29 Nisan , 2024, 02:48:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Canım Böceğim..

Başlatan esra(azra), 17 Mart , 2007, 21:26:02

« önceki - sonraki »

esra(azra)

jbdun

bu ne şıklık böyle yaaa,maaşallah :nazar: :nazar:
resimde ağlamış mı?sanki gözünde yaş var gibi de esracım?

Emine

tam pamuk prenses olmuş maşallah  :nazar:

esra(azra)

teşekkür ederiz teyzeleri jbduncum ağlamamıştı ama çok uykusu gelmişti uyut beni diye bakıyodu:) annesinin kuzusunu bu gün annanesi görmeye geldi ilk defa başını baya kaldırdı ayakları ile birlikte çok şaşırdık sonra ananesine bir nazlar yaptı bir gülücükler dağıttı canım kızım seni çok seviyorum.. :love9:

:nazar:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

esra(azra)

eminecim orda pamuk prenses burdada 7cücelerrrrrrden şirin cüce:):)

:hieyt:

Emine

vallahi öyle  :laughing7: yerim ben onun minik açık ağzını  :D

esra(azra)

canım yavrum inanılır gibi değilsin daha 2gün önce 4.ayını kutladık bugün ii diş birden çıkardın hemde biri azı dişi herkez en son çıkartırken sen ilk çıkarttın müthiş bi bebeksin anneni üzmediğin için huysuzluk etmediğin için sana çok teşekkür ederim minik yavrum :( seni çok seviyorum diğer dişlerinde çıkarken inşallah canını yakmadan çıkarlar canım kızım sen benim minik böceğimsin..   :love9: :love9: :love9:  :nazar:

:nazar:

jbdun

maaşallah böcüğüne esracım hem de 2diş birden ve biri azı :nazar: :nazar:
aferin annesi azra prensese :aferin:

esra(azra)

teşekkür ederiz jbduncum ecrin nasıl iyidir inşallah azra da bende kocaman bi öpücük gönderiyoruz sizee  :opucuk:

estim

resimlerini yeni gördüm. elbisesine bayıldım. uğur böceğine benzemiş mahşallah. size diama uğur getirsin minik melek.  :nazar:

jbdun

ecrin iyi canım tşk ederiz,sadece bugün çok ama çok mızmız hala uyumadı 9dan beri :dontknow:
biz de seni ve böcüğünü öpüyoruz :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

maşaallah azra bebeğe  :nazar: büyümüş de elbiseler giymeye başlamış  :binkybaby:

darısı bizim başımıza inşaallah  :love3:

esra(azra)

teşekkür ederiz teyzeleri jbduncum diş çıkartıyor olabilir değilmi atak haftasını yeni atlatmıştı sanırım hatırladığım kadarı ile hasta falanda değilse.. :icon_scratch:
razicim o günleri inan bende sabırsızlıkla bekliyorum almira bebeğin elbiseli resimleri  :opucuk:.. nasıl geçiyor zamöan anlamayacaksın bile daha dün gibi azranın doğumu şimdi kocaman oldu minik böceğim almirada bi bakacaksınki kocaman lmuş elbiseler etekler giymeye başlamış annesi..  :love9:

jbdun

bence de diştendr esracım,hayırlısıyla daha huysuzlanmadan çıkartır inşallah dişini  :honk:

esra(azra)

inşallah canım biran evvel ağrısız sızısız ateşsiz çıkartır inşallah..