En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

lalezar

mekseLina canımm aramıza hoş geldin. :k06: inşallah sende burda benim kadar huzurlu olursun :amin:
Daha çook yenisiniz canım ya inşallah herşey gönlünce ollur  :amin:

Pınar86

Alıntı yapılan: mekseLina - 05 Mayıs , 2009, 21:34:37
Alıntı yapılan: Pınar86 - 05 Mayıs , 2009, 18:51:34
mekseLina sende hoşgeldin canım... umarım bu ay iyi haberlerini alırız... :)

hoşbulduk pınar şimdi senin yazdıgını da okudum demek sende 2aydır korunmuyorsun.bende bu ay yumurtlama günlerini takip ettim bilmiyodum daha önce bakalım ne olacak aşırı yemek yeme isteği var bende yalnız iştahım fena acıldı ve kasıklarım ağrıyor.. ay allahım isteyen herkeze versin ..  :binkybaby:

Evet canım ama 2 diyemeyiz çünkü gecen ay yanlış zamanlarda oldu :) daha bu ay tam olarak takvime göre yumurtlama dönemime baktım... öyle başladık çalışmalara... iki gündür bende kasık agrısı falan kalmadı sanırım bu ay bebiş yok :) bakalım hayırlısı... Eger olursa yazıcam buraya :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Pınar86

Alıntı yapılan: ANATOMY - 05 Mayıs , 2009, 22:20:26
Hepinize merhaba birkaç akşamdır yazılarınızı okuyorum birbiriniz için dualarıız ve dilekleriniz çok duygulandırdı beni
Belki içimdekileri paylaşırsam bana da şans dileyen olur diye düşünüyorum
taklaşık 2 yıl önce nişanlıydım o zamanlar ve bir bebek aldırdım şimdi 1,5 aydır evliyiz ve ben o kadar çok istiyorum ki bir bebeğimin olmasını.
engelli çocuklar için bir merkezde fizik tedavi yapıyorum şu an ve her gün her an dünya tatlısı bebekler gözümün önünde.
ilk bebeğime kıymann acısı zaten hiç çıkmıyor içimden nasıl yaptım anlamıyorum kendimi.
şimdi ise eşim hala istemediğini ve hamile kalırsam yine aldıracağımızı söylüyor
istiyormuş ama 2 yıl sonra
sanırım bilmiyorum ama içinizde en kötü durumda benim şu anda
bebek için önce eşimden kayınvaldemden izin almam gerekecek
ne hormonlara ne başka birşeye insanların ağzına bakıyor
neyse başınızı ağrıtmayayım daha fazla

UMARIM SIRAYLA HEPİNİZE BEBEK İSİMLERİ BULURUZ BURDA

Canım inşallah en kısa zamanda sende güzel bir anne olursun... Tüm kadınların hakkı bu kayınvalidene laf düşmez bence ama eşinde ondan yanaysa yapacak bişey yok tabi... Allah'ım ikisininde içine senin istediğin bebiş sevgisini verirde güzel bir bebişin olur...  :amin:

nurmavi

arkadaşlar aşılama yapılmıştı bana bugün 9. gün ya adet ağrıları var bende hamile kalanlara soruyorum normal mi bu durum, bikaç gün öncesine sol yumurtalığım ağrıyodu şimdi tamammen adet sancısı gibi nolur bilenler bi yardım etsin sabah beri gözlerim şişti ağlamaktan.  :crybaby2:

isome

canım bu ağrılar regl ağrısıda olabilir hamilelik belirtiside olabilir yani hamile olanlardada böle ağrılar olabiliyo,üzme kendini ağlama bu sefer olmassa bidahakine olur sıkıntı yapma bu kadar,inşallah sendeki belirtiler gebelik belirtisidir canım bak üzülüp ağlama eğer hamileysen bebeğe bişe olur sonra Allah korusun sabırlı ol  :amin:

KybeLe

Alıntı yapılan: Pınar86 - 06 Mayıs , 2009, 10:26:22

hoşbulduk pınar şimdi senin yazdıgını da okudum demek sende 2aydır korunmuyorsun.bende bu ay yumurtlama günlerini takip ettim bilmiyodum daha önce bakalım ne olacak aşırı yemek yeme isteği var bende yalnız iştahım fena acıldı ve kasıklarım ağrıyor.. ay allahım isteyen herkeze versin ..  :binkybaby:

Evet canım ama 2 diyemeyiz çünkü gecen ay yanlış zamanlarda oldu :) daha bu ay tam olarak takvime göre yumurtlama dönemime baktım... öyle başladık çalışmalara... iki gündür bende kasık agrısı falan kalmadı sanırım bu ay bebiş yok :) bakalım hayırlısı... Eger olursa yazıcam buraya :)

seninle aynıyız desene pınarcım:) mutlaka yaz haberdar et bizleri. Benim dünden beri kasıklarım agrıyor bazen sol tarafıma agrı vuruyor bazende sağ tarafıma neden acaba. Adet olacagım için mi acaba bilemiyorum üff stres yapmak ta istemiyorum.
Oğluşuuumm :)

2009

ben de aynı durumdayım. agrılarım var belıme ve sırtıma vuran sancılar oluyor. yumurtalıklarım da agrıyor. ben de hasta olmaya yoruyorum ama ins degıldır. 2 gun ıcınde olmassa bebiş var mı dıye meraklanabılırım ama ahh ah ıns

Pınar86

Alıntı yapılan: mekseLina - 06 Mayıs , 2009, 12:46:55
Alıntı yapılan: Pınar86 - 06 Mayıs , 2009, 10:26:22

seninle aynıyız desene pınarcım:) mutlaka yaz haberdar et bizleri. Benim dünden beri kasıklarım agrıyor bazen sol tarafıma agrı vuruyor bazende sağ tarafıma neden acaba. Adet olacagım için mi acaba bilemiyorum üff stres yapmak ta istemiyorum.

İnşallah canım sende yaz haberdar et bizi :) bu arada cok güzelmişsin :) Allah sahibine bağışlası seni... :)

KybeLe

merak etme canım olsa bi buraları yıkarım  :ehi: ayy teşekkür ederim canımmmmm o senin güzelliğin benden sana bir  çiçekkkk  :flowers: :flowers:

KATYUSA

slm mekselina bende 2 aydır korunöuyorum bu ay 8 güb gecikti adetim hiç gecikmezdi ama sonund ahastalandımm herşeyin hayırlsıı kızlarer herşey gönlğümüze göre versinnnnn

greathopes

kızlarr sağ kasığımda ara ara bi ağrı var.ve 10 gündür karın şişliğim ve göğüs hassayiteim devam ediyor.daha adetime 5-6 gün var.sabırsızlanıyorummmm.bu bekleyiş nasıl tatlı bişeyyy

2009

benım de bir iki günüm var.  ablam hamile kalıgında adet olcak sanmıs çünkü belirtiler çok fazla adet belırtılerıne benzıyormus. benımkıler de sankı adet belirtisi gıbı ama bı yandan da umıdımı kaybetmıyorum bakalım ne cıkcak gercekten de cok heyecanlı bu surec ya bı de sonunda mutlu olsak tam olcak :muzz:

KybeLe

kızlar benim bugun olmam lazım şuanlık birşey yok ama bakalım her an herşey olabilir. umutlanmakta istemiyorum ne olacak bilemiyorum heyecanla bekliyorum  :occasion14: :occasion14:

KybeLe

Alıntı yapılan: KATYUSA - 06 Mayıs , 2009, 22:05:48
slm mekselina bende 2 aydır korunöuyorum bu ay 8 güb gecikti adetim hiç gecikmezdi ama sonund ahastalandımm herşeyin hayırlsıı kızlarer herşey gönlğümüze göre versinnnnn

öyle canım herşeyin hayırlısı  :amin: :amin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: mekseLina - 07 Mayıs , 2009, 12:11:49
kızlar benim bugun olmam lazım şuanlık birşey yok ama bakalım her an herşey olabilir. umutlanmakta istemiyorum ne olacak bilemiyorum heyecanla bekliyorum  :occasion14: :occasion14:

NLER HİSSEDİYORSUN YAA

MİĞDEM FELAN BULANDIMI

KASIKLARIN AĞRIDIMI
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik