27 Nisan , 2024, 09:24:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

swen

selam kızlar çarşamba doktora gittim herşey yolunda gözüküyor dedi hormon testi yaptı oda çok normal değerler dedi eşimden spegram testi istedi bakalım o nasıl çıkıcak inşallah iyi çıkarda hayırlısıyla bebeğimize kavuşuruz spegram testini doktora göstermeye gidicem gün yumurtlama günleri içine iriyorum aceba yumurta takibi yaptımak istesem olurmu nasıl yapılıyor yumurta takibi ?
bebeğim geliyor

nisannisan

yasemineliscım sana bısey sorucam kanda hamılelık ne zman bellı olur ve hamıle kalabılmemız ıcın en uygun zamanı nasıl hesaplarız bılgılendırırsen sevınırım

bade_01

HERKESE SLM BEN YENİ KATILDIM GEBLİK İÇİN 5 AYDIR UĞRAŞIYORUM.19 TEMMUZDA DÜŞÜK YAPTIM.
herşey çok güzel olacak biliyorum

sedaş

bade hoşgeldin aramıza düşüğün için üzüldüm benimde 2 tane oldu senin 1 inçimi

sedaş

slm percem bendede sende olanlar vardı en cokta uyku eşim yataktan kaldırmasa akşama kadar uyuyordum pisikolojikmiş haziranda bende asılama oldum 1 inçi ama tutmadı temmuzda eşim şehirdişinda oldugu için olmadı adetim düzenli oluyordu bu ay olmadım 3gün geçtiydi bizde memiş kendisi geliyor sndık ama gene olmadı bu ay 2 asılamaya gidecem 

sedaş

bade_01

sedaş

üzülme  seni anlıyorum  bende yaşadım onları gene olur inşllah arayı uzatmayınca hemen oluyormuş

bade_01

Alıntı yapılan: sedaş - 11 Ağustos , 2009, 17:59:37
üzülme  seni anlıyorum  bende yaşadım onları gene olur inşllah arayı uzatmayınca hemen oluyormuş
[/quote
cnm bu ay yine aynı belirtiler var .kanamam26 temmuzda bitti 3 ağustos itibari ile hep kasıklarım batıyor. bu beni tekrardan ümitlendiriyor açıkçası

haydibebeğim

17 Ağustos , 2009, 16:39:05 #819 Son düzenlenme: 17 Ağustos , 2009, 16:41:24 hadibebek
kızlar ben yeniyim sitede:)11 aydır hamile kalmaya çalışıyorum,ama olmuyor,dr a gittim kaç kere sorun yok.eşimde de hafif düzeyde varikosel var,1 seneyi doldurun öyle gelin dedi.seneyi doldurmaya 1 ay var.adetim 2 gün geçti.adetlerim saat gibidir aslında.hiiç sekmez.ilk kez böyle bi durum olunca beni bi heycan sardı dün gittim test yaptım,4 tl lik ucuz olanlardan(üstünde adetten 4 gün önce kullanılabilir yazıyordu)ama sonuç negatif  :y25:yaşım oldu 33.yaşım geçiyor ben 2.yi ne zaman yapıcam.daha ilkini bile beceremedim :icon_pale:bende şu anda hiç bi hamilelik belirtisi yok,yazılanları okudum.hamileliğin ilk günlerinde bazılarında idrarda hamilelik çıkmayabilirmiş.bakalım artık inş öyledir benimki de..en son adetimi 16 temmuz da oldum.15 ünde en geç olmalıydım ama olmadım.belirti de yok.

meleğim24

merhabalar bende aranıza yeni katıldım 5 aylık evliyiz ve bebek istyoruz evlenmeden 1 a önce doğum kontol hapı kullanmaya başladım ve bu bana yan etki yaptı 2 kullandığım sürede adet göremedim dr gittimde hiç bi problem olmadığını sadece beklemem gerektiğini söyledi bu sürede korunmadık ve hamile kalmadım 1 hafta önce adet oldum birazda kilom var acaba hamile kalırmıyım ceavp yazarsanız sevinirim tşkler :sad1:

haydibebeğim

can yine cannnn

Alıntı yapılan: meleğim24 - 17 Ağustos , 2009, 16:45:26
merhabalar bende aranıza yeni katıldım 5 aylık evliyiz ve bebek istyoruz evlenmeden 1 a önce doğum kontol hapı kullanmaya başladım ve bu bana yan etki yaptı 2 kullandığım sürede adet göremedim dr gittimde hiç bi problem olmadığını sadece beklemem gerektiğini söyledi bu sürede korunmadık ve hamile kalmadım 1 hafta önce adet oldum birazda kilom var acaba hamile kalırmıyım ceavp yazarsanız sevinirim tşkler :sad1:
ÖNCELİKLE HOŞGELDİN ARAMIZA CANIM DOĞUM KONTROL HAPIYLA KORUNAN KİŞİLER GENELLİKLE BİRAKTIKTAN HEMEN SONRA GEBE KALIYOLAR
DR DEDİĞİ GİBİ BEKLEMELİSİN CANIM MADEM SENDE SORUN YOK OLACAKTIR SADECE SABIR ET VE STRES ETME CANIM SEVGİLERLE..............
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: hadibebek - 19 Ağustos , 2009, 00:38:01
kimse cevaplamıycak heralde.. :icon_pale:
CANIM SENDE HOŞGELDİN SENİN SORUNADA DİĞER AÇTIĞIN KONUDA CEVAP YAZDIM KENDİMCE ŞUNUDA SÖYLEYEYİM BULANTILAR GEBELİĞİN EN ERKEN 4 HAFTALIK EN GEÇ 6 HAFTALIKKEN BAŞLADIĞINI BİR ÇOK DR YAZISINDAN OKUDUM CANIM EĞER HAMİLE DEĞİLSEN MUHTEMELEN PSİKOLOJİKTİR SABIR CANIM SABIR :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

haydibebeğim

ay canım sabredemiyorum,tabi hayırlısı olsun ama sabrım kalmadı artık :y25: