28 Nisan , 2024, 03:12:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Shadowqueen

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 30 Kasım , 2010, 18:24:52
H.G TATLIM NASILSIN KİMSECİKLER YOK GALİBA

Hoşbulduk canım iyiyim şimdi girdim eve gezmeden yoruldum baya sen nasılsın?

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canlarım ya bugün okula giderkende vardı az bişey şimdi geldim sol ayağım daha doğrusu baldırım acaip şekılde kasılıyor böyle tutuk gibi topallıyarak yuruyorum neden bu kasılma acaba bılen varmı lütfen yardımcı olurmusunuz:(
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Shadowqueen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Kasım , 2010, 18:28:20
canlarım ya bugün okula giderkende vardı az bişey şimdi geldim sol ayağım daha doğrusu baldırım acaip şekılde kasılıyor böyle tutuk gibi topallıyarak yuruyorum neden bu kasılma acaba bılen varmı lütfen yardımcı olurmusunuz:(

İnan bilmiyorum canım ya neden oluır acaba doktorunu ara sor istersen ama bebekle alakalı olmayabilir.Geçmiş olsn cnm

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Kasım , 2010, 18:28:20
canım benim hamile kalmadan önce oluyordu öyle bi kere oldu.korkma hem bebek de büyüdüğü için çok yapar kasılma bildiğim kadarıyla.haliyle bebeğin tam büyüme zamanı senin yorma kendini yat dinlen geçer

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

canım doktorum hastanede değil bugün umarım hamıleleıkle alakalı değildir :( çok kasılıyor baldırım sol taraf çok kötuyum yuruye ıyorum  resmen
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

pisiciğim hiç korkma biz annemle aynı mahallede oturuyoruz o yüzden hemen anneme sordum bi arkadasım böyle oluyormus diye korkmasın benim 9 ay oldu öyle ne çektim arkadan bacağım kasılarak gezdim o normal alısın böyle ağrılara dedi.:)içini ferah tut.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 30 Kasım , 2010, 18:34:32
pisiciğim hiç korkma biz annemle aynı mahallede oturuyoruz o yüzden hemen anneme sordum bi arkadasım böyle oluyormus diye korkmasın benim 9 ay oldu öyle ne çektim arkadan bacağım kasılarak gezdim o normal alısın böyle ağrılara dedi.:)içini ferah tut.
yani bebeğin büyümesinden vücudun değismesinden oluyordur ama sen yinede ne olur ne olmaz herkezin öyle olacak diye birseyi yok belki baska bi sebepten de ağrıyordur yinede bi doktora gözük canım.insallah baska birsey değildir.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Kasım , 2010, 18:32:54
canım doktorum hastanede değil bugün umarım hamıleleıkle alakalı değildir :( çok kasılıyor baldırım sol taraf çok kötuyum yuruye ıyorum  resmen

Canım demek istediğim bebeği etkileyecek birşey olduğunu sanmıyorum endişe etme. Bebişler için biraz katlanıcaz sancılı dönemlere geçmiş olsn tekrsar

Canım çok sağolasın ya .bugun kasık tarafında vardı o kasılma sonra bacaga indi kasıktan .tutuldem resmen okuldan zor geldim çok kötü oldum

gizemcim kötü bişey olmasında canım ben katlanırım ağrıya sancıya .sağol canım

KasrıCinan

canım insallah hemen geçer ağrın bişeyciğin kalmaz. :opucuk:

seda87

ii akşamlar kızlar.benim adetime 3 gün var.10 gün öncede bebek için çalışmıştık:))acaba belli olur mu 10 günde ya ne yapayım adetimi mi bekliyeyim yoksa i
test yapayım mı .bende anlatılan bulantı falan yok sadece karnım gurul gurul belim ağrıyor akıntım fazla bu aralar ama bunlar hastalık belirtileri de olabilir  diorum :)
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

canım hosgeldin ama bence bekle tam gününde yap.