28 Mart , 2024, 12:26:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: asya81 - 01 Aralık , 2010, 18:09:48
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 01 Aralık , 2010, 18:07:02
Alıntı yapılan: asya81 - 01 Aralık , 2010, 18:03:50
şu yumurtlama işide ne tuhaf tavuk gibi hissediyorum kendiim çatladı çatlıcak tutucak :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ah cnm ah yumurtlama ne zormuş bu çocuk işi ya  :ehi:  :ehi:  :toothy10:  :ehi:  :toothy10:  :ehi:  :toothy10:  :ehi:
evet çocukken öpüşülünce hamile kalınır sanırdım ammada safmışım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:k06: :k06: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

keske okadar kolay olsa  :toothy10: :toothy10:
cocuk olcak diye girmedigimiz pozisyon kalmicak ayol  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayışığı

iyiki öpüşünce olmuyo ülke nüfusu patlama yapardı heralde :ehi: :ehi: :tongue3:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ayışığı

susanna

Alıntı yapılan: ayışığı - 01 Aralık , 2010, 18:26:43
iyiki öpüşünce olmuyo ülke nüfusu patlama yapardı heralde :ehi: :ehi: :tongue3:
ayy olede olsa bu sefer ay bu ay tukurugum gelmedi cok stres yaptim yok disimde apse varmis doktor tedaviye aldi bilmem neydi diye gene bissuru sikinti yaratirdik kendimize  :toothy10:  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

hosgeldin pisicik

AŞKIMCIM SCS

kızlar ben çıkıyorum eşim geldi yemek koycam kocişime  :wave: :wave:

hoşbulduk kızlar nasılsınız?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

susanna

kocisim geldi bende cikiyorum kizlar 1-2 saat sonra gorusmek uzere opuldunuz

fulish

selam kızlar...hamileyim ya soda içebiliniyomu acaba:)
bebeğim tutun hadi annene

Alıntı yapılan: fulish - 01 Aralık , 2010, 18:58:55
selam kızlar...hamileyim ya soda içebiliniyomu acaba:)

mrb cnm sen doktora gidecektin,gittin mi?

fulish

cuma günü cnm kalp atışlarını duymak için gidicem...inş duyarım
bebeğim tutun hadi annene

inşallah canım :amin:
hamilelikte maden suyu içilebilir denılıyor arastırdım biraz tabi tansiyon vs gibi sağlık problemlerin yoksa

ROSEGCT

offff arkadaşlar çatlıyorum meraktann...sürekli kendimi dinlemektenn öldümm dahaa:) gögüslerim acıyor ama bu adet ağrısındaki gibi değill resmen sızlıyorr ellediğimde bişi yokk sadece ucuna dokunamıyorum elektirik çarpmış gibi oluyorr.daha öncede söylemiştimm sol kasığımdaa ara ara ağrılar oluyorr bazen tüm gün bazen de hiç yok anlam veremiyorumm.birde bazen kalbim uçuyormuş gibi pırpır oluyorr. geç de kalksaamm uyku hali varr gün içerisinde.kendimi kaptırmak istemiyorum ama çok merak ediyorumm.yarın son  gün 29 gün doluyorr .bakalım cuma günüü adet olacakmıyımmm.ne olur dua edinde  hayal kırıklığıınaa uğramayayımm..

ROSEGCT

kimse yok mu kızlarr?konuşamya ihtiyaçım varr

pırıl