2006 Mart-Nisan-Mayıs doğumlu bebişler ve anneleri

Başlatan a.vural, 11 Ocak , 2007, 23:15:06

« önceki - sonraki »

a.vural

Merhbalar, 11 Mart doğumlu Talha adında oğlum var. Sizleri de bekliyorum

Emine

Allah bağışlasın çok güzel bir isim oğlum olsa ben de Talha düşünmüştüm  :)

sepya

SİTENİZ HAYIRLI OLSUN :) BENİM DE DOKUZ AYLIK BİR KIZIM VAR...TİLBE NİL

Emine

Teşekkürler sepya Tilbe Nil i de Allah analı babalı büyütsün

a.vural

sağol  Emine.senin kızında çok tatlı maşallah. biz talha ismi hiç aklımızda yoktu eşim rüyasında görmüş. Bende çok seviyorum bu ismi.
  hoşgeldin sepya, tilbe nil ile beraber :)

eda

akcaybs

eda

maerhaba şenaycım.  kimsecikler yok galiba burda  ;)

aylin

mrb ben aylın 18 yasındaym tabı benım bebeısım yok ama sızın bebekler çok tatlı allah analı babalı buyutsün  :hello:

a.vural

teşekür ederim aylin :hello:
  Fazla gelen olmamış  :crybaby2:
talha  artık 10 aylık oldu. herşeyi anlıyor,
koltukta tek elle sıralıyor, bi kaç saniye ayakta duruyor.Alkış, baybay merhaba yapıyor.
Ben işten gelince çığlıklarla kucağıma atlıyor ve akşam yatıncaya kadar hiç peşimden ayrılmıyor.  :toothy10:  Son sürat emekliyor :laughing7:

a.vural

yine  ben ;)
Yemeklerin hepsinden yedirmeye çalışıyorm. Allaha şükür lokmaları şçiğneyip yutuyor artık fazla ezmiyorum :hello2:
  gecelri anne sütü alıyor ama bunun dışında hiç biberon maması almıyor
Neyse şimdilik bu kadar yeter sanırım :wav:

sepya

Benim kızımda biberon mamasına karşı ciddi önyargılar taşıyor sanırım  :icon_scratch: bi türlü kabul etmiyor. Ben de geceleri derin uykuda iken bi şekilde veriyorum. Keşke uykuya dalmak için alsa. İkimiz içinde daha kolay olacak :sad1:

BuRcU md

Merhaba, benim Azra Naz'ım da 11 aylık.
Benim yemeklerle ilgili bir sorum var.
Minik kuşum hep aynı seyleri yemekten sıkıldı. Evde pişen herşeyin tadına bakmaya çok hevesli ancak öğün olarak değişik neler veriyorsunuz?

KEREMİM

böyle bi forum varmı bilmiyorum ama yoksa ben açayım dedim, :binkybaby:
kerem salih 20.05.2006 doğumlu istanbul üsküdar hospıtal turkte doğdu.. :binkybaby: :binkybaby:
canım oğluşum

KEREMİM

canım oğluşum