2006 Mart-Nisan-Mayıs doğumlu bebişler ve anneleri

Başlatan a.vural, 11 Ocak , 2007, 23:15:06

« önceki - sonraki »

ernur

MERABA KIZLAR  :flowers: :flowers:
BEBİŞLERİMİN ERKEN DOĞDUĞU İÇİN BAŞTAN BERİ HEMEN BÜTÜN AŞILARI ÖZEL ALDIK ..BUSEFERKİ KARMA AŞILARINI DA DIŞARDAN ALDIK...
SANIRIM OĞLUM 6. HASTALIK OLUYOR ATEŞİ HALA DEVAM EDİYOR :y25: :y25:
BENİM BUGÜN BİR DİŞİM ÇEKİLDİ :crybaby2: :crybaby2:

sevda

Canım sanada geçmiş olsun bebeğimede o 6 cı hastalığı biz geçirmedik ama zor olduğunu duydum ilacıda yok malesef ateşiin olduğunu ve vücudunda pullanma olarak atlatıldığını biliyorum... :amin: çok geçmiş olsun tekrardan size... :flowers: :flowers:

Almiş'inAnniş'i

sevda

CANIM 6 CI HASTALIK ATEŞLİ VE DÖKÜNTÜLÜ BİR RAHATSIZLIK VE İLACI YOK BEKLEYEREK GEÇİYOR AMA YÜKSEK ATEŞLİ GEÇİREN BEBEKLER ÇOĞUNLUKTA 2 YADA 3 YAŞINA KADAR GEÇİRENLERDE VAR BU RAHATSIZLIĞI AMA HİÇ SORUNSUZ AİLENİN FARKINDA OLMADANDA ATLATAN BEBEKLERDE VAR AMA GENELDE YÜKSEK ATEŞLE ATLATILIYOR BİZ HENÜZ YAŞAMADIK AMA YAŞAYANLARDAN ÇOK ZOR OLDUĞUNU BİLİYORUM RAZİCİM....

Almiş'inAnniş'i

duru boncuk

sevda

Ama bazı çocuklar ayakta atlatıyorlarmış güzelim korkma.... ;)

duru boncuk

ernur

MERABA KIZLAR  :flowers: :flowers: :flowers:
BEBİŞLERİMİN RAHATSIZLIKLARI YÜZÜNDEN YAZAMADIM ANCA FIRSAT OLDU ŞÜKÜR DAHA İYİLER  :muzz: :hello2: :occasion5: :occasion14: :hieyt:
BU ARADA YANILMIŞIM 6. HASTALIK DEĞİLDİ  :honk:BOĞAZLARI SES TELLERİ RAHATSIZLANMIŞ SONRA DA ÜŞÜTTÜLER GALİBA ÖKSÜRÜK VE BURUN AKINTISI VARDI AMA BİRAZ DAHA İYİLER :amin: :nazar:
SİZLER NASILSINIZ :hello: :hello:

sevda

Canım çok sevindim iyi olmalarına ve allah birdaha göstermesin sizlere bu günleri... :amin: :nazar:

ernur

Alıntı yapılan: sevda - 01 Kasım , 2007, 12:44:02
Canım çok sevindim iyi olmalarına ve allah birdaha göstermesin sizlere bu günleri... :amin: :nazar:
SAĞOLASIN CANIM ALLAH HİÇ BİRİMİZİN BEBİŞİNE HASTALIK VERMESİN :amin: :amin: :nazar: :nazar:

şerife Berat

geçmiş olsun ernurcum .daha önce yazdıgın mesajlara hiç denk gelmemiştim senin ikiz bebeklerin mi var yoksa?dikkatimi çekti çoğul olarak yazmışsın da  :flowers:

ernur

Alıntı yapılan: şerife Berat - 01 Kasım , 2007, 13:33:35
geçmiş olsun ernurcum .daha önce yazdıgın mesajlara hiç denk gelmemiştim senin ikiz bebeklerin mi var yoksa?dikkatimi çekti çoğul olarak yazmışsın da  :flowers:
EVET CANIM Bİ KIZ Bİ OĞLAN İKİZLERİM VAR  :flowers:
İZMİRDENİM ASLEN AYDINLIYIM HEMŞERİ SAYILIRIZ YANİ  :muzz: :occasion5: :hello2: :hieyt: