En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

ceylin eslem

oooo canım gözün aydın.hemde 8 haftalık haaa nasıl oluyo bu yoksa 1 ay adetin geciktimi yoksa üstüne görme olayımı oldu?? merak ettimde

balımbenim

yok yaa bız esımle gezmeye gıttık tatıle gıteden test yapım dedım test pozıtıf cıktı ama fazla sevımedım cunku 3 ay oncede oyle olmustu neeyse gıttık gezdık 15 ınde hasta olmam gerekıyodu olmadım geldıkten sonra gıttı test yaptırdım ıdrar testı yaptılar artı cıktı e son adet gunumu soyledım 7 haftalık cıktı ama 8. haftaya gırdım folık asıt kullanıyorum inş bı aksılık cıkmaz arkadaslar yaaaa :S
hersey senin için bebeğim.....

simass

CANIM ÇOK TEBRİK EDERİM..RABİİM KUCAĞINA ALMAK NASİP ETSİN...

balımbenim

teşkkur ederım canım allah inş hepinize nasip eder ..
hersey senin için bebeğim.....

simass

ferden

balımbenim resminizi ve yazılarını görünce çok heyecanlanıp sevindim adınıza (gözyaşlarımı tutamadım) allah kucağınıza almayı ve analı babalı büyütmeyi de nasip etsin inş.

sedaş

bahaRXteşekkür ederim bügün doktora gittim 13 14 gün sonra belli olur dedi bende 15 inde test yaptıracam ama adet olmazsam karın arılarım ara ara devam ediyor adet olacam diye biraz korkuyorum artık bebiş istiyoruz. :binkybaby:

sedaş

ilk aşılama yatırıpta tutan varmı aranızda tutan varsa bana cevap verırlere sevinirim.

мiŁenα.

sedass sekerım hosgeldın aramıza canım .....

ıns senınde guzel haberlerını alırız........

tabıkı ılk asılamadaa tutanlar var ...

canım

:love9: :love7: :love9:

sedaş

sagol canım yaz dıgınicin dün akşam oldum umutlanmıştım olur diye 2.aşımada olur işallah

мiŁenα.

ıns canım olur ama morelını yuksek tut dusunmemeye calıs

tutarmı tutmazmı dıye dusunme

MEYRA

SELAM KIZLAR BUGUN GORDUM BU SITEYI WE ARANIZA KATILMAK ISTEDIM aynı sorunları bende yasıyorum bugun adetımın ustunden 10 gun gecı 10 gun once olmam lazımdı ama olmadım bı kac degısıklık yasadım ama hastalıgımdan bı gun once belım agrırdı bugunde agrıyo sızce durum ne bana yardımcı olun lutfen :honk: :honk:

perçem

Alıntı yapılan: MEYRA - 16 Temmuz , 2009, 12:40:30
SELAM KIZLAR BUGUN GORDUM BU SITEYI WE ARANIZA KATILMAK ISTEDIM aynı sorunları bende yasıyorum bugun adetımın ustunden 10 gun gecı 10 gun once olmam lazımdı ama olmadım bı kac degısıklık yasadım ama hastalıgımdan bı gun once belım agrırdı bugunde agrıyo sızce durum ne bana yardımcı olun lutfen :honk: :honk:
HOŞ GELDİN CANIM UMARIM HAMİLESİNDİR
meleğim gelde hasretimi bitir

мiŁenα.

öncelıkle aramıza hosgeldın....

ıns hos sohbet ve paylasımlar olur.....kalıcı olursun forumuzda..... :flowers: :flowers:

canımmm test almadınmıı? yada kan testı yaptır az bır zamn deıl 10 gun gecmıss....

ben olsam 100 tane yapmıstımmm.....merak etmıyomusun :honk: :honk: :honk:

hemen bır dr gıt canımm ....zaman kaybetme :icon_thumright:

MEYRA

bılmıyorum bugun belım agrıyo ya cok korkuyorum hasta olucam dıe cok huzursuzum