En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

Jasmin1983

Ben de biliyorum....ama zaten çok takıntılı bir insanım....bir de etrafımdaki herkes devamlı sorunca kendime daha çok stres yapıyorum....şimdiye kadar hamile kalsaydım o bir mucize olurdu: 3 aylık iğnesini yaptırdım daha önce, eşim ile ben hastanede vadiyeli çalışıyoruz, bir gündüz, bir gece...her gün beraber değiliz, nöbetlerimizi de kaydıramıyoruz....inşallah bir ay sonra sadece gündüz çalışmaya başlayacağım...o zaman 6 günden 4 akşam beraber evde olacağız....şu anda 2 yada 3 gece evdeyiz, ondan harıç iki haftada bir gün beraber gündüz izinliyiz....yanı zaten ihtimalle düşük....ama üzülmemek elimde değil....bizimle beraber yada bizden sonra evlenenlerin hemen hemen hepsi ya hamile yada çozukları oldu bile....o yüzden stresten kurtulamıyorum....

bu arada başka bir konuda soğan kürünü okudum....benim düzensizliğime de fayda edecek mi????öyle olursa bir sonraki adetimden sonra başlayım....ki 24 saatlık nöbet tuttuğum günlerde ancak sabahta, evden çıkmadan içerim ama olsun

cansumonlıne

selam kızlar bende yeni üye oldum..1,5 yıllık evliyim ve eşimde bende çocuk istiyoruz.5 ay önce hamile kalmıştım fakat karnımda öldüğü için aldırmak zorunda kaldık :( kötü bi tecrübeydi şimdi yine korunmuyorum bakalım hayırlısı adetime daha 10 gün var ama kasıklarımda kramplar dolaşıyo ve çok halsizim umutlandırmak istemiyorum kendimi ama elimde değil :(
''Maksada sabırla erişilir, aceleyle değil.. Sabret, doğrusunu ALLAH daha iyi bilir..''

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: cansumonlıne - 28 Ağustos , 2012, 17:48:54
selam kızlar bende yeni üye oldum..1,5 yıllık evliyim ve eşimde bende çocuk istiyoruz.5 ay önce hamile kalmıştım fakat karnımda öldüğü için aldırmak zorunda kaldık :( kötü bi tecrübeydi şimdi yine korunmuyorum bakalım hayırlısı adetime daha 10 gün var ama kasıklarımda kramplar dolaşıyo ve çok halsizim umutlandırmak istemiyorum kendimi ama elimde değil :(

hoşgeldin cnm. inş. bebişin gelmiştir hayırlısıyla  :amin:

cansumonlıne

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 28 Ağustos , 2012, 17:51:23
Alıntı yapılan: cansumonlıne - 28 Ağustos , 2012, 17:48:54

hoşgeldin cnm. inş. bebişin gelmiştir hayırlısıyla  :amin:

inşallah canım bekliyoruz bakalım 1 hafta kaldı adetime  :amin:
''Maksada sabırla erişilir, aceleyle değil.. Sabret, doğrusunu ALLAH daha iyi bilir..''

bnsroni

Kızlar çok acil yardimmmm..
Birkaç gündür midem bulanıyor ara ara..
Spiralim var ama çok endişeliyim
Adetlerim düzensizlik.bu ay 17 şinde adet oldum 4 gun sürdü..
Hamile olabilir miyim 10 günde belirti verir mı.
Birde arada lekelenmem oldu sancıya beraber 2 3 gun kadar.
Çok korkuyorum ya:(

hatice tanrıvar

kızlar ben geldim klomen kullandım yumurtalarım gelişmiş bel ve kasık agrım var felaket akıntım ve bulantım var adetime iki hafta var yumurtluyom mu acep :flowers:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

melek100lü

olabilir canım klomen uykuda yapıyor  :sleepy1: bulantı göğüslerde hassasiyette yapıyor

inşallah bebeğin çok bekletmeden gelir hayırlısıyla  :amin: :amin:

hatice tanrıvar

inş eve gögüslerimde bi tuhaf acı var inş allahım çok bekletmez ve yavrum bana tutunur
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

n-i-d-a

inşallah canım hayırlısı olsun senin için ama sakın stres yapma bende klomen kullandım bana hiç böyle şeyler yapmadı demekki bende işe yaramadı işl sen sonuç alırsın  :amin:
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

hatice tanrıvar

inş allahım isteyen herkeze nasip etsinnn :love9: :love9:

Güülaayy

Selam.arkadaslar.. bnim on gundur migde bulantim var ama oyle acken yada arada sirada degil surekli bi mihde bulantisi hic kusadim(af edersiniz) ama agzimda bir  tatsizlik surekli naneli sakizla dolasiyorum.. boyle hava varmis gibi agizdan gaz cikariorum bi tuhaf daha once hic olmadi.. bendr adet duzensizligi var o yuzden acaba hamilemiym diyeniyorum.. gecen ay 36gun sonra adet oldum  gecen aya bakarak bugun 36.gun hala adet olmadm sizce ?? Umitlenmek istemiyoum ama icimde bir his var.. biraz daha beklym mi ??

burcinKAMU

Meraba kızlar.Ben yeni katıldım aranıza bende de bir takım belirtiler var bu ay.Yardımcı olabilir misiniz?Geçen ay başladık çocuk çalışmalarına geçen ay tutmadı.Bu ay da adetime 12 gün varken göğüslerim devasa bir şekilde şişti ve acıyo hiç bu kadar çok şişmemiştim.Kasıklarımda kramplar oluyo.yumurtalıklarım ağrıyo ayrıca 2 gün grip olacak vücut ağrısı çektim sanki kemiklerim kırılacak gibiydi grip oluyorum sandım ama grip filan olmadım.Ateşim 37.7 ye yükseldi bi ara sonra düeldi.Aşırı bir gaz var.Fakat uyku hali filan yok çünkü zaten ben hep çok uyurum.Bu arada bu ay ovalasyon testinden faydalandım.Benzer belirtiler yaşayan var mı?

burcinKAMU

ya kızlar göğüsümden süt geldi sıkınca tabi bi damla ben acaba hamilemiyim diye düşünürken prolaktin ormonunda mı yükselme var acaba

suzannn

burcinKAMU

Adetime 4 gün var.Bugün bi deneyim dedim tekrar ama bi daha sıkmama rağmen süt gelmedi.Bi sitede prolaktin hormonunda yükselme varsa süt gelebileceğini fakat sıkmadan geldiğini bunun adet düzensizliğine neden olacağını söylüyor ama bende böle bişey yok adetim düzenli neler oluyo  ya:((