aslihan[cerenay] oglusuna kavustu

Başlatan adalet, 27 Mart , 2007, 00:17:13

« önceki - sonraki »

adalet

aslihancim tebrik ederim oglusun dunyaya hosgeldi allah annali babali buyutsun
cok sevindim guzel arkadasim cerende abla oldu onunda gozu aydin darisi biz hamislerin basina

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:nazar: :love9:

qwerty

:nazar:evet ya bende aslıhanın yazdıklarını okuyunca şok oldum sezeryan günü pazartesi değil miydi? sabırsız bir çocuk olacak :) Allah Aslıhana kolaylık versin  gerçektende ne süpriz :smileinbox: ve güzel bir olay. onlara sağlıklı mutlu beraber uzun ömürler diliyorum.  :wav:

qwerty

tabi bu arada darısı ADALETcim sana ve tüm bebek bekleyenlerin başına :nazar: :flowers:

Almiş'inAnniş'i

canım arkadaşım oğluşuna kavuştuuuuu  :flowers:

pelinim

tebrik ederim aslıhan..Allah analı babalı büyütsün..darısı tüm hamilelerin başına..

jbdun

aslıhan gözün aydın canım,allah analı babalı büyütsün :flowers:  :nazar: :basardim:
darısı diğer hamişlerin başına,hayırlısıyla   ;)

Tebessüm :)

Allah analı babalı büyütsün aslıhancım. yeni bebişimizin adı ne oldu? bu forumun ilk bebeği, uğur getisin inşallah. :nazar:

Emine

:love9: :flowers: ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :flowers:  :love9:

ღ°cerenay.♥.

28 Mart , 2007, 00:47:36 #8 Son düzenlenme: 28 Mart , 2007, 00:57:35 cerenay

:flowers: :love9: :flowers: :love9: :flowers: :love9:
çok teşekkürederim kızlar , adalet canım benim sanada ayrıca teşekkürediyorum, duygulandırdınız beni... :y25: :y25:

biraz ağrım var pc nin başına oturamıyorum,bi bakayım dedim kızlar ne yapıyor , karşımıza bu sayfa çıktı... :love9:

bizde bi resim ekleyelim , tabiki hala isim yok , maşallah deyin oğluşuma :D

nasılda özlemişim bebek kokusunu anlatamam...ve kızımın ne kadar büyüdüğünü yeni farkettim...
Allahım bütün hamilelere ve bebek isteyenlere sağlıklı bir şekilede bebeklerine kavuşmalarını nasipet ...

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Almiş'inAnniş'i

allahım nazarlardan korusun benim yakışıklı yeğenimi  :nazar:

aslıhan bilgi versene hayatım kaç kilo doğdu boyu ne kadar falan  :hello2:

adalet

masallah benim tosunuma allah nazardan saklasin  :nazar:
ay bak bendi heycanlandirdin benim oglanda buyuk ya bende cok ozledim bebek kokusunu bizim yerimizdede kokla olurmu annesi
kocaman opuyoruz delikanliyi :opucuk:

mia

:hello2: Allah analı babalı büyütsün, hep gülücükler açsın yüzünde :love9: :D :flowers: :flowers: :nazar:

SEVİNÇ

Allah analı babalı büytsün.Bütün güzellikler onunla olsun. :hello2: :nazar:

ponçik

ah yavruuuuum nasılda masum  :love9:
Allah analı babalı büyütsün Aslıhan inşallah sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsun  oğluşun  :aferin:

kocamaaaaaaaaaan maşallah kuzuya   :nazar:

ceren hanımda abla oldu ne güzel  :-[

Allahım tüm hamişleri hayırlısıyla kurtarsın , küçük meleklerine kavuştursun   :flowers:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Emine

çok tatlı yaaa maşallah 41 kere  :love9:  :-*  :nazar: