Bedava bebek bezi gönderiyorlar...

Başlatan ece_tekinbas, 26 Mart , 2007, 01:52:15

« önceki - sonraki »

nagihan

sevda ben çok iyiyim ona göre heee  :toothy10:

sevda

En son yaptığınız iylik hadi bakalım nagiş... :suclu:

nagihan

karşı komşumun yaşlı annesinin hal hatırını sordum. eee malum yaşlıları sevindirmek lazım hehehehe  :toothy10:

sevda

:aferin: sana kesin sana gelicek çanta ben yaptıklarımı söylemeyeyim ozaman olmaz dimi  :honk:

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 02 Ekim , 2007, 23:50:27
karşı komşumun yaşlı annesinin hal hatırını sordum. eee malum yaşlıları sevindirmek lazım hehehehe  :toothy10:
allah iyiliğini versin emi  :toothy10:

duru boncuk

kampanya bitmiş  kaçırdık iyimi :k06:

Almiş'inAnniş'i

yok canım, daha yeni başladı ne bitmesi  :laughing7:
huggies değil baby star olana tıklayacaksın  8)

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-rain - 03 Ekim , 2007, 22:34:12
Alıntı yapılan: nagihan - 02 Ekim , 2007, 23:50:27
allah iyiliğini versin emi  :toothy10:
naparsın sevda ile iyilk yarışındayız  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ucunda çanta var anacım  :ehi:

sevda

Nağişcim benim tek şansım eşim ve çocuğumdu  :k06: inan bana hiç böyle şeyler çıkmadı bu yaşıma kadar acaba bundan sonra çıkarmı dersin ben pek sanmıyorum ama olsun bende bugün arkadaşımı (bebekli bu arada) arkadaşına arabayla bıraktım sence buda iyliğe girermi yauuuv... :suclu:

Hadi bakalım sıra sende?

Almiş'inAnniş'i

bu gün 2 saatten fazla kaynanama gülücük attım, sizce bu da iyiliğe girer mi?  :icon_scratch:  :ehi:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

1 aydan beri kayınvalidemle kavga ettim, bana hep küstü, kalbin hep kırdım, hatta bana dediki sen çok sinirlisin dün akşam bana yeter anne dedin senden çok korktum dedi sizce iyiliğe girermi

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

sevda

Şimdi bence gülücük evet ama sinir hayır aslında zekeriye bayaz hocamıza sormak lazım hocam bunlar caizmi diye gerçei sormadanda yanıtı verebilirim onda herşey caizya evet caiz arkadaşlar....

nagihan

Alıntı yapılan: sevda - 04 Ekim , 2007, 15:56:09
Nağişcim benim tek şansım eşim ve çocuğumdu  :k06: inan bana hiç böyle şeyler çıkmadı bu yaşıma kadar acaba bundan sonra çıkarmı dersin ben pek sanmıyorum ama olsun bende bugün arkadaşımı (bebekli bu arada) arkadaşına arabayla bıraktım sence buda iyliğe girermi yauuuv... :suclu:

Hadi bakalım sıra sende?
bu ne ya sayfa iyilik melekleri sayfasına döndü gacılar huuuu.
o zaman ben devam edeyim. komşumun kızının arkadaşları iftara geliyor. onlara fırında papates yemeği yapıyorum.
sevdacım seninkide iyiliklerin en iysini statüsünde.
remziye seninki best seller güzelim. en zoru başarmışsın.
selin sana yorum yapamıyom. senden korkulur bacım.  :toothy10:

yeliz&osman

B ende üye oldum kızlar bakalım ne olcak  :dontknow: ilk defa böle bişiye katılıyom şanslımıyım deyilmiyim anlıycaz  :-[

nagihan

hayırlısı olsun karkop bol şans  :suclu: