28 Nisan , 2024, 01:54:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

aşkitoom

kızlar ben nisanın 26sında adet olmuştum ve 30unda bittim ve banyo yapıp ilişkiye girdim eşimle.ama 3-4 gündür midem bulanıyor ve 2 gündürde kusuyorum.bu ne olabilir kızlar,daha önce böyle hiç olmadı,hemen gebelik belirtisi ortaya çıkmaz.

elfo

üşütmüş olabilirsin dün rahatsızlandım ben de az daha kusacaktım. normalde dahaşiddetli üşütmelerde genelde kusuyorum
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

defneduran

AYY KIZLAR sizi bende bulduminş bizde bebek istiyoruz daha iki ay oldu . 1.5 senelik evliğimizde hiç ilaçla korunmadık 2 aydır bebek istiyoruz simdi 10 gun var hastalıgıma  bekliyoruz ne gibibelirler olabilir diye bende hiç belirti yok sadece hastalanmadan bir hafta once elimdeki tum deriler kavrar yenisi gelridi öyle bir sey olmadı . sabırsızlıkla bekliyorum bebegımı  :aferin: inş benımde bebegim olacak

HASRET!M S@N@

öncelikle aramıza hısgeldin cnm  :flowers: mutlaka olacaktır cnm umudunu kaybetme ama pek bir belirti olmuyor adet belirtileriyle aynı hemen hemen

nazmazlum

adetime 3 var test yaptırsam cıkar mı ben dana yeni üye oldum bilgi verrsen sevinirim tesekkürler..

mavişim80

canım beklemende fayda var.         

nazmazlum

dogru diyorsun d aaaaaaaaaaaaah biz kadınalar cok sbırsız oluyorum  ben gecen hafta kan testi yaptırdım negatif cıktı ama oktor ultrasyon cekti gebelik vurgusu var dedi karnımda bende internetten okdum kanda bile bazn belli olmuyormuş simdi gitsem saglık ocagına yaptırsam nasıl olur ya k. bkma seni sıkıysam işte bilgiiszlik böyle bişey inan bu konuyu kmseyle konusamıyorum utanıyorum surda anlatıyorum çnkü bibirimizi tanımıyoruz diye  beni aynlış anlama ne yapcam blmiyorum kafayı yicem

mavişim80

canım ne demek herzaman yardımcı olmaya calısırız ..ama sen madem dayanamıyorsun git yaptır ozaman canım ..:) :ehi:        :ehi: :ehi:

nazmazlum

allah senden razı olsun inan birisinin destegine ihtiyacım var dı ögleden snra gtcem yaptırcam dua edin bana inş. hamileyim dir senn bebgn var mı tam olark okumadım da kendi derdime üştüm

mavişim80

yok canım benimde gunum gecti idrarda cıkmadı henuz

sevill

selam arkadaslar ben 1 yıllık evlıyım ve bebek sahıbı olmaya karar verdık adet gunume 6 gun var ne zaman test yaptırsam cıkar yardım edersenız cok sevınırım

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: sevill - 04 Haziran , 2012, 19:12:23
selam arkadaslar ben 1 yıllık evlıyım ve bebek sahıbı olmaya karar verdık adet gunume 6 gun var ne zaman test yaptırsam cıkar yardım edersenız cok sevınırım
öncelikle hosgeldin aramıza cnm
en erken adet gününde cıkabilir

sevill

cok tesekkur ederım ilginiz icin

G.M

Mrb arkadaşlar siteye yeni üye oldum adetimin günü 3 gün geçti kan testi yaptırsam acaba belli olur mu

ยรlคภ๓คz göภlüm

kan tahlilinde büyük ihtimalle çıkar