29 Nisan , 2024, 02:09:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

muhribe

kasrıcinan kürtaj yumurtlama düzenini değiştirmiş olabilir canım. bana doktorum kısa süreli adet düzensizliği yaşayabileceğimi söylemişti, ama bende olmamıştı çok şükür. ama biliyorsun bu bahsettiğin belirtiler hamilelik belirtisi de olabilir  ;)

ÖZLEM & HASAN

kızlar merhabaaaa :hello:
Nasılsınız, yine umarım görüşmeyeli herkes iyidir.. :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 14:38:19
kasrıcinan kürtaj yumurtlama düzenini değiştirmiş olabilir canım. bana doktorum kısa süreli adet düzensizliği yaşayabileceğimi söylemişti, ama bende olmamıştı çok şükür. ama biliyorsun bu bahsettiğin belirtiler hamilelik belirtisi de olabilir  ;)
bilmiyorum ya.ben asla ihtimal vermiyorumki hamile kalacağıma.herhalda normal günün bekleyor diyorum.ve yazmadım demen ama hamile kaldığımdada böyle olmustu.ve bi kaç kere basım döndü.ama hiiç aklıma gelmedi.yani imkansız.zaten doğru düzgün olmadıdı kalamam yani.ama ban gelsin diye can atıyorum.bir an önce bebis için çabalayım diyorumm

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: yasmin24 - 31 Ocak , 2011, 14:24:28
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 14:16:45
Alıntı yapılan: yasmin24 - 31 Ocak , 2011, 14:09:31
AYLARCA O KADAR ÜMİTLENDİMKİ ARTIK ÜMİTLENMEMEYE ÇALIŞIYORUM ÇÜNKÜ SONU ÇOK KÖTÜ ETKİLİYO

CANIM DAHA ÖNCE ARKADAŞLAR SORMUŞTUR BELKİDE BEN GÖREMEDİM NE KADARDIR BEBEK İSTİYOSUN?
8 AYLIK EVLİYİ CANIM 6 AYDIR DA BEKLİYORUM

HIMM ANLADIM CANIM BEN DE 11.Cİ AYIMDA HAMİLE KALDIM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 31 Ocak , 2011, 14:35:02
kızlar adetim 3 gün geciktii böyle olan varmı.gecen ay 24.gün adet olmustm.normalde 28 günde olurum.kürtaj olan arkadaslar sizce neden.geçmi gelecek.5 gündürde siddetli adet belirtilerim var. .sürekli hasta oldum diye gidiyorum olmamısım.ben bir an önce gelsede bitsin baslayım istiyorum ama hiç yok.sadece akıntım kesildi.
cnm takma kafana oluyo kürtajdan sonra adet düzensizligi  :dontknow:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

muhribe

canım o zaman biraz oluruna bırak, stres yaparak da gecikmesine neden olabilirsin.

KasrıCinan

ve gecen 1 hafta çoook yoğun akıntım oldu.aynı yumurtlama akıntısı ama çoktu sasırdım korunmasam hamilemiyim diyecek kadar.ama onun öncesinde 6 gün soğan suyu içmistim demekki iceriyi temizliyor dedim.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 31 Ocak , 2011, 14:23:22
CANIM İNŞ BEBİŞİNDEN BAHEDİYORDUR ÖZDENİM
bilmiyorum canım ya 2 gün öncede sayılar gördüm rüyamda dedim ya tabi anlatmadım sizlere bekliyorum günüm geçsin diye ama anlamadım ya  :icon_scratch: ??? neden öyle üst üste oldu
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

KasrıCinan

tamam canım  :opucuk: :opucuk: 4 gün 30 gün olsun bakalım gelmisze doktora giderim ama gelecek nasıl ağrım var bu zamana kadar sağ kasığım atmazdı batma seklinde ağrım olmamıstı bu ay oldu nedense bi kaç sefer.

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 31 Ocak , 2011, 14:27:13
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 31 Ocak , 2011, 14:22:50
Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 31 Ocak , 2011, 14:20:48
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 31 Ocak , 2011, 14:19:30
yasmin24 hoş geldin nasılsın....
melisa hoş geldin nasılsın canım......
karsı_cinan tatlım hoş geldin nasılsın......
ilkayımm hoş geldinn nasılsın canımm  :opucuk: 

hosbulduk canım iyiym sağol sende iyimisin
ya akşam belgesel izledik eşimle sabah namazına kalkmadan önce bir sell bi sell rüyamda nuhun gemisi var ya tahtadan hani onun gibi ama tabi küçük onun içindeydik kayınvalidemle bitaneda hafız gözleri görmeyen annemiz var ağlıyodu bende ağlamaya başladım gittim elini öpmeye ama nasıl kalabalık böyle okul gibi bi yere inmişiz gemiden ama bi kaç merdiven aşğıda oturuyodu gittim elini öpmeye korkma annecim dedim Allah hayırlısını verir dedi öptüm elini ve dedi ki bana yine korkma annecim mayalancak dedi ama ne anlamadım ne mayalancak
canıım hayır olsun.canım rüyan güzel demekki mayadan kastı bebebin olacak mayan tutacak yanii :occasion14:  :occasion14:
inşallah canım ama düşünmüyorum ama rüya görüyorum anlamadım bende düşünüp yatsam derimki bilinç altımda kaldı rüyama girdi  :) artık nasip kısmet diğer rüyamı anlatayımmı sence canım sayılarla rüya gördümde yoksa günümümü beklesem  :icon_scratch:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

sen bilirsin ama anlatma madem canım gününü bekle.

ÖZLEM & HASAN

Kızlar hamiş olanlar bana yardım edebilir mi - merakımdan çatlıycam...

Normalde adetime 2 gün kaldı ama bugün sanki adet olacakmışım gibi hafiften karın ağrım var ve tuvalete giderken korkuyorum resmen kırmızıları görücem diye.. :'(

Ayrıca özellikle şu son 1 haftadır ara ara kasıklarımda ağrı oluyor ve son birkaç gündür de resmen sırayla her yerim ağrımaya başladı. Dün özellikle belim ve bacağım nedense ağrıdı kısa bir süre hala da bacağımdaki ve kasıklarımdaki ağrılar ara ara oluyor. Çok nadir de hafiften bi bulantı oluyor ama çok az hissediyorum. Nedendir kızlar - çok kafaya takmıyorum aslında psikolojik değil gerçekten yaşıyorum bunları...

Bana yardım eder misiniz lütfen...

KasrıCinan

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 31 Ocak , 2011, 14:51:39
Kızlar hamiş olanlar bana yardım edebilir mi - merakımdan çatlıycam...

Normalde adetime 2 gün kaldı ama bugün sanki adet olacakmışım gibi hafiften karın ağrım var ve tuvalete giderken korkuyorum resmen kırmızıları görücem diye.. :'(

Ayrıca özellikle şu son 1 haftadır ara ara kasıklarımda ağrı oluyor ve son birkaç gündür de resmen sırayla her yerim ağrımaya başladı. Dün özellikle belim ve bacağım nedense ağrıdı kısa bir süre hala da bacağımdaki ve kasıklarımdaki ağrılar ara ara oluyor. Çok nadir de hafiften bi bulantı oluyor ama çok az hissediyorum. Nedendir kızlar - çok kafaya takmıyorum aslında psikolojik değil gerçekten yaşıyorum bunları...

Bana yardım eder misiniz lütfen...
hımm her 2 ihtimalda yüksek canım insallah bebistir