09 Mayıs , 2024, 13:27:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

ceylin eslem

aysel kendine gel.ne o lan lı lunlu konuşuyorsun. bir kıza böyle  konuşmak yakışmaz.sanırım o kızın düştügü hataya sende  düşmüşsünki onu anlayabiliyorsun.kimin ne olacağı bellli olmaz tabiykide.iyi aile terbiyesi almış biri bunu yapmazzzzzz.hiçbir zaman ailemin başını öne eğdirecek bir hata yapmadım her attıgım adımımı ailemi ve kenidmi düşünerek attım.aynı dönemlerden bizlerde geçtik onun yaşında da bir erkeğin yatağına atmadık kendimizi.ar namus nerde kaldı.sen sanıyormusunki o kız hatasını anladı ve bidahada yapmayacak haaa :laughing7: çok komiksin.o inşallah hamile deyilimdir diye yana yakıla bizimle paylaştı.hamile olup olmadıgı belli degil.ama hamile olsun olmasın önemli degil gene o çocugun yatagına girecek.kalıbımı basarım hamile deiglsede gönül rahatlığıyla aynı şeyi defalarca yapacak.sen nasıl bir insansinki böyle pislik bir kızı savunabiliyorsun.umarım senin kızında böyle bir şey yapmaz.kolay yoldan ölüme giden nice kızlar var diyorsunda  bu kızlar hamile kalıpta erkek arkadaşları tarafından terkedilen kızlardır.onlarda düşünmeden yaptıklarının hata oldugunu bile bile yapmasınlar.cahilliğin gençliğin arkasına saklanıpta kendilerini haklı çıkarmaya çalışmasınlar.her b..ku biliyorlar maşallah sonunuda biliyorlardır.sonuçlarınada katlansınlar. ne halleri varsa görsünlerr akşam akşam sinirlendirme beni ağzımı bozmayım.

Aysell

Ben 38 yaşında 3 tanede nur topu gibi evladım var senin dediğin bak terbiyesiz asıl senin bu hayyatan geçmeıgın ne malum.

Aysell

lan salak azını bozsann ne yazar götünün boku ile kak kıçını evde otur böle nette dolasıyosun ne malum cam acıp erkeklere oranı buranı göstermedıgın ne malum senın yapmadıgın böle şeyler hadi kardesım ayak yapma bana çeneni kapa artık bi zamet mallıgı lüzumu yok sende demek cok yappdın bole seyler kızında yapabılıcegını dusunecek kadar ırenclesıyosun yazık sana  :muzz:

can yine cannnn

can dediklerim....

мiŁenα.

ya bu forumda bole seylerın olması normal deeılll  :caca: bu arada kız ayapmıs bı hata ok burda soluyor ama ona kışş desenız ne hale gelcek buyuk olarak hatasını guzelce anlatcaksınız bole  durumda olan kac kız var saymakla bıtmez hepsıne o... damgası vurup dıslayıp hakaret mı edelım kızzın yaptıgı yanlıs onaylayan yok ama ona hakaret etsekkk daha kotu olurdu hem ONU YARGILAMAK HIC BIRIMIZE DUSMEZZ lutfennn!!!!!!!!!!!!1

:love9: :love7: :love9:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

arkadaslar  bı sakın olun ya ne oluyor
evet kızımız bı hata yapmıs ve hasbel kader bı soru sordu nedne bu kadar buyutuyorsunz......sımdı bu  kızı kınayan arkadaslar
bu yazdıklarınızı okusa ve sıze hak verıp kendıne kıysa ve allah korusun olse
bunun vebalını nasılodıyeceksınız....kımın ne olacagı hıc bellı olmaz bak nasıl ugrasıyorz cocugumuz olsun dıye
onun aılesıde ugrasmıstr belkıde bızım kadar ....kızının olmesı onu ne kadar uzer bı dusunsenıze...
yapmıs bır hata olumle sonuclanmamalı boyle  asagılamanız bnce dgru degıl
en azından bır anne evladı ....yazıktır gunahır
evet haklısınz yapmaması gereken bısı yapmıs ama ona degıl toplumu bu hale getırenlere kızın asagılayın,modernlesıcez dıye kulturmuzden ,orf ve adetımızden uzaklastıranlara kızın......cevre ve toplum okadar bozuldukı bı sekıde dusuyosun boyle tuzaklara....yıne soyluyorumhaklısınzı bnde szın gıbı dusunuyorum
ama eger hamıleysem  kendımı asarım dıyen bırınede
yanlıs yapmıssın sen bır pıslıksın dıyıp ıyıce ustune gıtmek bnce hıc dogru degıl...su anda ölümü dusunecek kadar cagresız ve korkuyo bunu unutmayın.....ve cagre aramak ıcın bu yolu secmıs .bızde anne olucaz ve cocugumuz 17 yasına geldıgınde toplum dahada bozulmus ve dejenere olmus olacak....bıraz daha dıkkatlı yorumlar yaparsak daha ıı olur bence.....

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: =))ayşe=)) - 06 Nisan , 2009, 20:04:08
ya bu forumda bole seylerın olması normal deeılll  :caca: bu arada kız ayapmıs bı hata ok burda soluyor ama ona kışş desenız ne hale gelcek buyuk olarak hatasını guzelce anlatcaksınız bole  durumda olan kac kız var saymakla bıtmez hepsıne o... damgası vurup dıslayıp hakaret mı edelım kızzın yaptıgı yanlıs onaylayan yok ama ona hakaret etsekkk daha kotu olurdu hem ONU YARGILAMAK HIC BIRIMIZE DUSMEZZ lutfennn!!!!!!!!!!!!1
evet aysecım katılıyorum sana bıze dusemez onu yargılamak -helekı  toplum bu haldeykn

KATYUSA

мiŁenα.

ya karddelen sana katılıyorum tamamen haklısınnn ya kızı resmen ınfaz etmıslerrr  :dontknow: yazıkk ???

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: =))ayşe=)) - 06 Nisan , 2009, 20:11:36
ya karddelen sana katılıyorum tamamen haklısınnn ya kızı resmen ınfaz etmıslerrr  :dontknow: yazıkk ???
kesınlıkle  ısallah okumamstr bunları yoksa bu sucluluk duygusuyla yapacagı yoksa bıle kendıne zarar vermeyı denıyecektr
bız yapmadık dıye herkeste yapmıyacak dıye bısı yok
herkoyun kendı bacagından asılır
bunun yagı mercıı bız degılız yuce rabbım affetsın yaptıklarından dolayı onu
ve ınsallahta hamıle degıldr
bırıyle yatıp kalkmasıda bızı hıcmı hıc ılgılendırmez...

KATYUSA

bence kapansın bu konu kızlr boşverin ee gününüz nasıl geçtii kardelencim ameliyat ne zman çokmu ağrın var canım yaaa biran önce iyileşmen dileğiyle arkadaşım

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: KATYUSA - 06 Nisan , 2009, 20:18:18
bence kapansın bu konu kızlr boşverin ee gününüz nasıl geçtii kardelencim ameliyat ne zman çokmu ağrın var canım yaaa biran önce iyileşmen dileğiyle arkadaşım
canım offff offf derımben buna ıste:) canımyenı bı dr a gıttımoda tahlıl felan verdı
bugun  tomografı ıstemıstı onu cektırm carsamba alıcam sonucu carsambada dr gıdıem bakalımne zamn dıyecek nasılbı teshıs koyacak....beklıyorum hayrlsııyla ....

мiŁenα.

neyse ben daha acmam kapadım bıttı gıttı ama allah hıc bı ewladımızı bu hataya dusurmesın :amin: gecmıs olsun kardelen kıb ıyı geceler :opucuk: :ehi:

KATYUSA

ulturasyondamı gördü kist olduğunu çok üzüldüm canım yaaa sonucu banada bildir canım merak ederim sen sağşığını düşün bebişlide ertele biraz canım önce iyi olda bana doktor herşeyin normal dem,şti ama ebiş falan olmadı herşey yoludaolsada olmuyo bebiş ne kadar zormuş yaaa hamile kalmak bşuna 1 yık-l korunmuşuz ben isteyince hemen kalıım diye düşünmüştüm olmayınca çöktüm resmen bu ayda  deniycem ama pek ümitli değilim bu ayda olmazsa baklım nasıl olucam bilemiyorum yani hazırlıklı olun 20 gün sonra beni çok teselli etmek zorunda kalıcaksınız arkadaşım şimdiden söylüyorumm

KATYUSA

amin ayşecim amin oğlumuzdaolsa kzıımızda olsa verediğimiz terbiyeyi alırlar kimsenin ahını almazlar inş doğru yokdan şaşmazlar canımm