En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

beste_ezgi

herkese merhaba,biraz önce üye oldum ve sizlerle paylaşmak istedim.Yaklaşık 3 yıllık evliyim ve 2.5 sene kadar d.kontrol hapıyla korundum.5 eylülde son hapımı içtim. 2 aydır 2 gün gecikmeyle adet oldum.Fakat bu ayın 14 ünde doktora gittim (adet tarihimden 2 gün önce) muayene ettiğinde rahim duvarımın kalınlaştığnı söyledi fakat kan tahlilimde çıkmadı.Bugün 8. gün halen adet görmedim inanılmaz bir uykusuzluk,yorgunluk var.İdrar testi alıp yapmamak için çok zor duruyorum ama adetim neden böyle gecikti açıkçası doktor rahim duvarı kalınlaştı dediğinde de çok  heyecanlanmıştım.Bana bu konuyla ilgili yazarsanız sevinirim.Dilerim Allahım tüm bebek sahibi olmak isteyenlere nasip etsin

beste_ezgi

Dün akşam işten giderken eczaneden test aldım ve yaptım çift çizgi ancak birisi silik arkadaşım bende de öyle çıkmıştır diyor pazar günü tekrar test yapıp p.tesi doktora gitmeyi düşünüyorum.Dilerim Allahım kalbime göre verir

Dilara Ebrar

kızlaaaaaaaaaaaar günaydınlar  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:  bi konu açtım soru olarak bakıp bi fikri olan varsa ilgilenebilirmi ??
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Aytii

minimouse

herkese günaydınlar :)

beste çok sevindim canımmm allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

maşallah  :nazar:

AŞKIMCIM SCS

canım tunaydın herkese günaydınmı kaldı  :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

HASRET!M S@N@

CANIM SOHBET GENELDE ARALIK AYI BİZİM AYIMIZ OLSUN BÖLÜMÜNDE ORAYA GEL İSTERSEN

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: beste_ezgi - 22 Aralık , 2010, 08:53:42

Dün akşam işten giderken eczaneden test aldım ve yaptım çift çizgi ancak birisi silik arkadaşım bende de öyle çıkmıştır diyor pazar günü tekrar test yapıp p.tesi doktora gitmeyi düşünüyorum.Dilerim Allahım kalbime göre verir
canım gözün aydın  :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: hasretimsana - 22 Aralık , 2010, 13:00:12
CANIM SOHBET GENELDE ARALIK AYI BİZİM AYIMIZ OLSUN BÖLÜMÜNDE ORAYA GEL İSTERSEN
hoşgeldin hasretimsana  :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: nasılsın canım  :opucuk:

AŞKIMCIM SCS

HASRET!M S@N@

İYİYİM CANIM COK SÜKÜR SEN NASILIN
BESTECİM COK SEVİNDİM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN

beste_ezgi

Herkese çok teşekkür ediyorum,ben aslında doktora gitmeden çok heveslenmek istemiyorum ama varsa Allahıma sonsuz şükürler olsun.Kim bebiş sahibi olmak istiyorsa Allahım en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin :)

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: beste_ezgi - 22 Aralık , 2010, 14:57:16

Herkese çok teşekkür ediyorum,ben aslında doktora gitmeden çok heveslenmek istemiyorum ama varsa Allahıma sonsuz şükürler olsun.Kim bebiş sahibi olmak istiyorsa Allahım en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin :)
:amin: tatlım hayırlı ve en kısa zamanda inşallah.
seninde hayırlısıyla kucağına aldığın günleri göstersin Rabbim canım.
bu arada özlem ben izmirliyim. uzun zamandır foruma giremiyordum.
öpüyorum canım.

ÖZLEM & HASAN

kızlar ben çıkıyorum yarın sabah kadar kendinize iyi bakııııın  :opucuk:

seydamm