En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

mehtap0753

Alıntı yapılan: güzin - 28 Kasım , 2011, 16:36:45
korunulmayan günlere başlamak için son 4 gün. :hieyt:.heyecan başlıyor..Allahım çok bekletme :amin:

aminnnn cnm aminnnnnnnnnnnnnnn

HASRET!M S@N@

me deöek cn her zaman bildiğim konularda yardımcı olurum

suzannn

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 28 Kasım , 2011, 14:22:28
ilk iki gün kanama seklinde oldu sonra lekeye dönüştü birara abdest aldım yine geldi biz esimle bosanıyorduk araya aileler girdi 10 gün ayrı kaldık o süre zarfında sdece leke seklindeydi ama evime geldikten sonra herseyi hallettikten sonra kanama seklinde gelmeye basladı ama cok fazla değil böyle afedersiniz toz seklinde kanama ama bugün azaldı inş bitecek cok zor günler atlattım ama geriyi düşünmüyorum bile sanki ikimizd eyeni evlenmiş gibi düşünüyoruz gecmişe sünger cektik yeni umutlarla yeni bir baslangıc yaptık doktorda korunmama gerek olmadıgını cok küçük düşük yaptıgımı söyledi simdi tekrar baslıcaz
CANIM BENİM ZOR GÜNLER GEÇİRMİŞSİN İNŞALLAH REFAHA ERİŞİRSİN

gül-i rana

kızlar dua bölümüne de konu açtım ama burayada yazayım.kardeşim yoğun bakımda ve durumu çok ağır.ne olur dua edin rabbim oonu bize bağışlasın  :amin:

mehtap0753

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 28 Kasım , 2011, 16:39:04
me deöek cn her zaman bildiğim konularda yardımcı olurum

cnm ben dün evde test yaptım hekndim dayanamadım akşam yaptım ama negatif sanırım çok erken oldu test yada gerçekten hamile dğilim off bakalım cumartesiye kadar hastalanmazsam kan testi yaptıracağim :amin:

HASRET!M S@N@

canım daha sanırsam 3 günün var cıkmaması normal gününde yap az daha sabret

Sır_Çiçegi

hayırlısı olsn cnm biz kadınlar cok sabırsızız :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mehtap0753

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 29 Kasım , 2011, 13:44:27
canım daha sanırsam 3 günün var cıkmaması normal gününde yap az daha sabret

tamam cnım haklısın galiba çok acele ettim hayırlısı

mehtap0753

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 29 Kasım , 2011, 13:45:37
hayırlısı olsn cnm biz kadınlar cok sabırsızız :)
haklısın cnm sabırsısız ama işte ne biliyim Allah bi,lir isyan etmiyorum çokta heveslenmiyorum vardır heralde bir vakti zamanı :amin:

Sır_Çiçegi

aynen öle cnm bi zamanı war kimi aydı 1 yapar olur biz hergün yaparız olmaz zamanı gelmeden :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mehtap0753

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 29 Kasım , 2011, 14:19:47
aynen öle cnm bi zamanı war kimi aydı 1 yapar olur biz hergün yaparız olmaz zamanı gelmeden :)

hiç sorma ya hani şu olur ya evlendiği ilk günden hamile kalanlar varya hayranım valla ilk seferde tebrikler:) :hello2: :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

biz sabrediyoruz hep rabbim sabrımızın sonunu hayır eder inş. :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

pinar09

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 28 Kasım , 2011, 10:37:07
Alıntı yapılan: pinar09 - 25 Kasım , 2011, 16:39:26
Alıntı yapılan: mehtap0753 - 25 Kasım , 2011, 15:48:53
Alıntı yapılan: pinar09 - 24 Kasım , 2011, 13:37:24
Alıntı yapılan: denizce:) - 24 Kasım , 2011, 12:11:35
Alıntı yapılan: pinar09 - 24 Kasım , 2011, 11:38:15
Alıntı yapılan: zekiyeebru - 24 Kasım , 2011, 09:16:38
aramıza hoşgeldin pınar bende senin gibi daha yeni evliyim eylülde evlendim. ama evlendiğim ğün hamile kalınca şu an 11 haftalık bebegim karnımda :hello2: umarım sende hamilesindir ama eger çok istiyorsan bu saydıkların psikolojikde olabilir bunları bu sitede çok gördük 2 ay adet olmayanlar vardı ama psikolojik etkilediği için adeti gelmemiş kendini çok fazla kaptırma tatlım umarım melegin gelmiştir gelmemişse çalışmalara devam  :laughing7:en yakın zamanda gelir inş  :amin:

Canlarım benim hoşbuldummm vee dayanamadık eşim test getirdi, işyeri falan dinlemedim yaptım:D:D sonuç tek çizgi zaten çıkıyorya diğer çizgi de belli belirsiz çıktı, zorla seçiliyor. daha önce okumuştum eğer belli belirsiz çıktıysa çok erken bakıldığı için olurmuş ve hamilelik büyük ihtimal var demekmiş. öyledir dimi öyledir:D bend e çok erken baktım zaten pazartesi olması gerekiyordu reglim, olmadı bugün de dayanamadım baktım allahımmm bir kaç gün daha geçse kesin belli olsa:D  :amin: :amin: :amin:inş inş :)))
inş.canım bende senin gibi bugün test yaptım silik çizgi benimde.ben dayanamadım kalktım gittim kan verdim bide yarın çıkcak sonucu.inş.bebeğim gelmiştir.senin günün geçmişmiydi canım.kan testi yaptırsana :amin:

Duygucuğum canım çok teşekkür ederim:) inş kan testinde de öyle çıkar:)
denizciğim benim pazartesi olması gerekiyordu reglim, hala olmadı bugün dayanamadım işte yaptım silik çizgi çıktı:)))) umarım bitanem kan testi sonucun da olumlu çıkar:)))) hayırlısı olsun:), ben de yaptırcam kan testi evet, işyerimde yalnızım bugün ve yarın mecbur pazartesiyi bekleyeceğim:) :)))

pınarcım pazartesiyi bekleme bence yarın yine bir evde test yap olmadı pazatesi gidersin ama bu arada dikkat et kendini yorma sıcak tut ayaklarını üşütme ağar kaldırma ne olursa olsun cnm :wave:

Tamam canım birdaha yapayım test, evet zaten vücudum o kadar ağır geliyorki bana, sürekli bir halsizlik, uyku hali:), tamam kaldırmam ve sıcak tutarım ayaklarımı da , çook teşekkür ederim. :)

CNM NE OLDU SONUÇ ÇOK MERAK ETTİM GÜZEL HABERLER VER BİZE :occasion5:

Hamileyim:) kesin artık, gerçi gene test yaptım bu sefer net iki çizgi çıktı daha önceden baktığımda erken baktığım için ikinci çizgi net değildi hafta sonu tekrar yaptım artık iki net çizgi vardı:))) zaten baş dönmelerim fazlalaştı, adetim geçen hafta pazartesi olması gerekiyorken hala gelmedi:)))haber edecektim size ama işyerimde işler fazlaca yoğun yıl sonu yaklaştığından, akşamları eşim net cafesi var ordan girip yazmak istedim ama fazlaca yorgunum vücudum felaket ağırlaştı, hep uyumak istiyorum:)birkaç gün sonra kan testine gidip buradaki sağlık ocağına da kaydımı yaptırayım, aşılar falan oluyormuş sanırım. :))

Sır_Çiçegi

:hieyt: :hieyt: cok sewindim cnm Allah hayırlısını nasip etsin bize dua etmeyi unutma gözün aydın  :hieyt: :hieyt: :binkybaby:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

pinar09

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 28 Kasım , 2011, 11:35:48
pınarcım ne oldu sonuç bellimi test yaptırdınmı:)))hadi güzel haberler ver bize :occasion5:

Evet:)iki net çizgi canım:)9 hamileyim kesin artık:)))