28 Nisan , 2024, 01:00:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

>Gülbade<

Alıntı yapılan: perçem - 21 Temmuz , 2009, 18:59:46
??? :icon_scratch: ya bende bişey sorucam benim 2 3 gündür acayip uykum geliyor sürekli uyumak istiyorum yürürken uyuyorum nerdeyse arada bide baş dönmesi var sizce bu neye işaret adetimede 8 gün var daha biraz önce yine bi baş dönmesi oldu hayırdır inşallah pskolojikmi yoksa arkadaşlar

ah be canim, bendede ayni dertler var, neredeyse iki haftadir yumurtaliklarima agri girip cikiyor (adet oldu bitti bile) bide 4 gündür öglenleri sekerlemeler yapiyorum. basimda dönüyor arada bir, ama bu muhtemelen benim kendi uydurmam :toothy10: :toothy10: hamile olmayi cok istiyorum ya... sen bi an önce test yap yada yaptirt canim. bende merak ettim senin durumunu simdi. mutlaka yaz tamammi canim :opucuk: :opucuk: :opucuk:

perçem

:opucuk:
Alıntı yapılan: Gülbadem - 21 Temmuz , 2009, 20:34:11
Alıntı yapılan: perçem - 21 Temmuz , 2009, 18:59:46
??? :icon_scratch: ya bende bişey sorucam benim 2 3 gündür acayip uykum geliyor sürekli uyumak istiyorum yürürken uyuyorum nerdeyse arada bide baş dönmesi var sizce bu neye işaret adetimede 8 gün var daha biraz önce yine bi baş dönmesi oldu hayırdır inşallah pskolojikmi yoksa arkadaşlar

ah be canim, bendede ayni dertler var, neredeyse iki haftadir yumurtaliklarima agri girip cikiyor (adet oldu bitti bile) bide 4 gündür öglenleri sekerlemeler yapiyorum. basimda dönüyor arada bir, ama bu muhtemelen benim kendi uydurmam :toothy10: :toothy10: hamile olmayi cok istiyorum ya... sen bi an önce test yap yada yaptirt canim. bende merak ettim senin durumunu simdi. mutlaka yaz tamammi canim :opucuk: :opucuk: :opucuk:
tamam canım ama hiç sanmıyorum  :BangHead:
meleğim gelde hasretimi bitir

>Gülbade<

allahdan +mit kesilmez bi tanem. percem bu arada adin ne? Benim adim bağdagül

özlemkınay

Alıntı yapılan: KADRİŞ - 21 Temmuz , 2009, 18:33:50
Alıntı yapılan: özlemkınay - 21 Temmuz , 2009, 18:26:24
herkeze merhabalar... yorumları okudumda bende aynı sıkıntıları çekiyrum. polikistik over var ve 8 aydır bebek için can atıyorum. bu ay adetim 8 gün gecikti ama test yapmaya korkuyorum.yarın yapıcam dua edin lütfen hamile olayım...  :'(

hoş geldin canım  :flowers: ay inşallah hamişsindir.yarın sonucu mutlaka yaz  ama tamamm  canım.. :opucuk: bu arada ben kadriye

memnun oldum kadriye.yok canım hamilelik falan kistten dolayı gecikme olmuş tedaviye devam. :y25:moralim sıfır şu anda. inş. önümüzdeki ay

KADRİŞ

çok üzüldüm özlemcim....ama bundada bir hayır vardır..... :opucuk:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

özlemkınay

teşekkür ederim desteğiniz için öyle beklemekten ve dua etmekten başka yapıcağımız bişi yok allah gönlümüze göre versin öptüm....

perçem

Alıntı yapılan: Gülbadem - 21 Temmuz , 2009, 20:42:09
allahdan +mit kesilmez bi tanem. percem bu arada adin ne? Benim adim bağdagül
meraba canım benim adımda ayşe memnun oldum canım adet günüm gelene kadar test falan yapmıcam zaten yapayapa eczaneci sayemde zengin oldu gitti her ay yapıyorum ama  malesf olmuyor ben bu ay gerçekten hiç ümidim yok  şurda 20 25 gün sonra aşılam olacak aşılamada tutsa ben onada razıyım  canımya

Meri

Merhaba Arkadaslar
Ben daha yenı üye oldum bir iki kere sohbetleri takip ettim ve çok hoşuma gitti aranızdaki olan saygı sevgi ve destek
Benide aranıza alırsanız sevinirim.
bende 2 senedir halile olmak istiyorum fakat doktor bir problem olmadığını söylediği halde tutmuyo. 2 tanede düşük yaptım en son mayıs da. bu ay yıne tuaf belirtiler var.Allahdan ümit kesilmez  :)

мiŁenα.

hoşgeldin aramıza canım ....

ismin nedir canım...

ben ayşe 3. seneye girdik bizdede problem yok olmuyor...

:love9: :love7: :love9:

Meri

Adım Banu
Bu sıdeyı ılk defa kullanıyorum hala cozemedım hıhıhı
Allah sanada en kıza zamanda bir evlat nasip eder İnşallah

can yine cannnn

hoşgeldin banucum rabbim en kısa zamanda kucağını doldursun inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

KADRİŞ

hoş geldin banucum  ........ben ist kadriye bende2 senedir 2.yi istiyom ama tık yok.hayırlısı canım hepimiz için :amin:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

perçem

Alıntı yapılan: KADRİŞ - 23 Temmuz , 2009, 12:20:08
hoş geldin banucum  ........ben ist kadriye bende2 senedir 2.yi istiyom ama tık yok.hayırlısı canım hepimiz için :amin:
kadrişcim günaydın canım

Meri

Çok teşekkür ederim canım arkadaşlarim
Allah hepimize tüm evlat isteyenlere en kısa zamanda nasip eder inşallah
Bu ay yine şüpeleniyorum ama bakalım hayırlısı diyorum.bu ay kararlıyım doktora gitmicem
en azından 3 hafta gecmesını beklıcem cok kafama takmıyorum tutar tutmazı da beni tekrar
düşük olma olasılığı ürkütüyo.tuaf olan her gebe kalmamda farklı belirtiler ortaya çıktı bu seferde
birbirinden farkı şeylerle karşılaşdım  :D bakalım ne olucak
Allah en hayırlısını nasip etsin inşallah hepimize sağlıklı tosuncuklar prensesler versin
gec gelsin ama saglıklı gelsın diyorum kendımı böyle avutuyorum

burcuş