22 Mayıs , 2024, 01:09:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

SeliN59

geçmiş olsun cnım  bidaha olur sonuçta hamile kalabiliyorsun şükür .Allah korusun sakat olma ihtimalide varmış bak Allah hayırlısını versin

doruk38

Alıntı yapılan: kumsal59 - 24 Kasım , 2010, 17:28:46
geçmiş olsun cnım  bidaha olur sonuçta hamile kalabiliyorsun şükür .Allah korusun sakat olma ihtimalide varmış bak Allah hayırlısını versin

aminn canımm   :amin: :amin: :amin:

Yaseminnn

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Dorukkkkk noldu canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

canım okudum yaa çok üzüldümmmm :y25:  sen bebeğinin kalp atışlarını hiç duymamışmıydın? eger hiç duymadıysan umut vardır be canım oluşur belki kalp atışları dua edeceğim senin için
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

manolya

cnm cok üzüldüm cok gecmiş olsun allah tekrar anne olmayı nasip eder cnm

manolya

neyapıyon pisicigim doruga cok üzüldüm

iyi değilim canım çok çokk üzüldüm doruk için ya önceden duymuşmuydu kalp atışını eger duymadıysa su an kaç haftalık 9 haftada bile varmış ya duyan

dorukçummmmm cnm cevap ver nolurrr

serife26

sanırım kızlar doruk duymamıştı kalp atışlarını,ben bi kez dr. da ultrasona girdigini hatırlıyorum,onda hatta sen yolk var mı fln demiştin pisicik,ben de ondan dolayı gelişimi daha tamamlamamış ki fln diye düşündüm,8-9 haftalarda duyanlar bile oluyor dedigin gibi,az da olsa bir ihtimal var ki ztn dr.lar da demiş,olabilir diye ama fazla ümit vermemişler öyle demişti doruk.

anladım canım ya kalp atışı oluşmamış ozaman gercekten ben 9 haftada duyan bıle duydum inşallah Rabbim can veriri hayırlısıyla,inanılmaz üüzldüm yaaaa :y25: :y25:

serife26

üzülmemek elde değilki,benim ilk duydugumda ellerim kollarım titredi,sonra kendi teselli etti herkesi ztn,Allahım hayırlısını nasip etsin diye boşuna demiyoruz,sakatlıktan bahsediyor baksana dr. lar,hayırlısıyla hemencecik tekrar hamile kalır,doğuruverir dorukcum Allahın izniyle...gerçi daha 1 hafta beklenecekmiş,Allah bilir nolacağını,ne olursa hayırlısı olsun onun için inşallah.
Neyse cnm benim eşim gelmek üzere çıkmam lazım.Sen de fazla üzme kendini olacağın önüne hiçbirimiz geçemiyoruz çünkü...H.kal

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kızlarrrrrrrr nolmuss burda yaaa ben uzun süredir yazamıyorummm.....
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Aytii

kizlar doktor ziyaretime gittim ve progestan verdi bana doktor daha tam olarak nerede bulundugunu bilemiyorum dedi belki dis gebeliktir dedi hayirlisi olsun diyorum bende cumartesi geri gidicem randevu verdi bebegi gördüm yani fasulyemi :) kalbi atiyomu diye sormayi unuttum ama bu progestan olayi beni düsündürmedi deil  :icon_scratch:

Aytii

bu arada Doruk çok geçmis olsun cnm umarim hersey yoluna girer  :amin:

nana

merhaba siteye  yeni üye oldum ama uzun zamandır burda yazılanları okuyorum. Ben 17 aydır evliyim ve hiç hamile
kalmadım her ay aynı hüsrana uğramaktan yoruldum. Bende içime atmaktan yorulduğumu fark ettim ve sizlerle paylaşmak istedim bu arada
Doruk'un durmuna  çok üzüldüm geçmiş olsun allahtan şifalar diliyorum