2006 Mart-Nisan-Mayıs doğumlu bebişler ve anneleri

Başlatan a.vural, 11 Ocak , 2007, 23:15:06

« önceki - sonraki »

şerife Berat

allah bagıslasın bakımı cok zor olsa gerek masrafıda cabası.rabbim kolaylık versin artık sana ve eşine dogdugundan berı uyku problemı olan bı oglum var gecelerı hala mızır mızır uyumuyor yada aglayarak cok fazla uyanıyor.o yuzden ıkız bebeklerım olsa ne yapardım bılemıyorum...ama aılemde ıkız bebegı olanla var yanı ıkıncı cocugumda ıkız olma olasılıgı baya yuksek ne yapalım hayırlısı

sevda

ernurcum bir seferde her ikisinden de var ne güzel bak ama bakımı evet çok zordur senin için allaheşine ve sana kolaylık versin....

duru boncuk

sevnur çok sevindim ya umarım düzelirler tamamen canım ikisinide kocaman  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ernur

merabalar benim ikizlerim de 3 mayıs 2006 doğumlular... :flowers: :flowers: :flowers:
hadi gelin mayıs anneleri nerelerdesiniz  :occasion14: :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt:

sevda

Ernurcum sanırım çok fazla yok 2006 mayıslılar ben çok çağrı yaptım ama kimse gelmedi.... :-\

ernur

burcu-emir

Alıntı yapılan: sevda - 06 Ağustos , 2007, 18:12:17
Canım merhabalar benim oğluşumda 06.05.2006 doğumlu hıdırellezde doğdu bebeğim yani bahar bayramı bebeği desek daha doğru adı arhan antalyada doğdu ama biz burdurda oturuyoruz aramızda fazla bir gün yok senin bebeğin nasıl? şimdi kaç dişi var?
  Bizim halen yeme bozukluğumuz var sizdede varmı? Yine yazışmak ümidiyle by by.
sevdaa arhanla emir arasında tam 1 yaş,1 gün var.emir de 05.mayıs 2007 doğumlu  :D kardeşten abisine  :opucuk:

neyse....
kızzzlar sayfanız hayırlı olsuuuun,bol muhabetli,bol neşeli,güzel paylaşımlarla dolsun   :flowers:

ernur

Alıntı yapılan: burcu&rain - 26 Kasım , 2007, 12:26:02
Alıntı yapılan: sevda - 06 Ağustos , 2007, 18:12:17
Canım merhabalar benim oğluşumda 06.05.2006 doğumlu hıdırellezde doğdu bebeğim yani bahar bayramı bebeği desek daha doğru adı arhan antalyada doğdu ama biz burdurda oturuyoruz aramızda fazla bir gün yok senin bebeğin nasıl? şimdi kaç dişi var?
  Bizim halen yeme bozukluğumuz var sizdede varmı? Yine yazışmak ümidiyle by by.
sevdaa arhanla emir arasında tam 1 yaş,1 gün var.emir de 05.mayıs 2007 doğumlu  :D kardeşten abisine  :opucuk:

neyse....
kızzzlar sayfanız hayırlı olsuuuun,bol muhabetli,bol neşeli,güzel paylaşımlarla dolsun   :flowers:
sağolasın canım  :flowers: :flowers: :flowers:

sevda

AAAne güzellll emircim abin seni belki yiyemez ama annesi seni yese olurmu bak o daha iyi yiyo canım benim buda minik abinden sana gelsin ... :opucuk: :flowers:

Ernurcum valla arhan artık fazlasıyla artık kendisini daha fazla belli ettirmeye başladı ay önceleri ne güzeldi yedir yatır yıka ama şimdi ne mümkün yemesi ayrı giydirmesi ayrı bir sorun haline eldi ve ben  :cildir: böyle oluyorum bazen....

ernur

Alıntı yapılan: sevda - 26 Kasım , 2007, 17:49:37
AAAne güzellll emircim abin seni belki yiyemez ama annesi seni yese olurmu bak o daha iyi yiyo canım benim buda minik abinden sana gelsin ... :opucuk: :flowers:

Ernurcum valla arhan artık fazlasıyla artık kendisini daha fazla belli ettirmeye başladı ay önceleri ne güzeldi yedir yatır yıka ama şimdi ne mümkün yemesi ayrı giydirmesi ayrı bir sorun haline eldi ve ben  :cildir: böyle oluyorum bazen....
beni düşün haline şükret canım  :BangHead: :BangHead:
benden ondan 2 tane var bi de bunu düşün  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

sevda

Yaa evet yaa senin durumun daha zorrr allah sabırrr sabıır ve hep sabııırr ver sinnnn bitanem sana... ;) :opucuk: :flowers:

şerife Berat

sayfanız hayırlı olsun kızlar guzel paylasımlar dılıyorum sızeeeeeeee  :flowers:

ernur

Alıntı yapılan: sevda - 28 Kasım , 2007, 03:17:43
Yaa evet yaa senin durumun daha zorrr allah sabırrr sabıır ve hep sabııırr ver sinnnn bitanem sana... ;) :opucuk: :flowers:
sağol canım amin  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ernur

Alıntı yapılan: şerife Berat - 28 Kasım , 2007, 10:25:06
sayfanız hayırlı olsun kızlar guzel paylasımlar dılıyorum sızeeeeeeee  :flowers:
çok sağol canım  :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:

sevda