Nisan Arkadasimiz Bebegine Kavustu :)))

Başlatan -Butterfly-, 28 Ağustos , 2008, 21:45:46

« önceki - sonraki »

ponçik

29 Ağustos , 2008, 11:37:59 #15 Son düzenlenme: 29 Ağustos , 2008, 11:50:32 g10ca

ALLAH HAYIRLI SAĞLIKLI MERHAMETLİ GÜZEL HUYLU BİR EVLAT OLMANI NASİP ETSİN ÇAĞLAR BEBEK

NİSAN GÖZÜNÜZ AYDIN , HAYIRLI OLSUN , EŞİNİ VE SENİ TEBRİK EDERİM

ARMAĞAN

29 Ağustos , 2008, 13:18:11 #16 Son düzenlenme: 29 Ağustos , 2008, 13:35:17 ARMAĞAN

HOŞGELDİN ÇAĞLAR BEBEK. NİSANCIM BU HABERE O KADAR ÇOK SEVİNDİMKİ. BUGÜN ALDIĞIM İLK HABER VE BEN ÇOK MUTLU OLDUM. O KADAR SABRETTİNKİ, ÇAĞLAR BEBEKTE SİZE BU UFACIK VARLIĞIYLA ÖDÜLÜNÜ VERDİ SONUNDA. UMARIM HER GÜNÜNÜZ İLK GÜN HEYECANI İLE AYNI GEÇER.  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: : :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

helalim

Nisancım cok sevindim Rabbim bir ömür boyu mutlu olmanızı nasip etsin İnşAllah ÇAĞLAR bebek hoşgeldin anneciginin kollarına yuvana hoşgeldin cok cok öpüyorum nisancım cok sevindim ne yazacagımı bilemiyorum..
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

Tebessüm :)

Nisancım çok çok sevindim canım bu habere :hieyt: :hieyt: :hieyt: Gözünüz aydın olsun, inşaAllah gönlüne göre en güzel şekilde yetiştirmek nasip olsun Çağlar bebeği..Seni ve eşini çok çok tebrik ediyorum :flowers:

emosum

Allah analı babalı büyütsün  :amin: :amin: :amin:
cok sevindim Allah nazarlardan korusun seni ve meleğini :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

-Butterfly-

BANU

CANIM ARKADAŞIM İNAN O KADAR SEVİNDİM Kİ YÜCE ALLAH'IM BU GÜNLERİ SANA GÖSTERDİ ÇOK ŞÜKÜR İNŞALLAH aLLAH İSTEYEN HERKESE BU DUYGULARI TATMAYI NASİP ETSİN

ÇAĞLAR  BEBEK ANNEN VE BABANLA SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER DİLERİM  BANU TEYZEN

duru boncuk

nisanımmm  burdanda seni tebrik etmek istedim canımm allah sizi hiçö ayırmasın meleğinle bir ömür mutlu olun inşallah canım benimmm  :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: