginin ustunde var bu muzikli seylerden
bir kac oyuncaklari var dogmadan almistim hazirlamistim
ama buyuyorlar tabiki aylarina uygun bisiler almam lazim ama NEE??
emeklemeye yardimci olan veya muzikli bir sey..
gidecegiz alisverise o zaman görevliye sorayimda göstersin aylara uygun oyuncaklari
::) :-\
simdi biz onlarla oynuyoruz gunluk 20 dakika felan yere yatirip hem boyun bel kaslari icin jimlastik hemde bir iki oyuncakla  ama yetmiyor oalbilir bilmiyorumki sanki canlari SIKILIYO :ehi:
biraz buyuselerdide beraber oynasalardi söyle karsilikli  keske insaallah oda olur
masal okumayi cok istiyorum turkce kitap ödunc alacagim kutuphaneden hic denemedim gercekten
geceleri baslasam diyorum bir iki masala
::) zaman olmuyorki masal okumaya :ehi: bakalim hayirlisi

Lă_Tăhzen!

:k06: :k06: :k06:

eşimde der hep ya bu cocugun kesın canı sıkılıyodur dili var konusamıyor  :k06: masal okumak iyi fikir benım masal kitaplarım yok ama normal okudugum kıtapları okuyorum :) hosuna gıdıyor okurken hep gulucukler atıyor :)

мiŁenα.

kızlarda bende okuyorum bu bebeğin beyin gelişimini ve anneyle olan diyalogu açısından bence önemli hem çabuk konuşmayada başlar :k06:
türkçe okuyan kitap var basıyorsun tuşuna okuyor hikayeyi.. o tarz birşey almayı düşümüyorum hem o dinler iş yapabilirim..

ilk arabam alıcam bu hafta :icon_thumright: eymen adım atıyor onla daha çabuk ilerletir ben destek vericem inşş bir müddet sonra desteksiz kullanır :hieyt:

SiRiNe

:director: :director: kizlar sumeyyeyi masanin altinda buldum :ehi: :ehi: :ehi:

allahim nasil gitti orayaa yaaa :ehi:

ayyyyyyyyyyyyyyy masaallah cok mutluyummm yesin annesi onuuu kurban olurummmm
:-ooo

birde masanin altindan göbegi ustune datmisss cizgi filim ziliyo rahatca :ehi:

мiŁenα.

MAŞALLAH fıstıga :nazar:  bizimki emekliyor 3 gündür ama geri geri :ehi: :ehi: :ehi:

SiRiNe

tskler canimmmm :opucuk:
emekledigi gunude görecekmisim sukurrrrrr :nazar:
cok mutlu oldum yaaa :occasion5:

masaallah pasana :nazar: