14 Mayıs , 2024, 22:32:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 28 Haziran , 2010, 13:41:09

aşkımcım ben iyiyim siz nasılsınız artık burada eski sohbetler kalmadı sankiii
canım kimse kalmadı sitede bilmiyorum kimse girmicekmiş artık aslında bende girmicektim dayanamayıp giriyorum canım ne yapalım canım sıkılınca giriyorum asum yok nisan yok almina yok aklıma gelmiyo daha dilara ışık yok :'( :'( :'( :dontknow: :dontknow:

GELSQMİNQ

aslında giriyorum ama çevirim dışıyım canım yazdıklarınızı okuyorum ama bilmem tat alamıyorum sanki artık

AŞKIMCIM SCS

efsane kac günün gecmişti senin

nisan18

selammmm kızlarrr nasılsınızzz

GELSQMİNQ

nisna niye girmiyo acaba msndede yok

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 28 Haziran , 2010, 13:44:42
aslında giriyorum ama çevirim dışıyım canım yazdıklarınızı okuyorum ama bilmem tat alamıyorum sanki artık
canım niye ask olsun çevrimdısı yapma ya :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
kızlar benim msn acılmıyo acılıyo ama boş sizinde ölemi :dontknow: ??? :icon_scratch:

GELSQMİNQ

anam iyi insan lafının üstüne gelirmiş nisann canım nasılsın nerdesin sen ???

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 28 Haziran , 2010, 13:46:00
nisna niye girmiyo acaba msndede yok

canım nisan en son şirketi tasıyolarmış yoğunum diyodu  :dontknow: :dontknow:

hacer ky

GELSİMO GİRMEYEN ARKADAŞLAR KARAR ALDI BANA ÇOK SAÇMA GELDİ SANKİ BU SİTEYE GİRİNCE HAMİLE KALAMIYORLARMIŞ GİBİ BİR İZLENİM VERDİLER VE GİRMİYORLAR AMA BURDA HERKEZ SORUNUNU YAZIYOR İÇİNDEKİLERİ YAZOYOR BİRDE YENİ ÜYELER OLUYOR BU SFER KONULAR TEKRAR BAŞTAN ALINIYOR GİBİ BİRŞEY BİRDE HAMİLE OLAN ARTIK GİRMİYO ONU SEZDİM

GELSQMİNQ

evet hamileler girmiyo girsede buraya yazmıyo başka konularda yazışıyolar ama söz hamile kalırsam gircem ben yine :):)

AŞKIMCIM SCS

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 28 Haziran , 2010, 13:48:10
evet hamileler girmiyo girsede buraya yazmıyo başka konularda yazışıyolar ama söz hamile kalırsam gircem ben yine :):)
bende gircem arkadaslar evdede zaman gecmiyo girmesek surda derdimizi paylaşıyoruz

Efsane89

AŞKIMCIM SCS

nisancım nasılsın canım yaaa özledim seni kızzzz asumdan haber alıyo musun onuda özledim yaaa :'(

hacer ky

EVET AŞKIMCIM AMA DEDİĞİM GİBİ BİRDE HERKEZ TATİLE FALAN ÇIKIYOR ONDAN GİRMEYENDE VAR HERKESİN KENDİ KARARI SAYGI DUYMAK LAZIM