En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

Alıntı yapılan: hadibebek - 19 Ağustos , 2009, 01:10:42
ay canım sabredemiyorum,tabi hayırlısı olsun ama sabrım kalmadı artık :y25:
DAHA 11 AYLIK EVLİSİN CANIM BURDA KAÇ YILLIK OLUPTA BEBEĞİ OLMASI İÇİN CAN ATANLAR VAR MESELE AYŞEM YARIN SANA YAZACAKTIR TANIŞIRSIN
3CÜ YILANA GİRDİ VE BEBEĞİNE HAMİLE KALDI VE HİÇBİR SORUNLARI OLMADIĞI HALDE BU KADAR BEKLEDİ

BEN SENİN ACELENİ YAŞINDAN DOLAYI OLDUĞUNU SANIYORUM AMA 40LI YAŞLARDA BİLE HAMİLE KALIP DOĞURAN ANNELER VAR
HOŞ BENİMDE ACELEM O AMA NE YAPALIM SEVİLCİM TAKTİRİ İLAHİ O NE ZAMAN BAHŞEDERSE O ZAMAN OLACAK ELİMİZDEN GELEN SADECE BOL BOLLLL DUA ETMEK
can dediklerim....

vadi= muge & melis

evet sabır ben 1 senedir ugrasıyom ve 6 yıllık evliyim  :y25:

ilkay

evet arkadşlarr biraz sabır ben 3.yılıma girecem ve hala uğraşıyorum ne yapalım allah hayırlısını versin

haydibebeğim

19 Ağustos , 2009, 11:00:24 #828 Son düzenlenme: 19 Ağustos , 2009, 12:17:04 hadibebek
canlarım ben 8 yıllık evliyim.bir tane düşüğüm var.ve 1 yıldır uğraşıyorum.

haydibebeğim

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 19 Ağustos , 2009, 01:18:21
Alıntı yapılan: hadibebek - 19 Ağustos , 2009, 01:10:42
ay canım sabredemiyorum,tabi hayırlısı olsun ama sabrım kalmadı artık :y25:
DAHA 11 AYLIK EVLİSİN CANIM BURDA KAÇ YILLIK OLUPTA BEBEĞİ OLMASI İÇİN CAN ATANLAR VAR MESELE AYŞEM YARIN SANA YAZACAKTIR TANIŞIRSIN
3CÜ YILANA GİRDİ VE BEBEĞİNE HAMİLE KALDI VE HİÇBİR SORUNLARI OLMADIĞI HALDE BU KADAR BEKLEDİ

BEN SENİN ACELENİ YAŞINDAN DOLAYI OLDUĞUNU SANIYORUM AMA 40LI YAŞLARDA BİLE HAMİLE KALIP DOĞURAN ANNELER VAR
HOŞ BENİMDE ACELEM O AMA NE YAPALIM SEVİLCİM TAKTİRİ İLAHİ O NE ZAMAN BAHŞEDERSE O ZAMAN OLACAK ELİMİZDEN GELEN SADECE BOL BOLLLL DUA ETMEK

tabi yaş faktörüm var.33 üm.2.yi de istiyorum bi kaç yıl sonra.allah isteyen herkese çocuk versin.gerçekten de sabır isteyen meşakkatli bi iş.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

benim adetim gecikeli 1 gün olmusdu test yapdim positif cikmisdi o zamanlar ....herkesde ayni olmuyor..

aysem61

merhaba men 4bucuk ay oldu evlenelı esımde bende cocuk sahıbı olmak ıstıyoz  bu ay ınsallah her ay bır umıtle beklıyo sabırsızlık ıste kafama takmıyım dıyom olmuyo

UMUTSUZ

Alıntı yapılan: aysem61 - 26 Ağustos , 2009, 02:45:54
merhaba men 4bucuk ay oldu evlenelı esımde bende cocuk sahıbı olmak ıstıyoz  bu ay ınsallah her ay bır umıtle beklıyo sabırsızlık ıste kafama takmıyım dıyom olmuyo
canım kafaya takmıyalım diyoruz olmuyo evet çoğumuz bunu başaramıyoruz ama en azından sabırlı olmayı dene daha çok yenisin yeni evlenmişsin ben 1.5 yıldan beri evliyim neler yapmadıkki ama allahım mutlaka doğru zamanda nasip edicek inşallah beklyorum her yolu denedim he buarada bizde hiç bir problem yok beklemekten başka çağremizde yok o yüzden herşeyi oluruna bırak derim bence daha şimdiden strese girme bak ben çok sağlıklıydım son bir aydır kafaya takmaktan hormon dengemi bozdum aşırı prolaktin salgılıyorum yani göğüslerimden süt geliyor bu horman yüzünden adetlerim düzensizleşti doktorum bana afferim bu kadar takıpta sonunda hormonal dengenide bozdun diyince aklım başıma geldi ama iş işten geçiyor o yüzden stresten mümkün olduğu kadar uzak dur kafanı meşgul edicek şeyler bul iş işten geçmeden.

can yine cannnn

inşallah tez zamanda gebe kalırsın cnm hoşgeldin aramıza nermin ben
can dediklerim....

Burcu310

SLM KIZLAR

BEN DAHA DÜN TEST YAPTIM VE HAMILE OLDUGUMU ÖGRENDIM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

INSALLAH BÜTÜN ISTEYENLERIN GÖBISI DOLAR EN KISA ZAMANDA :amin:

BELIRTILERE GELINCE: BENIM COOOOK UYKUM GELIYORDU, UYU ALLAH UYU, AMA YETMIYORDU!
SONRA SOL KASIGIM MASALLAH KASILA KASILA BIR HAL OLDU, BENIM NORMALINDE HEP SAG KASIGIMDA AGRI OLURDU,
VE TABIKI ADET GECIKMESI!!!!

NORMALINDE HEMEN ADET GECIKIR GECIKMEZ TEST YAPMAYIN DIYORLAR HANI 1 HAFTA GECSIN VS AMA BEN DAYANAMADIM, SAGOLSUN SELCANDA YAP DEDI, BENDE DÜN YAPTIM NORMALINDE 23-24.08 ADET OLMAM GEREKIYORDU. TEST NET BIR SEKILDE POSITIV CIKTI, HANI SILIK FELAN DEGILDI, YANI KONTROLL CIZGISI GIBI NET CIZGIYDI!!!

мiŁenα.

benimde aynı belirtiler vardı...

uyku halii......kasık agrısı.....ve gögüs acısı bomba gibilerdi

bende 29 olmustum 27 olmam lazımdı 29 da yaptım net cıktı

:love9: :love7: :love9:

sarisinn

bendede  uyku hali  sık idrara çıkma ve göğüslerim patlıcak gibiydi.ben adetimi 1 gün kala yaptım  çıktı.zaten erken oluşan gebelikmiş benimki..

Balböceği

slm arkadaslar bende agustosun 11 adet gordum simdi kasiklarim agriyor bi tuhaf haller var off anlamiyorum gecen ay adet gunum gelmeden test yaptim ama cikmadi en cabuk nasil anlasilir illa adet gununun gecmesimi lazim test yapmak istiyorum ama husrana ugrarsam diye kendimi motive ediyom takmak istemiyorum daha yeni evliyim diyorum nedir bu bebek arzusu bilmiyom kari koca derdimiz nedir offff :cussing: allahim herkesin gonlune gore versin insallah sirada bana

sarisinn

canım hüsrana uğramak istemiyosan birazdaha bekle derim..allah gönlüne göre versin inşallah hamiş olursun en kısa zamanda

derya55

slm kızlar bende sıze bısey sorcam ben catlatma ıgnesını vurunalı bugun tam 7.gun ve test gunumede 9 gun var
anlam veremedıgım seyler yasıyorum kasıklarımda dun cok agrım vardı ara ara belıme vurdu ve koku duyarlılıgım var
bıde goguslerımde sancı yada sıslık yok ama gogus uclerımda cok acıma var cok hassaslastı
bu belırtılerı yasamak ıcın cok erken degılmı
herşeyin hayırlısı olsun şu hayatta