Bedava bebek bezi gönderiyorlar...

Başlatan ece_tekinbas, 26 Mart , 2007, 01:52:15

« önceki - sonraki »

ece_tekinbas

Merhaba,

Arkadaşlar, benim 3 aylık dünya tatlısı bir kızım var :) Geçen hafta nette bir site buldum.Bu siteye gerekli bilgileri bıraktım ve dedikleri gibi bedava bebek bezi  numunesi  1 hafta sonra evime kadar geldi.Bu aralar tekrar tekrar  giriyorum bilgilerimi.Nasılsa bezler bedavaya geliyor evime kadar :)
     Bebecikleri olan arkadaşlar için  bu sitenin adresini sizinle paylaşmak istedim:

www.enemicibebekbezi.com  diye bi site.Huggies marka bezleri yolluyorlar biz formu doldurdukça.

Ayrıca bu kampanyayı yakınlarınıza tavsiye etmek için;

www.renklibir.com/huggies  adresini kullanabilirsiniz.Ben listemdeki herkese yolladım ya.Maksat ihtiyacı olanlar varsa onlar da faydalansın.

Bebeği olan herkese bebecikleriyle birlikte uzun ömürlü,sağlıklı,mutlu bir yaşam dilerim :)

sevda

:hello:Merhabalar benim ğoluşum 06.05.2006.da doğdu hıdırellez bebeği yani bahar bayramında geldi dünyama meleğim.Senin bebeğin nasıl nerden yazıyosun şimdi nasıl ben burdurdan yazıyorum oğluşum şu anda 81,5 cm 11,700 kg biraz zayıfladık ama yaz sıcaklarında yemiyo artık eskisi gibi ne yapıcam bilemiyorum benden şimdilik bu kadar yazışmak üzere şimdilik hoşçakal.

Almiş'inAnniş'i

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

nagihan

bende üye oldum. ben pek böyle konularda pek şanssızımdır.

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

sevda

Aaaaa kambersiz düğün olurmu hiç bizde üye olduk hadi bakalım... :suclu:

şerife Berat

kızlar geçen hafta üye olmuştum bugün sabah şirkete getirmişler bezlerimizi aynı odada çalıştığım arkadaşımada geçen hafta getirdiler .essah yani geliyor bezler .... :icon_thumright:

nagihan

burcu-emir

çanta anladığım kadarıyla çekilişle gönderiliyor.hepimize bol şans  :basardim:

nagihan

ilk 1000 kişiye değilmi benmi yanlış anladım acep  :-\

jbdun

nagihan galiba 1000kişiye ama 5.ve katları olanlara mıydı acaba? :icon_scratch:

burcu-emir

nagihan ,jbdunun dediği gibi canımcım  :icon_thumright:

nagihan

sevda

Bak seeen demek çanta olayıda varmış hadi hayırlısı iyi olan kazansın... ;D