14 Mayıs , 2024, 06:14:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğumdan sonra hemoroid sorunu yaşadınız mı?

Başlatan ponçik, 21 Mart , 2007, 10:07:04

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

saklancak ne varsa bu da bir saglık problemı bende dogumdan sonra cok yasadım geceleri uyuyamıyodum acısından zeytınyagı suruyodum öyle hafıflıyodu cok sukur sımdı sorun yokk cok fena bir durumm ama olabıldıgınce kabız olmamaya bol sıvı tuketmeye ıhtıyac var 

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

SANIRIM BENDEDE OLDU  :crybaby2: :crybaby2:
COK ZORLANIYORUM AGRIYO ILK DEFA BASIMA GELDI  :sad1:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

susanna

bende de var yaw hemoroitmi catlakmi anlamadim gitti kabiz olmadim oluyorum ama o ilk cikis agni dogum sancisindan beter  :icon_pale:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: susanna - 07 Kasım , 2011, 00:24:05
bende de var yaw hemoroitmi catlakmi anlamadim gitti kabiz olmadim oluyorum ama o ilk cikis agni dogum sancisindan beter  :icon_pale:
AYNEN CANIM YA SIMDIYE KADAR HER GIDISTE DOGUM YPIYORUM SANKI  :'( COKMU IKINDIM BUSEFER ANLAMADIM KIZIMDA YOKTU BU DERT  :cildir:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bende de aynı problem var mahvoluyorum ya kabız da değilim amaaa  :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

ankarada olanlar varsa ...

Mevlüt Topbaş  diye bir dr var .. kıl dönmesi olsuuuuuuun .. hemoroid olsuuuuuun .. 15 dk da operasyon yapıo .. tamamen kurtuluonuz ..

bende kıl dönmesi vardı .. muayenehanesinde icabına baktı .. ki ondan önce ameliyat olmuştum yine tekrarlamıştı .. napmışlar böle sana dedi ..  :caca: ameliyat yaptılar ama boşa oldu dedim ..
kendisi 15-20 dk süren bir operasyon uyguladı .. sonra da 3-4 sefer pansumana gittik ve tamamen kurtuldum şükürler olsun ..  :amin: :amin:

yakınlarda arkadaşıma tavsiye etmiştim ankaradaydı .. onun eşi de gitti .. onunki hemoroid di ..
o da şimdi rahat .. hemende iyileşiosunuz .. lokal anestezi ile işlem yapıo bir iki haftada hiç bişi kalmıo sanki hiç o hastalık gelmemiş size .. alakanız yok gibi ..

ankaraya yakın olanlar varsada gidip yaptırabilirler ..şehir dışından da bi sürü hastası var bu dr un .  :flowers:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

anaaaaa ciddimii ben ankaradayım benim ki nedir bilmiyorum ama hemorois sıkıntısı çeken yakınlarım var tavsiye edicem teşekkürler nahide ezgi prensesimizin annişi  :flowers:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 07 Kasım , 2011, 13:11:16
anaaaaa ciddimii ben ankaradayım benim ki nedir bilmiyorum ama hemorois sıkıntısı çeken yakınlarım var tavsiye edicem teşekkürler nahide ezgi prensesimizin annişi  :flowers:

:k06: :k06:  :opucuk: rica ederim canım ..

ofisi de şeyde kocatepe de camınin arkasındaki sokakta kime sorarsan gösterir .. esnaf artık tanıyor onu ..

o kadar çok geleni var ki .. hatta benim gittiğim sene tokat belediye başkanı gelmişti  :ehi: :ehi: 10 kişi brden gelmişler hepsi pardiselü adamlar .. kim bu kim bu diye diye herkes sona ögrendik belediye başkanıymiş .. hemoroid şeysi oldu gitti adam .. 7 yıl filan oluyo ben olalı bu işlemi kıl dönmesi için olmuştum ..

valla bi şikayetin varsa cnm git baksın ilerlemeden .. çünkü ne kadar erken gidersen o kadar kolay oluyor adamın işi .. uzman olmuş artık zaten .. çözmüş işi ..

git bence bi baksın .. randevu için tel verirdim de arkadaşımda var bende yok .. isterseniz sona numarasını da yazarım buraya ..

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

heeee o kocatepenin ordaki adamı duydum bende canım ama artık yokmuş kapatmış mı ne tam emin değilimde öyle hatırlıyorum benim annem için araştırmıştıkta

banu_fth

kapatmadı tatlım arkadaşımın eşi geçen ay oldu ameliyat ..

yeri aynı dedi bana değişmemiş .. biri hakkında dedikodu çıkarmış ..  :ehi: :ehi: düşmanları var dimek  ??? :ehi: :ehi:

banu_fth

http://www.mevluttopbas.net/

bak tatlım site yapmış kendine sonunda .. tel nosu burda var  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

derbeder

kizlar bir sure kontrol altina aldiysaniz bu isi, bir zaman sonra kabiz olunca tekrar ortaya cikmaz degil mi?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!