En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

özlem0609

Alıntı yapılan: ZEYNEP-35 - 03 Ekim , 2012, 18:27:34
Alıntı yapılan: özlem0609 - 03 Ekim , 2012, 18:21:29
dun doktora gıtcektım ya ben gıtmedım.adetımın 3.gunu istemişti,2 aydan berı denıyoruz,rutın kont.için. yanı.neyse folık asıt almam için doktora mı basvurayım yada gıdıp kendım mı alayım,sakıncası olur mu?

kendin alabilirsin canım ilaç değil o sonuçta bana folbiol yazmıştı doktorum....zaten yazdırsan da sgk karşıladığı bişey değil cebinden alıyosun

zeynebcim tşk ederim,tabı ben alayım ozaman onu,bi zararı olmaz herhalde demı ya :icon_scratch:

ยรlคภ๓คz göภlüm

özlem folibiolun zararı olmaz, rahatça kullan...

ayy

özlemcim bende dün aldım ve bugun kullanmaya başladım hiç zararı yok hatta faydası var canım ben daha öncede çok kullandım ama bebeiş olmayınca bıraktım.şimdi tedaviye başlıcaz ondan aldım  :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

özlem0609

eşime spermogram testı yaptırdık bugun,kadın doğumcuya yorumlattık,oda normal dedi sadece :honk:  :honk: ilk olunca sorularımız eve gelınce aklımıza geldı,şimdi ben size orda yazılanları yazsamm...siz yorumlayabılırmısınz   :ehi:  :ehi:  :ehi: bi de spermlerin fotosunu verdıler,cok garıp,bebişlerim benım ayırmıcam gozumun onunden onları  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

volume:2.00
ph: 7.40
total motility: % 61.12
progressive motility: %45.66
concentration: 125.13

insu

kızlar bana bi fikir verir misiniz ben çok kötüyüm  :crybaby2: :crybaby2: şubatın 1 de adet olmuştum martın 5 i hala adet olmadım bu sabah test yaptım negatif  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bu ay stres te yapmadım niye geciksin ki  :-[
Herşeyin hayırlısı...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: insu - 05 Mart , 2013, 09:01:19
kızlar bana bi fikir verir misiniz ben çok kötüyüm  :crybaby2: :crybaby2: şubatın 1 de adet olmuştum martın 5 i hala adet olmadım bu sabah test yaptım negatif  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bu ay stres te yapmadım niye geciksin ki  :-[
canım geç döllenme olabilir mi?  bazen testler negatif çıkabiliyor, istersen kan ver ya da  bir iki gün sonra tekrar bir test yap... oğlumda 9-10 gün geçtiği halde test yaptığımda çizgi çok silik çıkmıştı
benim de bu ay gecikti test yapmadım ama  belirtiler başladı gibi  yakında adet olurum

insu

canım inşaAllah öyledir artık bende anne olmak istiyorum ne zor bi imtihan  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bende de 2,3 gündür belirti var ama halen gelen yok  :sad1:
senin de inşaAllah bu ay meleğin gelmiştir canım  :amin: :amin: Rabbim  yüzümüzü güldürsün
Herşeyin hayırlısı...

CAN TANEM

Alıntı yapılan: insu - 05 Mart , 2013, 09:01:19

Canım benimde aklıma geç döllenme geliyor ama benim kaybettiğim gebeliğimde geç döllenme olmasına rağmen adetten 3 gün sonra çıkmıstı idrarda... İmkanın varsa bi kan ver canım inşallah meleğin gelmistir  :amin: :amin:

insu

evet canım benim 2. gebeliğimde adetten 2 gün önce öğrenmiştim bu ay neden böyle oldu anlamadım ya inşaAllah kötü bişey yoktur 1,2 gün daha gelmezse kan testi yaptırcam canım :y25: :y25: :y25:
Herşeyin hayırlısı...

nergis54

insu merhaba
şubat ayı 28 çektiği için sana geçikmiş gibi geliyor. en az 2 gün daha bekle bence hakkınızda hayırlısı olsun

ayy

insu canım inşallah meleğin gelmiştir :amin: :amin: :amin:
şubat 28 çekiti yaa biraz daha bekle.daha önce hiiçç gecikme yasamadıysan kan ver tatlım idrarda çıkmayabilir :dontknow: :dontknow: :dontknow: güzel haberler verirsin inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

insu

Amin canım inşaAllah  :amin: Rabbim dayanma gücü versin  :y25:
2. düşükten sonra gecikmem hiç olmadı canım o yüzden bu kadar umutlandım  :crybaby2: :crybaby2: bu kadar zaman bekledim 1,2 gün daha beklerim  :'( :'( :'(
Herşeyin hayırlısı...

ayy

İNŞALAH BEBEİŞİN SENİNLEDİR KUZUM :amin: :amin: :amin: :opucuk:

insu

Herşeyin hayırlısı...

Emine

Son durumlar nedir uzun zamandır yazan olmamış bebeklerinizi kucaklamışsınızdır inşallah  :amin: