En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

doruk38

bende 6+7 olucam inş bende bebeğimin kalbini duyarımm

sekerbebe

alınmıyom doruk 38 te ne bılım senın bulantın yok sen iyisin ben kendımı bı tuhaf hissediyom.
::) ::) ::) benımde 6+2 yim kızlar...

doruk38

Alıntı yapılan: sekerbebe - 10 Kasım , 2010, 21:15:10
alınmıyom doruk 38 te ne bılım senın bulantın yok sen iyisin ben kendımı bı tuhaf hissediyom.
::) ::) ::) benımde 6+2 yim kızlar...

canım benim korkma normal olan sensin..merak etme her şey yolundaaa

SABIRTAŞI

SELAM BACILARIM NASILSINIZ CANLARIM ÇOK ÖZLEDİM SİZLERİ NASIL GİDİYOR HAMİLELİK YEĞENLERİME İYİ BAKIN HA TAMAM MI...BEN BU ARALAR GİREMİYORUM Bİ SELAM VERİP ÇIKIYORUM KIZLAR HEPİNİZİ KOCAMAN ÖPÜYORUM CANIM ARKADAŞLARIM HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN İNŞALLAH....YİNE Bİ ARA GİRERİM İNŞALLAH GÖRÜŞMEK ÜZERE ALLAHA EMANET OLUN.... :wave: :wave: :wave: :wave: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 10 Kasım , 2010, 21:39:23
SELAM BACILARIM NASILSINIZ CANLARIM ÇOK ÖZLEDİM SİZLERİ NASIL GİDİYOR HAMİLELİK YEĞENLERİME İYİ BAKIN HA TAMAM MI...BEN BU ARALAR GİREMİYORUM Bİ SELAM VERİP ÇIKIYORUM KIZLAR HEPİNİZİ KOCAMAN ÖPÜYORUM CANIM ARKADAŞLARIM HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN İNŞALLAH....YİNE Bİ ARA GİRERİM İNŞALLAH GÖRÜŞMEK ÜZERE ALLAHA EMANET OLUN.... :wave: :wave: :wave: :wave: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

sabırtaşııııııııııııııııııı nerdesin ya nezamandır özlettin kendinii canımmm :D
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

masalım

selam kızlar nasılsınz bakalım

pinar22

masalım senin hamileligin kacinci ayinda  ben bugun doktora gittim 5 haftalik hamileymisim  kücük bir sey daha nerdeyse hic yok gibi acaba ben nezaman görebilirim bebegimi  bilgin varsa yazarmisin

masalım

canım benim çok küçük annesi o ya daha ben 2.5aylıktı gttim kalbni kendini grdk braz daha bekle ben 29haftalık gebeyim canım

seydamm

slm kızlar günaydın kimse yokmuuu

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

GÜNAYDIM CNM KİMSECİKLER YOK NASILSIN
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

doruk38

DERYA İLENGİ

Alıntı yapılan: DERYA İLENGİ - 08 Kasım , 2010, 13:37:57
:wave:arkadaşlar bende yeni katıldım 3 aylık evliyim bu ayın 23 de adet gördüm ben de bebek sahibi olmak istiyorum ve bu ay korunmadım beni bilgilendirirseniz sevinirim

nermin.tural

selam kizlar.nasilsiniz.kizlar adetime 1 gun kaldi bilmiyom hamsisim yoksa yok.dun test yapdim negativ gosterdi.
AEO.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

SLM KIZLAR CNM İNŞ HAMİLESİNDİR DERYACIM ADETİN DÜZENLİYSE YUMURTLAMA GÜNLERİNİ TAKİP ET
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

doruk38

kızlar yarın doktora gideceğim 6+7 olacak bebeğim kalp atışlarını duyarmıyım acabaa ???