En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

ÜZÜLME CANIM HAKKINDA HAYIRLISI BAKALIM

insu

Alıntı yapılan: hasretimsana - 21 Eylül , 2010, 12:04:10
ÖYLE CANIM DAHA RAHATLIGINA ALISAMADIM YA KENDİMİ COK TUHAF HİSSEDİYORUM RÜYA GİBİ HENÜZ BENİMSEYEMEDİM AMA DÜZELECEK BİLİYORUM ALISACAGIM SUANDA TEK AVANTAJI KENDİME GÜVENİM GELDİ BİRSEY YAPABİLDİĞİME BASARABİLDİĞİME İNANDIM SUAN COK MUTLUYUM İŞYERİNDE BİLE BAKI ACIM DEĞİŞTİ
Daha da iyi olucak canım görüceksin bide bebiş olunca ohh deme keyfine valla  :muzz: :muzz:
Herşeyin hayırlısı...

asum

slm kızlar size bişey sorucam
yeni bi doktor bulduk randevu alıcam ama adetim 30 eylül adetimi beklesemmi doktora gitmek için yoksa bugünlerde gitsemmi bi türlü karar veremedim

derbeder

21 Eylül , 2010, 13:50:07 #22548 Son düzenlenme: 21 Eylül , 2010, 13:53:39 angel81
asum ben olsam giderim genede, zaten hamileysen o da sansina : )
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

özgemm

inşallah hepimiz hamiş oluruz biran önceeeeeeee

sevcan

Arkadaşlarrr
Dün doktora gittim.İdrar testimde 2 çizgiyi görmüştüm gerçi ama 2. çizgi silikti.
Eşim sağolsun doktordan randevu aldı.
Hamileyim Bebeğim 4 haftalık Tahmini doğum günümüz 30 mayıs.
Rabbim bizim yüzümüzü güldürdü isteyen tüm arkadaşlara nasip olsun.

derbeder

Alıntı yapılan: sevcan - 21 Eylül , 2010, 14:52:05
Arkadaşlarrr
Dün doktora gittim.İdrar testimde 2 çizgiyi görmüştüm gerçi ama 2. çizgi silikti.
Eşim sağolsun doktordan randevu aldı.
Hamileyim Bebeğim 4 haftalık Tahmini doğum günümüz 30 mayıs.
Rabbim bizim yüzümüzü güldürdü isteyen tüm arkadaşlara nasip olsun.
tebrikler sevcan, Allah simdiden anali babali buyutsun. darisi hepimize insaAllah  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

sevcan

Amiinn Angel81
Allahım isteyen herkese evlat sevgisini yaşatsın.

pisicik

hamiş arkadaşımı tebrik ederim...allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşaallahh..
ve kızlar sakın moralinizi bozmayın.yumurtlama gününüzü mutlaka hesaplayın,bir ay olmazsa diğer olacaktır.ama yumurtlamış olmaznız lazım.o günü keçırınca olmuyor maalesef..eczanelerde bunlarla ilgili kitler varmış sanırım.ben bu konuda şanslıydım ben anlıyorum yumurtladığımı.hafi bir kasık ağrısı,ip çekiliyormuş gibi bir sancı oluyor.ve yoğun akıntı oluyor o günlerde.tıpkı tavuk yumurtasının akı gibi :k06: :k06: eğer sizlerde de öyle belirtiler oluyorsa o günleri atlamayın.

sevcan

Pisicik Teşekkür Ederim.
Allah tamamına erdirsin.
Sende hamilesin sanırım.Kaç haftalık?

SeliN59

TEBRİKLER SEVCANCIM aLLAH SAĞLIKLI Bİ HAMİLELİK YAŞATSIN VE SAĞLIKLI Bİ BEBEĞİN OLSIUN İNŞALLAH

aysel ay

pisicik

Alıntı yapılan: sevcan - 21 Eylül , 2010, 15:07:24
Pisicik Teşekkür Ederim.
Allah tamamına erdirsin.
Sende hamilesin sanırım.Kaç haftalık?

amin canım cümlemizi inşaallah :amin:biz 15 haftalık olduk teyzesi :nazar: :nazar: :nazar:
:binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

aysel ay

KIZLAR BELİRTİLERİNİZ NELERDİ ÖĞRENEBİLİRMİYİM

cemmmm

evet hamile arkadaşlarım belirtilerinizi söylerseniz belki bize de yardımcı olur  :love7: