18 Nisan , 2024, 11:09:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

+1 YAŞ OYUNCAKLARI

Başlatan burcu-emir, 14 Eylül , 2008, 22:44:38

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:k06: :k06: :k06: alışcaklar bizimkilerin ilk oyuncakları küçük basınca öten oyuncaklardı
öttürüyoduk önce dudaklarını büzüyolardı ama aglamıyolardı sonra alışmışlardı  :k06:

ya şuan evin ortasında elektirk süpürgesi onla oynuyolar içini dışını temizledim kocamanda bişey yıkama makinesi yani
biri üstüne çıkmış biri hortumla ugrasıyo  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 23 Eylül , 2010, 04:18:10
:k06: :k06: :k06: alışcaklar bizimkilerin ilk oyuncakları küçük basınca öten oyuncaklardı
öttürüyoduk önce dudaklarını büzüyolardı ama aglamıyolardı sonra alışmışlardı  :k06:

ya şuan evin ortasında elektirk süpürgesi onla oynuyolar içini dışını temizledim kocamanda bişey yıkama makinesi yani
biri üstüne çıkmış biri hortumla ugrasıyo  :sad1:
ayyy ciddimisinn onunla oynuyorlar :k06: :k06: bende ufakken elektirik supurgesinin ustune otururmusum annem evi supururken :toothy10:
bisi olmazz zarar vermedikleri surece dicem ama :k06: :k06:
ayy benimkilerde buyuselerde binseler dermisimm :k06:

βαlκιz

bu 3. makine bozulmuştu yapıldı
:ehi: :ehi: :ehi: oynasınlarda napalım
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 23 Eylül , 2010, 04:23:48
bu 3. makine bozulmuştu yapıldı
:ehi: :ehi: :ehi: oynasınlarda napalım
:k06: :k06: :k06:
ben en cok bizim plazma tv den korkuyorum biliyormusunnn Allah korusun ustlerine dusr diyeee oynamaya baslarlarsa
gerci sabit ama olsun  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
canimmmmm rumeysa uyandi bak annesine gecede rahat vermiii :k06: :k06:
ben cikayimm görusuruz canim öp damatlarimiii oldumu  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

βαlκιz

bizimkini sallıyolardı eşim masasına sabitledi
sonra duvara monte etti
şimdi bu evde tv yeri duvarda yüksekte köşeye yer yapmış dedesi eskiden tv için orda duruyo bişey yapamıyolar  :k06: :k06:
iyigeceler canım öp benim yerime kızları  :opucuk: :opucuk:

мiŁenα.

yaramazlar :k06:

ilk arabamla şimdi yürütüyom oğlumu :ehi: yada otutturuyom geziyoz bayıldı oyuncaklarıda var üstünde ..

tavsiye ederim  :ehi:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

duygu sende al ilk arabam oralarda varmı  :ehi:

biz büyüdük tam duygunun ikizlere göre duygu iki tane al kavga etmesinler  :ehi:

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 23 Eylül , 2010, 08:56:02
duygu sende al ilk arabam oralarda varmı  :ehi:

biz büyüdük tam duygunun ikizlere göre duygu iki tane al kavga etmesinler  :ehi:
yolla kiz bana arabalari :ehi: :ehi: :ehi:
bizde araba sureriz ne varmis kadinlarda ehliyet aliyor dimi 8) :ehi:
ben ponny ati alacagim ufak 2 tane cok begendiler ustunde oturuyorlardi hastanedeee kuzularim
yurutece oturtmayi deneyecegiz annemle getirsinde gunde bir kac kere :k06:
ama su an posetle oynuyorlar aldigim oyuncaklari takmadilar bile poset dahada enteresan geldi :k06:

βαlκιz

canım poşetle oynamaları çok iyiymiş biliyomusun
haşur huşur ses çıkıyo yaa  :k06: :k06: hatta şeffaf poşetn içine büyük boncuklardan koy azını bagla ver ellerine oynasınlar

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 23 Eylül , 2010, 20:23:44
haşur huşur ses çıkıyo yaa  :k06: :k06: hatta şeffaf poşetn içine büyük boncuklardan koy azını bagla ver ellerine oynasınlar
Öylemi canimm

evet cok begendiler kuzularimm hatta babalari almak istedi ellerinden aglayamaya basladilar :D

hm deneyecegim boncuk felan koyayim

Demet_dk

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 24 Eylül , 2010, 00:45:33
Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 23 Eylül , 2010, 20:23:44
Öylemi canimm

evet cok begendiler kuzularimm hatta babalari almak istedi ellerinden aglayamaya basladilar :D

hm deneyecegim boncuk felan koyayim

BONCUK KOYMA
YA POŞET YIRTILIRDA AĞIZLARINA ALIRLARSA  :-\

βαlκιz

büyük yutamıycakları kadar büyüklükte olsun hemde yırtamazlar ya daha minnoşlar  :k06: :k06:

SiRiNe

e4vet haklisin demet boncuk olmaz  :k06:
aslinda poseti vermeyin dedi hemsirede agizlarina tikanir nefessisz kalirlarmis
ama ben cok seviyorlar diye veriyorum buyuk bir poseti gözlerim ustlerinde oluyor
sonra aliyorum

βαlκιz

tabi canım yanında durcaksın
onu öyle yanlız bırakcak deegilsin

Lă_Tăhzen!

bende bugun gıttım bı oyuncak maggazasına karar veremedım ne tarz oyuncaklar alacagıma en az abartısız yarım saat kalmısımdır magaza da kucuk bı peluş  alarak cıktım  cokta pahalıydı oyuncaklar zaten işe yarar da yoktu oynuyacak 2 gun sonra sıkılacak  keske oynayacagını bılsem  hıc acımayacagım paraya

karar da veremıyorum  ne tur oyuncaklara daha cok ılgısını ceker lego için erkenmi acaba beraber yaparız falan kararsız kaldım valla ya

evdeki oyuncaklarından sıkıldı hıc yuzlerıne bıle bakmıyor genelde çok pelus bebegı var kucuklukten kalma çıngıraklar toplar falan  bıde oyun halısı gıbı bıseyı var baska da bişeyı yok  :-\