En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

prolaktin hormonlarına baktırdın mı yengemede olmuştu kiloda yapar bu durum sana.ama yengem öyle bi tedavi gördüki rahatladı şimdi illaki bi tedavisi vardır.bende bişeye üzüleyim dk.sında adet oluyorum :(
BENİM HALA UMUDUM VAR...

hanimiş

baktırdım sorun yok gebelik içinde sorun yokmus .lekelenme tutunma kanaması olabılırmı dıe dusundum .ama duzensız olunca adetım gecıktımı gecıkmedımı bılemıyorum.doktorum progestan verdı duzenlesın dıe  gebelık durumundada zararı yokmus.ama merak edıyorum hamilemiyim acaba die.  nezaman test yaptıracagımı bılemıyorum

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: Mihrigül - 12 Nisan , 2012, 22:50:57
Bugün güzel haberi doktorumdan aldım. Artık ben de hamişimmm :) Darısı bebek isteyen bütün anne adaylarının başına...

canım çok tebrik ederimm hayırlı olsun inşallahh :) rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah  ;D ;D inşallah bigün bende sizinle böle güzel bi haber paylaşırım  :amin: :amin:

özlem35

Alıntı yapılan: Mihrigül - 12 Nisan , 2012, 22:50:57
Bugün güzel haberi doktorumdan aldım. Artık ben de hamişimmm :) Darısı bebek isteyen bütün anne adaylarının başına...

TEBRİKLER CANIM.BİZLERE DE DUA ET CANIM BİZDE SENİN GİBİ GÜZEL HABERLER WERELİM ALLAH'IN İZNİYLE. :amin: :amin: :amin: SANA DA SORUNSUZ HAMİLELİK DİLİYORUM CANIM HAYIRLISIYLA KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN RABBİM  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH'IM BANA VE BEBEK İSTEYEN HERKESE GÜZEL BEBİŞ NASİP EYLE AMİNNNN :)

GülnurARSLAN

kızlar bugün akıntım var yada başladı  :binkybaby: :binkybaby: :amin: :amin: hemişmiyimki  :icon_scratch: :icon_scratch: :dontknow: :dontknow:vinaşlah  :occasion14: :occasion14: :suclu: :suclu:

özlem35

Alıntı yapılan: GülnurARSLAN - 13 Nisan , 2012, 14:25:25
kızlar bugün akıntım var yada başladı  :binkybaby: :binkybaby: :amin: :amin: hemişmiyimki  :icon_scratch: :icon_scratch: :dontknow: :dontknow:vinaşlah  :occasion14: :occasion14: :suclu: :suclu:

inşaallah hamişsindir canım  :amin: :amin: :amin: ya  benimde koyu sarı akıntım oluyo bikaç gündür koyu renk olması beni korkutuyr.
ALLAH'IM BANA VE BEBEK İSTEYEN HERKESE GÜZEL BEBİŞ NASİP EYLE AMİNNNN :)

mavişim80

tebrikler canım .hayırlı olsun.....bişi sorcam gülnurcum hamileliktende akıntı olurmu?artı bişidaha bu akıntı nezaman başlar...senin adetin gectimi?

GülnurARSLAN

ayın 19 adetim. canım hamileliğin ilk aylarında çok akıntı oluyor. benim 2. gebelikte felaket olmuştu. :ehi: :ehi:  bhcg yükseldikçe oluyo bebiş yerleşmeyemi çalışıyo ne  :ehi: :ehi: yer bulamadı heralde kendine  :ehi: :ehi:

herkeste farklı oluyo heralde bende çok oluyo ben günlük pedbile koyduğum oluyo  :laughing7: :laughing7: :occasion14: :occasion5: :muzz:

GülnurARSLAN

adete 1 hafta var işte bugün başladı bakalım inşallah  :binkybaby: :binkybaby: :amin: :amin:

mavişim80

anladım canım .benimde var brazda ondan sordum ama benim adet olası tarihim 26 yani imkansız :)zaten bu hafta yumurtlamadayım  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

nazlıyarim

bende akıntı olayını burada öğrendim  :) akşamda kaan kocatepenin gebelik belirtilerine baktım oradada sıvılarda fazlalık diyordu  :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

hanimiş

:honk:benim durumum hakkında kımsenın yorumu yokmu:(

mavişim80

hanimiş canım nekadar gecti adetin yada nezaman adet tarihin ? en son ayın kacında oldun?

GülnurARSLAN

Alıntı yapılan: hanimiş - 13 Nisan , 2012, 14:50:43
:honk:benim durumum hakkında kımsenın yorumu yokmu:(

canım senin durumun neydiki tekrar yazda bakalım .

hanimiş

kızlar ben 2 ,3 ayda bir adet görüyorum .Cok duzensız   ama hormonlarda sorun yok kist yok yanı hıc sorun yok genetık dıo doktorlar.26 subata son adet tarıhım gecen hafta bı damla lekelenmem oldu hastalanacagımı düşündüm .kasık agrıları karın grısı bel agrısı ve son ıkı gundur gecelerı cıkan sacma sapan bacak agrısı yaşıyorum hala hastalanmadım kasık agrılarım ara ara devam ediyor bel agrısıda öyle başka bi belirti yok.benim yaşadıklarımı yaşayan varmı?

durum bu...yorumlarınızı bekliyorum