18 Mayıs , 2024, 10:21:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

ZyNp

melekcım  kızların dedıklerıne bakılırsa hemen kalmayacagız vede 1 saate yakın ayaklarımızı havaya kaldırıcaz yaa neyse inş sen hamılesındırde bunu yapmak zorunda kalmassın :D

melek-çağlar

ne yalan söyleyeyim umudumu kaybettin zynpcim baksana herkes kaç ay sonra hamile kalmış yok ben hamile değilimdir o zaman  :crybaby2: ben öyle yatamam ki offff

ZyNp

valla bende yatamam ama umudunu kaybetme canım du bakalım daha var senın gunune herkes bır degıl beklı sen hemen kalıcan

KEZBANKARA

kızlar bu bekleme heyecanı öldürecek bizleri. artık dua ediyorum adetim gelme diye. 1 gün var adetime ve hiçbir adet belirtisi yok bakalım ne olacak

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

herkese iyi haftasonları gecirmesi dilegiyle  :opucuk:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

ZyNp

hadı hayırlısı canm bende bugun oldum ama dunde belırtılerı vardı bende ilk ay ılk deme dıye cok takmıyorum ama bu bekleyıs bı kac ay gecerse daha fazla üzülürum tabıkı...

ZyNp

tşkler sıbelcim sanada ıyı haftasonları cnm :flowers:

KEZBANKARA

canım bizim 8 ay oldu. sekiz aydır yolunu gözlüyoruz.

ZyNp

:-\ zorya bakalım inş regl olmazsında sevınırız bıde

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ah sekerler ilk aydan bu kadar cok üzülmeyin sıkmayın  canınızı ben evlendim evleneli hiç korunmammıstım ve butun testleri herseyi yapmıstık tertemiz  cıktı eşimdede bendede hiç sorun cıkmadı 1.5 yıl sonra hamile kaldım o gebeligim de 7 haftalıkken düştü.sonra 6 ay gene bekledik olmadı cok sükür mevlam 2 yılın sonunda tekrardan verdi inşş tez zamnda rabbim sizlerede verir sorunsuz bi hamilelik gecirirsiniz  :amin:

ZyNp

:amin: canım ya valla senın durumunda zor olmus kımbılır nasıl üzülmussundur allah kımseye nasıp etmesın düşük cok zormuş neyse şimdı inş sag salim alırsınız elınıze bebişinizi

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

tbi canım cok zor günlerdi rabbim kimseye yasatmasın  :amin: şimdi ozamnlar bilinç altıma yerlesmiş en ufak bişeyde öle olucak diye cok korkuyorumm  rabbim korusun  :amin:

ZyNp

allah korusun cnm inş bısey olmaz allaha emanet olsun içerde sende dıkkat et bişey olmaz inş ;)

SONAY

sibelcim bende senin durumundayım 3 ay önce düşük yaptım ama hala bişey yok sen düşükten sonra normal yolla mı kaldın yoksa klomen kullandınmı :k06:

ZyNp

ya bişey sorcam gulmeyın de bana :dkızlar klomen neee? :k06: