En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Nisan , 2012, 16:06:06
canım o gün yapınca bana mesaj cek ok
ben dükkanda olmayabilirim merak ederim inş sevinirsin bu ay cnm

Tamam canım inşallah olumlu olursa hemen haber veririm zaten  :amin:

CAN TANEM

Kızlar bide bende acayip bel ağrısı var :sad1: güya bu ay hiç ilgilenmiyordum  :icon_scratch: bir sürü belirti çıkırdım yine durup dururken kendi kendime sinir oldum şimdi  :caca: :caca:

HASRET!M S@N@

İNŞ BEKLEMEDİĞİN ANDA GELİR MELEĞİN CNM BNMM

ayy

Alıntı yapılan: moonlight - 25 Nisan , 2012, 15:36:17
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Nisan , 2012, 15:18:00
hadi hemsom inş vardır ya az kaldı demi senin
hatırladıgım baska bişi de yokki biliyorsunuz hep agrım var dedim size
birde halsizliğim vardı sarıda akıntım vardı bak hatırladım simdi

inşallah canım günüme 2 gün kaldı bugün kesik süt kıvamındaki akıntım yumurtlama dönemindeki gibiydi biraz şaşırdım hatta ama umutlanmak da kötü oluyor yaaa :y25: :y25:
talıııııııım burdasındır inşallah gercekten benmde kaçgündür geliyor öyle akıntım ve hala geliyor bir hafta var benmde fakat ben çatlatma iğnesi vurdurmuştum inşallah iğneden değildir benm yarın 10.gün hadi arka arka ya güzel haberler verelim :amin: :amin: :amin: :amin:
başka ne var sende benm kasık bel bacak agrım var ama hiiiiiiç gögüslerde tıkk yok.bide şeyim ağrıyor bazen çekiliyor gibi :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :opucuk: :opucuk:

CAN TANEM

26 Nisan , 2012, 09:18:19 #76954 Son düzenlenme: 26 Nisan , 2012, 09:26:07 moonlight
Alıntı yapılan: ayy - 25 Nisan , 2012, 20:34:56
Alıntı yapılan: moonlight - 25 Nisan , 2012, 15:36:17
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Nisan , 2012, 15:18:00
hadi hemsom inş vardır ya az kaldı demi senin
hatırladıgım baska bişi de yokki biliyorsunuz hep agrım var dedim size
birde halsizliğim vardı sarıda akıntım vardı bak hatırladım simdi

inşallah canım günüme 2 gün kaldı bugün kesik süt kıvamındaki akıntım yumurtlama dönemindeki gibiydi biraz şaşırdım hatta ama umutlanmak da kötü oluyor yaaa :y25: :y25:

talıııııııım burdasındır inşallah gercekten benmde kaçgündür geliyor öyle akıntım ve hala geliyor bir hafta var benmde fakat ben çatlatma iğnesi vurdurmuştum inşallah iğneden değildir benm yarın 10.gün hadi arka arka ya güzel haberler verelim :amin: :amin: :amin: :amin:
başka ne var sende benm kasık bel bacak agrım var ama hiiiiiiç gögüslerde tıkk yok.bide şeyim ağrıyor bazen çekiliyor gibi :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :opucuk: :opucuk:

Ayşecim benim bikaç bişey var ama belki strestende oluyor olabilir diye pek umutlanmıyorum bu ayki belirtiler yaklaşık 4-5 gündür mide bulantısı bel ağrısı yorgunluk ve uyku hali... 2-3 gündür de göğüslerimde ağrı var ama sadece uçları değil genelinde var bakalım artık hayırlısı  sanki yine bişey yok gibi geliyor bana yada böylesine inanıp üzülmek istemiyorum  :y25: :y25:

CAN TANEM

Öğle arasında bu ay ki ilk adet sancım da hafif girdi geçti bakalım ne olacak   :dontknow:

Gülümse_01

merhaba arkadaşlar, forumunuzu 2 haftadır takip ediyorum ve çok beğendim sonundada üye oldum.
Ben 25 yaşındayım 3.5 yıldır evliyim ve daha yeni bu ay çocuk düşünmeye başladık. Benim bir sorum olacaktı  adetime daha 11 gün var, hamilelik için belirtiler belli olurmu bu kadar erken? biraz yorgunluğum var birde arada kasıklarıma ağrı giriyor, ayrıca yumurtalıklarım ağrıyor gibi hissediyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum,kimseylede paylaşamıyorum.

HASRET!M S@N@

aramıza hosgeldin cnm belirti için cok erken ama belli de olmuyor bazılarındada belirti oluyor inş hamilesindir arkadasım

melek100lü

Alıntı yapılan: Gülümse_01 - 28 Nisan , 2012, 02:12:31
merhaba arkadaşlar, forumunuzu 2 haftadır takip ediyorum ve çok beğendim sonundada üye oldum.
Ben 25 yaşındayım 3.5 yıldır evliyim ve daha yeni bu ay çocuk düşünmeye başladık. Benim bir sorum olacaktı  adetime daha 11 gün var, hamilelik için belirtiler belli olurmu bu kadar erken? biraz yorgunluğum var birde arada kasıklarıma ağrı giriyor, ayrıca yumurtalıklarım ağrıyor gibi hissediyorum.
HOŞ GELDİN CANIM  :flowers: inşallah hamileliktendir canım buarada adım MELEK MEMNUN OLDUM CANIM  :opucuk:

ayy

hoşgeldin canım :flowers:
benmde akıntı ve kasık ağrım olmuştu 9 -10 gün kala (tabi hala emin degilim hamişmiyim)inşallah meleğin seninledir :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

angelesk

canım merhaba, bende daha dün hamile olduğumu öğrendim. belirtilerimi sizinle paylaşmak isterim. 10 gündür aşırı derecede kasık ağrım ve şişkinliğim var ama adet günümkünden biraz daha fazla hissedilir deerecede oldu.Göğüslerime dokunamadım yani birşey deyse dahi sızlıyordu. Benim adet günümden 3 gün önce agrılarım başladı ama tabi bu döllenmenin ne zaman olduğuna bağlı
sitemizde yeni ürünlerimi takip edebilirsiniz:
sitemizde yeni ürünlerimi takip edebilirsiniz:
www.facebook.com/beyazincimagazasi
www.facebook.com/26teknobilisim
ürün satışı için :
http://www.sahibinden.com/index.php?a=1004

Gülümse_01

çok teşekkürler cevaplarınız için, umarım hamileyimdir:) eşimin işi dolayısıyla şu an amerikadayız, 1 ay sonra Türkiye'ye geleceğiz,  burda kan tahlili şansım yok, evde yapılan testlerden aldım, adet günümden 5 gün önce yapılıyormuş test, bakalım 1 hafta sonra testte ne çıkacak:)

FİGENN

---------------------- hamile olabileceğinizi düşündüren işaretler ----------------------

1- ) sızlayan,ağrıyan,şiş göğüsler ;

ortaya çiktiği zaman : hamile kaldıktan sonraki birkaç gün içinde.
başka olasi nedenleri : doğum kontrol hapları,adet günlerinin yaklaşması.

2- ) sabah bulantıları ;

ortaya çiktiği zaman : hamile kaldıktan 2-8 hafta sonra.
başka olasi nedenleri : yiyecek zehirlenmesi,gerginlik.

3- ) meme ucu çevresinin koyulaşması ve meme ucu çevresindeki küçük bezlerin kabarması ;

ortaya çiktiği zaman : hamileliğin ilk üç ayı içinde.
başka olasi nedenleri : hormonsal dengesizlik.

4- ) önce göğüslerde sonra karında deri altında pembe mavi çizgiler ;

ortaya çiktiği zaman : hamileliğin ilk üç ayında.
başka olasi nedenleri : hormonsal dengesizlik ya da önceki hamileliğin etkisi.

5- ) yiyeceklere aşırı istek duyma ;

ortaya çiktiği zaman : hamileliğin ilk üç ayı içinde.
başka olasi nedenleri : kötü beslenme,stres,adet günlerinin yaklaşması.

6- ) adet kesilmesi ; (en sık olanı bu, üzerine düşündükçe adet olma iyice uzuyor, rahat olun hemen panik yapmayın , gidin bir gebelik testi alın.)

ortaya çiktiği zaman : tüm hamileliklerde.
başka olasi nedenleri : yolculuk,yorgunluk,stres,hamilelik
korkusu,hormonsal sorunlar,aşırı kilo alma ya da verme, doğum kontrol hapını bırakma,emzirme.

---------------------- hamile olacağiniza ilişkin kuvvetli işaretler ----------------------

1- ) aralıklı ve ağrısız kasılmalar ;

ortaya çiktiği zaman : hamileliğin başında başlar, hamilelik ilerledikçe sıklığı artar.
başka olasi nedenleri : bağırsak kasılmaları.

2- ) rahim ve rahim ağzının yumuşaması ;

ortaya çiktiği zaman : döllenmeden 2-8 hafta sonra.
başka olasi nedenleri : adet kanamasının gecikmesi.

3- ) rahmin ve karnın genişlemesi ;

ortaya çiktiği zaman : 8-12 hafta.
başka olasi nedenleri : tümör ve fibroidler.

bebişim emos

bebişim emos