En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

seydamm

seydamm

bende müjde vermeye gelmiştim ama kimse yok yaaa

gamzee47

sıkıldım kızlar herseyden çok sıkıldım canınızı sıkmak istemem ama yazmazsam da ben çatlicam artık iyice bunaldım 2 yıl oldu çocuk yok sorun belli değil rahim filmleri sperm tahlilleri laparoskopi işte hepsi yapıldı eşimle de aram bozuk zaten..her ay bekle sonuç aynı evin içinde sessizlik soğukluk sıkıldım...

seydamm

Alıntı yapılan: gamzee47 - 23 Aralık , 2010, 20:01:40
sıkıldım kızlar herseyden çok sıkıldım canınızı sıkmak istemem ama yazmazsam da ben çatlicam artık iyice bunaldım 2 yıl oldu çocuk yok sorun belli değil rahim filmleri sperm tahlilleri laparoskopi işte hepsi yapıldı eşimle de aram bozuk zaten..her ay bekle sonuç aynı evin içinde sessizlik soğukluk sıkıldım...
canım sadece sabır sadece sabır et herşey zamanı gelince olur

ayışığı

Alıntı yapılan: seydamm - 23 Aralık , 2010, 19:56:06

ne müjdesiymiş buuu ?? bebek müjdesimi yoksam :D

Shadowqueen

Alıntı yapılan: seydamm - 23 Aralık , 2010, 19:56:06

Selam canım ne müjdesiymiş bu bakalım?

ayışığı

SEYDAAAAAMMMM hadi seni bekliyoruzz  :director:

ayçamm

gamzee47

umarım kızlar umarım sabretmenin sonu güzel olur ama bazen de düşünüyorum çocuk olana kadar acaba daha ne kadar yıpranacaz ewet inşallah bebek olacak ama biz de yaıpranacaz hem de çok...

Shadowqueen

ayçamm

yaa ben 28 kasımda adet oldum.. 14 gun yanı yumurtlama donemınde 1 defa ılıskıye gırdık.. ve su an bende asırı uyku ıstegı vee asırı ıstahsızım nerdeyse hıc bısı yemıyorum normalde cok acıkırım sızce neden hafıf de adet olacak gıbı göğüslerim sızlıyo

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ayçamm - 23 Aralık , 2010, 23:18:08
yaa ben 28 kasımda adet oldum.. 14 gun yanı yumurtlama donemınde 1 defa ılıskıye gırdık.. ve su an bende asırı uyku ıstegı vee asırı ıstahsızım nerdeyse hıc bısı yemıyorum normalde cok acıkırım sızce neden hafıf de adet olacak gıbı göğüslerim sızlıyo

Hiç fark etmez o birgünde bile tutmuş olabilir. Yumurtlama gününden 3 gün önce bile birlikte olsanız yumurta spermi kabul ediyorsa bebiş olur. Ayrıca aşırı halsizlik ve iştahsızlık aslında hamilelik belirtisidir. Ayrıca adet olacakmış gibi hamileykende ağrılar çekersin canım. Gününün geçmesini bekle 1- 2 güne olmazsan kan testi yaptır,umarım hamişsindir  :amin:

birgül87

bi test yapsana bende merak ettim şimdi :opucuk:

Uploaded with ImageShack.us

ayçamm

insallah canım ama 28ınde oldum ıste daha 1 ay olmadı adet olalı canlarım cook dua edın bende sıze edıyorum.. sevdıgım ınsanın parcasını tasımak ıstırum... :love8: