En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 14 Ocak , 2011, 14:05:17
slm kızlarrrr :flowers: nasılsınızz bakemm

aşkımcımm şu hayali hamiş kalanlar listesineee benidee eklermisinnn :k06: :k06: :k06:
HOŞGELDİN CANIM AMA LİSTE NERDE BEN ÜYELİĞİMİ YENİ AÇTIYA YENİ ÜYEYİM  :k06: :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

seda87

güzeller bana müsade ders çalışmam lazım malum final haftası :BangHead: :BangHead: :BangHead:  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing::BangHead: :BangHead:(gelmeyesice hafta)hepinizi öptüm canm allaha emanet olun kızlar  :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✬ Aytii ツ ✬ - 14 Ocak , 2011, 13:57:09
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 14 Ocak , 2011, 13:54:50
KIZLAR BEN ZONGULDAKTA VALLA ÇILDIRACAĞIM BIKTIM BURADAN YAAAA, CAMI AÇIYORSUN KURUM YAĞIYOR EVE AÇMASAN BİLE PETEKLERDEN GİRİYOR 2 KATLI EVİ HERGÜN SİLDİRİYOR KAYINVALİDEM  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

zonguldağın neresindesin benimde ablam var Devrekte :)

Canım bizimki merkeze yakın Kilimli diye bir ilçesi işte

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ღ♥ღ°AŞKIMCIM°ღ♥ღ - 14 Ocak , 2011, 13:59:47
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 14 Ocak , 2011, 13:54:50
KIZLAR BEN ZONGULDAKTA VALLA ÇILDIRACAĞIM BIKTIM BURADAN YAAAA, CAMI AÇIYORSUN KURUM YAĞIYOR EVE AÇMASAN BİLE PETEKLERDEN GİRİYOR 2 KATLI EVİ HERGÜN SİLDİRİYOR KAYINVALİDEM  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
:violent1: :violent1: :violent1: HAMİLE HAMİLE SANAMI SİLDİRİYIO YAAAAAAAA  :caca: :caca: CADI KARI  :caca: :caca: :caca:

Canım benim oda napsın ki evin işi bitmiyor hergün cam siliyor kurumdan yemekleride o yapıyor şimdi ben kokuya dayanamıyorum diye bende ev siliyorum napalım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:aferin: :aferin: :aferin: CANIM İİ ANLAŞABİLİYOSANIZ GÜZEL TATLIM  :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 14 Ocak , 2011, 14:07:37
güzeller bana müsade ders çalışmam lazım malum final haftası :BangHead: :BangHead: :BangHead:  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing::BangHead: :BangHead:(gelmeyesice hafta)hepinizi öptüm canm allaha emanet olun kızlar  :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:wave: :wave: :wave:

Shadowqueen

Offff herkes kayboldu biryerlere çok sıkıldım bende kocişi ikna etmeye çalışıyorum erken gidelim gezelim diye, babamın yiğeni peşimizi bırakmıyor daha çocuk sahibi olmadan usandırdı beni velet sanki bizim peşimizden ayrılmıyor offfffffffffffffffff  :caca: :caca: :caca:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 14 Ocak , 2011, 14:28:27
Offff herkes kayboldu biryerlere çok sıkıldım bende kocişi ikna etmeye çalışıyorum erken gidelim gezelim diye, babamın yiğeni peşimizi bırakmıyor daha çocuk sahibi olmadan usandırdı beni velet sanki bizim peşimizden ayrılmıyor offfffffffffffffffff  :caca: :caca: :caca:
CANIM SAKİN OL
BEN BURDAYIM TATLIM

Shadowqueen

Bende çıkıyorum bari bir banyo yapayım öyle çıkarız dışarı hadi öpüyorum sizi çok  :flowers: :flowers:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 14 Ocak , 2011, 14:29:31
Bende çıkıyorum bari bir banyo yapayım öyle çıkarız dışarı hadi öpüyorum sizi çok  :flowers: :flowers:
:wave: :wave: :wave: :wave: :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

~sirine~06

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ