14 Mayıs , 2024, 03:36:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

kuzucuk

inşallah duygucum ben de çok heyecanlandım güzel haberlerini bekliyoruz  :amin:  :amin:  :amin:

Sır_Çiçegi

inş. inş.  :amin: bende cok heyecanlıyım  :hungry:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

afiyet bal şeker olsun tatlım  ;)

Sır_Çiçegi

saol cnm nasılsın ne yapıorsun :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

iyiyim şekerim napiiim kafa dağıtıyom  :occasion14: tremizlik , ütü , ev gezmesi yaptım bugün  :muzz: şimdi de öyle takılıyom  ;) sen napiyon bakam

kuzucuk

yarında doktora gidecem hormon tahlili falan rutin kontrol  :igrenc:

Sır_Çiçegi

iyi yapıorsun cnm bende yarın test yapacagım kararsız kaldım kimseye sölemeden yapacagım bakalım  :-[  dktor mu istedi hormon tahlilini cnm
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

yap bakalım tatlım güzel haber alacağımı hissediyorum  :amin: evet tatlım doktorum adetimin 3. günü hormon tahlili istemişti yarın 4. günüm bir gidem bakam anormallik yoktur inş  :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kuzucuk - 18 Aralık , 2011, 22:45:53
yap bakalım tatlım güzel haber alacağımı hissediyorum  :amin: evet tatlım doktorum adetimin 3. günü hormon tahlili istemişti yarın 4. günüm bir gidem bakam anormallik yoktur inş  :amin:

inş. cnm inş.  :amin:  inş. sonuclar güzel cıkar cnm bende yaptırdım degerler normal cıkmıştı  :hieyt:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

:nazar:  :hieyt:  benim de doktorum daha önceki aylarda hormon değerlerime bir bayanda bulunması gereken değerde demişti  :nazar:  :hieyt: geçen ay kist olunca tekrarlayacaz bakam  :icon_scratch:

Sır_Çiçegi

bende bayagı oldu yaptıralı acaba deişmişmidir  :icon_scratch:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

yok tatlım değerlerin yine normaldir her bayanın değerlerin de çok az düşme ya da artma olabilir değerler çok değişse mutlaka vucutta belli eder mesela bende çok sivilce ve tüylenme oldu   :honk:

Sır_Çiçegi

hımm anladım cnm inş. güzel sonuçlarla gelirsin  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...