bebek arabası konusun da bana yardım eder misiniz?

Başlatan tubişş, 25 Ağustos , 2008, 12:22:38

« önceki - sonraki »

sevda

AA BU ÇOK GÜZEL BİŞEYYMİŞŞ BEN DAHA FARKLI OLANINDAN BAHSEDİYORSUN SANDIM...

GÜZELİM ASLINA BAKARSAN BUNUDA BELLİ BİR SÜRE KULLANABİLECEKSİN GİBİ AMA YİNEDE SEN BİLİRSİN ALIŞVERİŞ MAĞAZALARINDA DOLAŞIRKEN YADA DIŞARDA ÇOK HOŞ OLUR AMA BELLİ BİR SÜRE SONRA 3 KİLO 9 KİLOYA KADAR ÇIKABİLİYOR TAŞIRKEN ONUDA DİKKATE AL DERİM MESELA BENİM KULUÇLARIMDAN DOLAYI FAZLA AĞIR TAŞIYAMIYORUM... ;)

tubişş

doğru ağır taşıma konusunda haklısın ama otobüsle biyere gideceğin zaman (özellikle hastaneye) ço iyi olur diye düşündüm 18 kg a kadar taşıyabiliyo tabi ben taşıyabilirsem:)

tubişş

ben araba koltuğu(puset) aldım bide bu kola takılan taşıma çantası getirdiler onu hiç kullanamadım kanguru geldi onu da artık kullanamıyorum çünkü fazla taşımıyo kangurular kolları uzuyo bunu yeni gördüm çok hoşuma gitti 18 kg taşıdığına göre sağlam bişi olmalı diye düşündüm vee şiparişini verdim babannem hediye alıcakmış ;)

sevda

HEDİYE ALSINLAR OHH NE GÜZEL EKSİKLERİNİ BÖYLECE TAMAMLAMIŞ OLURSUN..

DEDİĞİM GİBİ BEN TAŞIYAMAZDIM SAĞLIĞIMDAN ÖTÜRÜ AMA BABALARIMIZ SAĞOLSUN ONLAR BİR GÜZEL TAŞIRLAR HEMDE ZEVKLE... ;)

tubişş

sevda

AMA EN İYİ KARARI YİNEDE SEN VERİCEKSİN OLSUN HERŞEYİ DENEDİM DERSİN EN AZINDAN HEM DENEDİM HEMDE KULLANDIM DERSİN... ;)

tubişş

sevda

AMA OLSUN NE KAYBEDİCEZKİ SONUÇTA ONLAR BİZİM MELEKLERİMİZ VE HERŞEYİ ONLARINDA YAŞAMAYA HAKKI VARR... ;)

tubişş

kesinlikle haklısın herşeyi olsun istiyorum herşeyin en iyisi onun olsun

sevda

AMA ÇOKDA ALIP ABARTMA OLDUMU DOYUMSUZ BİR ÇOCUKDA İLERDE ÇOK ZORLUK ÇEKER VE ÇEKTİRİR... ;)

tubişş

evet cnm bi yerde dur demek lazım sınırını bilmek gerekiyo

sevda

EVET HAKLISIN...

ÇÜNKÜ BİR ARKADAŞIM DAHA BİR YAŞINA GİRMEDEN ODANIN TAMAMINI OYUNCAKLA DOLDURMUŞTU VE OTURACAK YER YOKTU... :k06: :k06:

tubişş

office

ay sevda gerçekten abartmış yani arkadaşın. bence çocuk bazı şeyleri sabrederek ve bekleyerek elde etmeyi öğrenmeli. herşey anında önüne gelirse doyumsuz bir çocuk olur ileride. ::)
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

sevda

evet bende aynı kanıdayım ben almadım çoğu hediye geldi ama inanki yazık yani verilen paralara çünkü bir oynuyor ertsei gün yüzüne bile bakılmıyorr... :-[