29 Nisan , 2024, 03:59:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kadının günlüğü

Başlatan esra(azra), 16 Mart , 2007, 19:44:36

« önceki - sonraki »

**fatoş**

daha öncede okumuştum bunu çok güzel tşkler bi kadınla erkeğin dünyası bu kadar net işte  :)

Demet_dk

güzelmiş
biz kadınlar neden bu kadar çok kuruyoruz kafamızda senaryolar yazıyoruz  :k06:

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

**Gül**

Ahhhh biz kadinlar.... Erkeklerin de bizim gibi dusundugunu saniyor yada oyle dusunmesini bekliyoruz. Ama onlar oldukca basit dusunuyorlar...
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

can yine cannnn

Alıntı yapılan: **fatoş** - 05 Temmuz , 2010, 10:42:24
daha öncede okumuştum bunu çok güzel tşkler bi kadınla erkeğin dünyası bu kadar net işte  :)
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
can dediklerim....

esra18

ya kendımden bılıorum bazen gercekten olmedık seyler kuruorum kendıumce kafamda..sonra da kendıme guluorum.hep bızle ılgılensın ıstıoruz.. :aferin:

Lă_Tăhzen!

ya bende bır dızı ızlıyorum mesela  dızıdekı kadın evlı erkege askıntılık edıyodur hemen aklıma gelır ya sımdı  esımın yanında calıasan kızlar esime sarkarlarsa onu kandırırlarsa hemen esımıe mesaj cekerım napıyon ne edıyon bak benı aldatırsan bende senı aldatırım  :k06: bak bizim bır kızımız var esim de sen manyakmısın ya dusundugun seylere bak sen evde dura dura kafayı oynatıyon heralde cık kfanı dagıt bıraz der   ;D

esra18

ay canım senı anlıorum ama ole düşündüğünüeşine bellietme okadar yoksa bunalır..

anne olmak istiyorum

23 Ağustos , 2010, 19:44:52 #24 Son düzenlenme: 24 Ağustos , 2010, 16:31:38 g10ca
bkz. konu daha önce eklenmişti, silindi

HASRET!M S@N@

ayy bsüpermiş yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa