En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

degerizm

Evet canım ama bu ay daha fazla çünkü bu ay günde 2 kez içtim 5 gün boyunca...

__nil__

merhaba arkadaşlar,adetim 4 gün gecikmişti,bende dün test yaptım,sonu negatif çıktı,sizce umudumu yitirmelimiyim,ama olsa çıkardı ya dimi, moralim bozuldu :'( :'(

bebişim emos

Alıntı yapılan: degerizm - 28 Ocak , 2010, 14:56:01
Evet canım ama bu ay daha fazla çünkü bu ay günde 2 kez içtim 5 gün boyunca...
YA AKLIMA GELDİ BİRDE O İLACI İÇİNCE DİĞER DÜZENLEYİCİLER GİBİ 28 GÜNDEMİ OLUYON YOKSA 30 GÜNDEMİ?

hasyet

bence moralini bozma canımmm.ve dr a git kan testi yaptırr..bazen geç belli olabiliyomui idrardaa
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

bebişim emos

Alıntı yapılan: alp_nil - 28 Ocak , 2010, 14:58:32
merhaba arkadaşlar,adetim 4 gün gecikmişti,bende dün test yaptım,sonu negatif çıktı,sizce umudumu yitirmelimiyim,ama olsa çıkardı ya dimi, moralim bozuldu :'( :'(
YİNEDE EMİN OLMAK İSTERSEN BİRDE KAN TAHLİLİNE GİT BELKİDE DÖLLENME GEÇ OLMUŞTUR

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: hasyet - 28 Ocak , 2010, 15:00:51
bence moralini bozma canımmm.ve dr a git kan testi yaptırr..bazen geç belli olabiliyomui idrardaa
hasyet sen gittinmi doktora başkasına git diyosun kendin daha gitmedinmi sonuç ne oldu senin? ???
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

__nil__

evet bende öyle düşündüm 1-2 gün daha beklicem bekleyebilirsem tabi:(  ondan soora kan testine gidicem. hayırlısı artık.teşekkür ederim sizlere gerçekten insanın morali düzeliyor,kendini yalnız hissetmior   :flowers:

hasyet

Alıntı yapılan: bebeğimbenim - 28 Ocak , 2010, 15:03:26
hasyet sen gittinmi doktora başkasına git diyosun kendin daha gitmedinmi sonuç ne oldu senin? ???

bebeğimbenimm canımmmm sabah misafir geldii hamiş değilim yanii..ondan git diyomm zatii benim gibi beklemek çok saçma bişimişş..işte bundan korktuğum için gitmedim dr a...hayır hamile değilsin diyecekk ve bunu başkasından duymak üzüyoo iştee..
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

__nil__

hasyet içimi okudun resmen bende bundan korkuorum işte test yaptırcam soorada doktor deilsin derse daha çok üzlürüm die korkuorum. kuzenimle konuştum o hamileliğinde idrar testinde gözükmemiş,dış ultrasonda da gözükmemiş,içten bakınca gözükmüş sadece...ondna o da bana kan tesine git dio,bilemedim.bide kan testine sabah gidilio dimi,aç olma gibi şartı varmı hiç bilmiorum da..

melek-çağlar

bir arkadaş tokken gidip yaptırmış kan testini ama yaptıran arkadaşlar daha iyi bilirler tabi.

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: hasyet - 28 Ocak , 2010, 15:06:44

bebeğimbenimm canımmmm sabah misafir geldii hamiş değilim yanii..ondan git diyomm zatii benim gibi beklemek çok saçma bişimişş..işte bundan korktuğum için gitmedim dr a...hayır hamile değilsin diyecekk ve bunu başkasından duymak üzüyoo iştee..
anladım canımmmmmmmmmm evet haklısın bukonuda başkasından duymak üzerde kkorkmuştum adetn gelmemesi bir dert gelmesi bir dert keşke hamiş kalsakta gelmesede hamiş olmadıgındada gelmemesi kötü bir durum yaratıyor :'(
BİR DAHA Kİ AYA ARTIK ÜZÜLME CANIM ALLAH DUYUYOR SESİMİZİ beklememiz gerekiyormuş beklicez geç olsunda var güç olmasın  herşeyin hayırlısı
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebişim emos

Alıntı yapılan: hasyet - 28 Ocak , 2010, 15:06:44

canım benim sağlık olsun ama keşke gitseydin en azında şimdi bu kadar gün kaybetmemiş olurdun

bebeğimbenim(şerife)

emoş hadi bakalım hangimiz ilk önce adet olcaz :ehi: :ehi:şubatın 1 benim dogum günüm allahım işallah dogum günümde beni sevindirir süprizle :amin: :amin:

fatmaturkk96

kızlar benim adetim 1 gün geçikti kan testini bekleyecek sabrım yok idrar testinde çıkarmı sizce???

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: fatmaturkk96 - 28 Ocak , 2010, 15:33:03
kızlar benim adetim 1 gün geçikti kan testini bekleyecek sabrım yok idrar testinde çıkarmı sizce???
kişiye göre degişiyor kiminin adet günü gelmeden cıkıyor kiminin adet geçtikten sonra 10 gün sonra falan cıkıyor idrarda test,,test alıp yap bence