28 Nisan , 2024, 22:19:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

GülnurARSLAN

pınar bize çok güzel haber verdin moralim düzeldi kızlar sizleri görünce sizin bebişlerinizle avunacağım artık  :binkybaby: :binkybaby: :'( :'(

pinar09

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 29 Kasım , 2011, 16:36:35
:hieyt: :hieyt: cok sewindim cnm Allah hayırlısını nasip etsin bize dua etmeyi unutma gözün aydın  :hieyt: :hieyt: :binkybaby:

Canım benim çok teşekkür ederim, allah sizlere de nasip etsin.:))) ediyorum tabiki de:)))hayırlısı, stres etmeyin:)

pinar09

Alıntı yapılan: GülnurARSLAN - 29 Kasım , 2011, 16:40:04
pınar bize çok güzel haber verdin moralim düzeldi kızlar sizleri görünce sizin bebişlerinizle avunacağım artık  :binkybaby: :binkybaby: :'( :'(

aşk olsun, o nasıl söz öyle avunacağım sözü??? sabret ve kafanı hiçbirşeye takma, stres olma. ayrıca çocuk yapma işini görev gibi benimseyip yapma bence, o anın tadını çıkararak hiçbirşey düşünmeden yap.stresten uzak.:))

GülnurARSLAN

canım bende çok sevinmiştimde bende hamileydim diyeyim 2. düşüğümü yaptım bu hafta acele amelyat olmam lazımmış miyom varmış ondan dedim bir müddet avunacağım bebişlerinizle  :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2:

ruyam616

hayirli olsun pinar allah tamamina erdirsin :nazar: :nazar: :nazar:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

HASRET!M S@N@

canım tebrik ederim dikkat et kendine

ruyam616

gulnur meraba neden oyle dedin anlamadim :dontknow: seni hamile saniyodum ben degerim 35 cikti demistin :dontknow: :dontknow:

senayy88

hayırlısı olsun pınar darısı başımıza :amin:

pinar09

Alıntı yapılan: GülnurARSLAN - 29 Kasım , 2011, 16:44:49
canım bende çok sevinmiştimde bende hamileydim diyeyim 2. düşüğümü yaptım bu hafta acele amelyat olmam lazımmış miyom varmış ondan dedim bir müddet avunacağım bebişlerinizle  :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2:

Hımmm anladım canım kusura bakma sürekli takip edemediğimden bilmiyordum, çok geçmiş olsun canım, inanıyorum zamanla senin de güzel haberlerini alacağız:)) sıkma canını.:)ben çok tecrübesizdim o gün geldiğinde ben de sana tecrübelerimden sunacağım:))))

pinar09

Alıntı yapılan: ruyam616 - 29 Kasım , 2011, 16:45:06
hayirli olsun pinar allah tamamina erdirsin :nazar: :nazar: :nazar:
[/quote]
Alıntı yapılan: senayy88 - 29 Kasım , 2011, 16:47:23
hayırlısı olsun pınar darısı başımıza :amin:
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 29 Kasım , 2011, 16:46:01
canım tebrik ederim dikkat et kendine

Çok teşekkür ederim dostlar:)))tamam dikkat ederim:)

ruyam616

Alıntı yapılan: GülnurARSLAN - 29 Kasım , 2011, 16:44:49
canim ya cok gecmis olsun simdi okudum cok uzuldum :y25: :y25: :y25: dusuk haberi vs bise duydugum zaman icimden biseler kopup gidiyo allah hic kimseye boyle acilar yasatmasin :amin: :amin: :amin:
herseyin bir zamani var ins sende buradan guzel haberlerini verirsin bize ama once saglik...

GülnurARSLAN

Alıntı yapılan: ruyam616 - 29 Kasım , 2011, 16:46:48
gulnur meraba neden oyle dedin anlamadim :dontknow: seni hamile saniyodum ben degerim 35 cikti demistin :dontknow: :dontknow:

onu yazdığım zamanlar yenni gebelikti değer 35 sonra 2 gün sonra doktora gittim 13 dedi kafam karıştı iyice geçen hafta sonra pazar günü acele özel bir doktora gittim kitle var dedi değerrlerin düşmüş dedi gebelikte varsa dedi ya hemen alıcaz dedi yada düşüreceksin dedi pazar yola çıktım evime geldim dün gittim 3 e düşmüş değer yani ddüşürmüşüm bu 2. artık delirecektim meğer miyom tutmuyormuş bebeği rahimde miyom varmış :(

ruyam616

Alıntı yapılan: gül-i rana - 28 Kasım , 2011, 22:10:31
kızlar dua bölümüne de konu açtım ama burayada yazayım.kardeşim yoğun bakımda ve durumu çok ağır.ne olur dua edin rabbim oonu bize bağışlasın  :amin:
canim yaa cok gecmis olsun allah acil sifalar versin cokta gencmis allahim biran once sagligina kavusturur ins :amin: :amin: :amin:

ruyam616

Alıntı yapılan: GülnurARSLAN - 29 Kasım , 2011, 16:57:58
Alıntı yapılan: ruyam616 - 29 Kasım , 2011, 16:46:48

onu yazdığım zamanlar yenni gebelikti değer 35 sonra 2 gün sonra doktora gittim 13 dedi kafam karıştı iyice geçen hafta sonra pazar günü acele özel bir doktora gittim kitle var dedi değerrlerin düşmüş dedi gebelikte varsa dedi ya hemen alıcaz dedi yada düşüreceksin dedi pazar yola çıktım evime geldim dün gittim 3 e düşmüş değer yani ddüşürmüşüm bu 2. artık delirecektim meğer miyom tutmuyormuş bebeği rahimde miyom varmış :(
her sey allahtan bak en azindan sebebini ogrenmis oldun tedavini olduktan sonra bebeginide kucagina alirsin ins...
birde dr seciminde cok dikkatli ol her dr guvenilmiyor malesef birde ameliyat demis dr un daha dikkatli olmalisin allah yardimcin olsun canim  :amin: :amin: :amin:

GülnurARSLAN

evet canım belkide istanbula gideceğim görümcem orda hemşire şimdi aradı doktorlarla görüşmüş gel diyo oraya gideceğim heralde offfff ne zor ya karar vermek  :dontknow: :icon_scratch: :'(