29 Nisan , 2024, 11:11:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

cilek

tam 7 gundur adet olmuyorum. Adetleri cok duzenli olan biri olarak umitlenip bugun yeniden baska bi test yaptim ondada negatif cikti.
Saatler sonra yine baktim ayni....
Sali gunu 10 gun oluyo.. bakalim artik doktora giderim olmazsa... Herkesinki idrarda cikmiomu ne kafam karisti :y25:

cilek

isin tuhafi adet olmam gerekeen gunden 1 hafta once filan hafif kan geldi.. sonra bitti...
bikac gundurde idrarimin rengi degisti, koyulasti yaa...  :icon_scratch:

efsane

CILEKCIM ARAMIZA HOSGELDIN NEDEN KAN TESTI YAPTIRMIYORSUN CANIM YADA BI DR GIT BELKI BASKA BISI VARDIR DR GITMENDE FAYDA VAR CNM

zelis

Alıntı yapılan: cilek - 11 Nisan , 2009, 03:43:51
isin tuhafi adet olmam gerekeen gunden 1 hafta once filan hafif kan geldi.. sonra bitti...
bikac gundurde idrarimin rengi degisti, koyulasti yaa...  :icon_scratch:

canim , bazen idrarda cikmayabilir , benim tanidim cok ooyle hamile ama idrarda cikmiyor , en garantilisi kan testi canim
imkanin varsa en kisa zamanda kan tasti yaptir ...
guzel haberlerini bekliyoruz canim , merakta birakma bizi , ,,,

crngrts

Merhaba arkadaşlar bugün aranıza yeni katıldım,sizleri 1 haftadır takip ediyorum.sizlere bir sorum olacak hamilelik kan testinde en erken ne zaman belli olur.Son adet tarihimin ilk günü Mart 26,sizce bugünlerde kan testi yaptırsam sonuç belli olurmu,adet olacagım gune  kadar beklemek çok zor!Allah bebiş isteyen herkeze hayırlı zamanda nasip eder inşallah.

sedefsahin

cilekcim ve crngrts aramıza hosgeldınız .
kızlar sızler nasılsınız hayırlı gunler heğınsıze
cnm ben 4 aylık hamıleyım 17 haftalık yanı benım cnm adetımden 3 gun once evde yapılan testlerde cıkmıstı ama ıkıncı cızgı cok sılık adet gunum gelene kadar hergun sabah aksam evde yapılan testlerden yapmıstım:)bıraz abartmısım ve tam adet gunumde kan testı yaptırdım orda cıkmıstı cnm yanı gunun gcemden cıkıyor olabılıyor kantestındede cıkıyor cnm
merhabalar

HATDEV22

sedefcim bugün 24 düncü günü adetimin 21 mart ta olmuştum. bir hafta var adet tarihime belimde ağrı var sence hamile olsam bile bu belirti erken değilmi yoksa ben kendimi mi dinliyorum bu arada idrar testi yapan arkadaşlar ben o testlere kesinlikle güvenmiyorum helede arkadaşlar 2 saat sonra filan bakıyoruz ikinci çizgi çıkıyor diyorlarya test 10 dk sonra zaten bozuluyo o yüzden ikinci çizgi belirginleşiyo idrar testi adetten 1 hafta sonra belli olur bizde o kadar sabretmediğimiz için idrar testinden önce öğrenmiş oluyoruz.
bebiş istiyorum allahın iziniye

sedefsahin

cnm zaten teste yazıyor kac dakıkada cıktıgı 3 dakıkada cıkıyor evde yapılanlarda
bılmemkı cnm o testlerde yanılan ben daha hıc gormedım bende onlarla ogrendım ben 7 tane yapmıstım hepsındede yanı cıktı ıkı cızgı ama sılık ıkınıcısı :)
merhabalar

HATDEV22

canım bizim iş yerinde arkadaşın iki kere yaptı ikisinde de negatif ama şimdi çocuğu oldu. 1 hafta sonra sonuçveriyormuş onun öncesindekileri yanlış çıkarıyormuş..
bebiş istiyorum allahın iziniye

sedefsahin

ozamn bu bunyey gore degısıyor ben adetıme daha 3gun vardı yapmıstım sonuc almıstım
neyse sneın ıcın hayırlısı
merhabalar

crngrts

GUNAYDIN

Dün aksam dayanamadım ve kan testi yaptırdım,bu ay bebiş yok!!

aylin_

14 Nisan , 2009, 16:42:24 #446 Son düzenlenme: 14 Nisan , 2009, 22:26:46 aylin_
selam arkadaşlar benim 15 yaşında bir kızım var.kasım ayında ikinci evliliğimi yaptım ve bu ay ikinci çocuğu düşünmeye karar verdik her ay 27 yada 28 günde adet olurdum bugün 28.gün vele adetle ilgili hiç belirti yok.bugün evde test yaptın negatif çıktı en uygun nezmandır test için.aradan 15 sene geçince unuttum

mavihilal61

mrb kızlar inaşllah Allah bize hepimize en sağlıklı ve güzel bebişler nasip eder.ama en erken gebelik belirtileri kişiye göre çok değişir yani bu konulsarda çok değişik tahminler filan var ama adetini 10 gün geçtikten sonra da sabah erken saatlerde yapılan tahliller daha iyi sonuç veriiyo

< ESLAL >

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve anne olmak istiorum..2 aydır korunmuyoruz ama tam anlamıyla 1 ay diyebilirim geçen ay sonuç olmadı malesef  adetime 4 gün kaldı bugüne kadar hiç bi adet belirtim yoktu ama bu gece bacaklarım ağrımaya başladı ve göğüslerim acayip acıyo..sizce benim durumum neee :dontknow:

adess

mrh ezocum benimde gögüslerimde agrı ve akıntım vardı adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım hamile oldugum ortaya çıkdı bi kan testi yaptır derim cnm hayırlısı olsun hakkında