En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

handan85

merhaba hanımlar ben aranıza yeni katıldım. bir yıllık evliyim. en son ağustosun 14 ünde hasta olmuştum bugün itibariyle hala hasta olmadım. normalde ben hasta olmadan 1 bilemediniz iki gün önce sancılanırdım ancak bu sefer bir haftadır sancı çekiyorum tamam olacağım diyorum olmuyorum. karnımda da tuhaf bir şişlik var ayrıca son bi haftadır acayip yorgun hissediyorum. acaba hamile miyim test yapmak için henüz erken mi acaba? bide canım acayip turşu çekiyor iştahım açıldı yemeğe çok düştüm kafam çok karıştı. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

cansumonlıne

''Maksada sabırla erişilir, aceleyle değil.. Sabret, doğrusunu ALLAH daha iyi bilir..''

baltzi

slm kizlar yardiminiza ihtiyacim var.. ben adetim 15 gunu doktora yumurtlama takibi icin gittim ve yumurtalarin cok ama gelismemsi dedi. bidaki ay klomen verdi. benim adetim 35 gunde bir geliyor. bugun doktoru aradim birhafta daha bekle gelmezse gel dedi. suan 4gunoldu geceli. ben vucut isi takibide yapiyorum adetim 36.3 geliyor suan atesim 36.8 de gidiyor. belim agiriyor kasiklarima arada bir sanci giriyor ve istahim okadar acildi di.. her dk yemek yemekistiyorum uyku halleri sanki hep uyasim var.  bende anlamadim. yada gec dollenme olmus olabilrmi. suan adetim 38 gunumdeyim.

suzannn

handan85

ZAHİR

benmde öyle oldu ya ilkk haftalar eve gelir gelmez turşu yiyodumm :))
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

ZEYNEP-35

kızlar yaa benim de beklenen adetim 1 ekim yani 1 hafta felan var ama iştahım tavan yaptı şimdi eve gelmeden acı biber salçası aldım kaşık kaşık yiyorum  :ehi: bir de turşu bi ondan bi ondan eşim bana acayip bir yaratıkmışım gibi bakıyor :toothy10: sen kafayı yedin mide fesadı geçireceksin dedi ama durmadan bişey yemek isityorum normalde pek iştahlı değilimdir zaten zayıfım boyum 1.70 50 kiloyum asma belirtiler de çok erken gibi geldi kanda bhcg şu an çıkmaz heralde değil mi

handan85

benim adet tarihimden bi hafta önce adet sancıları gibi sancılarım oldu normalde hiç öyle olmazdı ayrıca iştahım çok açılmıştı bide tabi turşu manyağı olmuştum gerçi halada canım çekiyor ayrıca karnımın alt tarafında acayip bi şişlik vardı en önemliside hissetmiştim hamile olduğumu daha önce ağustos 14 yazsamda sonradan hatırladım aslında ağustos 15 te adet olmuştum en son, kan testini eylül 16 da yaptırdım beta hcg 840 çıkmıştı yani bence sende hamile olabilirsin ama en güzeli test yaptırmak tabi..

makaron

Zeynep naptın? adet oldun mu? benim de beklenen adet tarihim bugündü. daha ses yok bekliyoruz bakalım...

özlem0609

bende eylulun 1 ı gıbı adet olmustum,gecen hafta sancılarım cok oldu...27 sinde de kahverengı leke geldı..hah dedım tamam hamıleyım test yaptım - cıktı....ama arkadaslar dun adet oldum..bende de sızın belırtılerınızden vardı,turşu,cok yemek yeme,iştah,ayva....hazırlamıstım kendımı,ama olmadı,psiklojkmıs herhalde,umarım hamişsinizdir,bebegınız sizinledir.benım umutlarım bu aya kaldı...guzel haberlerınızı beklıyoruz :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:

ZEYNEP-35

Alıntı yapılan: makaron - 01 Ekim , 2012, 17:50:53
Zeynep naptın? adet oldun mu? benim de beklenen adet tarihim bugündü. daha ses yok bekliyoruz bakalım...

canım bugün olmadım ama olcak gibi bakalım yarın da olmazsa çarşamba günü doktora gideceğim nasipse.....

ZEYNEP-35

adet olursam bu ay rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum kızlar en azından içim rahat etsin bişey varsa da öğrenmiş olurum. çok evhamlı bir insanım ben eşim kızıyor  :caca:

ayy

kızlaaarrr aylardır kendimde asla belirti aramadım zaten hamiş kalsam bu benim için çok  büyük bir mucize olur bu sayıylaa hatta tüp bebek için inşallah çalışmalara başlıcaz bile bu ay ...
neyseee yazmayım diyorum günlerdir ama offff dayanmadımm gene yazıyorumm....yumurtlama gününde 2 kez birlikte olduk gün aşırı ....
ve o günden berii aşırı bel ağrısı ve kasık agrısı çekiyorum kasık ağrım öyle ara ara falan değil sürekli benimle sol tarfta bazen sağa geciyor ama orda çok durmuyor yeniden soldaaa ...nedir bu pek olmaz bende bel agrısı hatta hiç olmaz diye bilirim agır kaldırmadım da...
bu kadar erken belirti vermez zaten hamilelikte zaten öyle oldugunu sanmıyorum hernekadar acaba desemdeeee :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

makaron

ilk hamileliğimde adetime 10 gün kala falan sanki adet olacakmışım gibi bel ve kasık agrısı olmuştu. adet günüm yaklaştıkça belirtiler artmıştı. hatta defalarca adet oldum diye tuvalete gidip olmamışım diye çıkıyordum. 5 gun geçince test yapmıştım, hamileymişim. gerçi düşük oldu ama erken gelen bel agrısı belirti olabiliyormuş. Kaç gün var canım adetine.
bu arada benim de dün adet gunumdu. bugün de gelmedi. busefer bel agrım yok ama mide bulantısı var. olsa bile mide bulantısı için daha erken biliyorum ama var gibi. test için ne kadar beklesem?

özlem0609

Alıntı yapılan: ayy - 02 Ekim , 2012, 17:12:39
kızlaaarrr aylardır kendimde asla belirti aramadım zaten hamiş kalsam bu benim için çok  büyük bir mucize olur bu sayıylaa hatta tüp bebek için inşallah çalışmalara başlıcaz bile bu ay ...
neyseee yazmayım diyorum günlerdir ama offff dayanmadımm gene yazıyorumm....yumurtlama gününde 2 kez birlikte olduk gün aşırı ....
ve o günden berii aşırı bel ağrısı ve kasık agrısı çekiyorum kasık ağrım öyle ara ara falan değil sürekli benimle sol tarfta bazen sağa geciyor ama orda çok durmuyor yeniden soldaaa ...nedir bu pek olmaz bende bel agrısı hatta hiç olmaz diye bilirim agır kaldırmadım da...
bu kadar erken belirti vermez zaten hamilelikte zaten öyle oldugunu sanmıyorum hernekadar acaba desemdeeee :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ayşecim sen ne kadarlık evlısın,bebişiniz yok mu?sen yıne de öyle dusun,tersini düşününce oluyomuş ya bu hamilelik  :laughing7:  :laughing7:  :laughing7: adet gunune ne kadar kaldı?