27 Nisan , 2024, 21:21:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

bulut-84

hayır daha hastalanmadım dün olmam gerekiyodu bekliyorum inş olmam çok gerginim karnım şiş hala çok rahatsız ediyo sancımda geçmiyo offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff beklemek çok zorrrrr

üzgün

Ben 17 yaşında bi kızım sevgilimle ilişkiye girdim içimdeyken boşaldımı ikimizde bilmiyoruz çok korkuyorum hamile kalıcam diye bana yardım edin yalvarırım. En son şubatın 29'unda adet oldum mart ayında nezle olum antibiyotik kullandım ve hala adet olmadım 6 gün oluyor ilişkiye gireli arada bir karnım arıyor ama adet olmuyorum yarıdm edin bana yalvaırım asıcam kendimi yoksa lütfen yardım edin lütfen :(:(:(:(

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: üzgün - 05 Nisan , 2009, 23:13:46
Ben 17 yaşında bi kızım sevgilimle ilişkiye girdim içimdeyken boşaldımı ikimizde bilmiyoruz çok korkuyorum hamile kalıcam diye bana yardım edin yalvarırım. En son şubatın 29'unda adet oldum mart ayında nezle olum antibiyotik kullandım ve hala adet olmadım 6 gün oluyor ilişkiye gireli arada bir karnım arıyor ama adet olmuyorum yarıdm edin bana yalvaırım asıcam kendimi yoksa lütfen yardım edin lütfen :(:(:(:(
martta adet olmadınmı
ıyı dusun 29 subatmı ,,martmı,,,,eger subatsa marttada adet olmadıysan test yap bnce
ama bnce yanlıs hatrlıyosun ....ılıskıye ne zaman gırdın sen tarıhı ne

üzgün

Adetten 2 hafta sonra girdik o zmn korundum ama 6 gün önce girdik o zmn korunmamıştık :(:( çok korkuyorum hamile olsaydım hemen belirtileri olrmuydu

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: üzgün - 05 Nisan , 2009, 23:41:25
Adetten 2 hafta sonra girdik o zmn korundum ama 6 gün önce girdik o zmn korunmamıştık :(:( çok korkuyorum hamile olsaydım hemen belirtileri olrmuydu
canım anladım orasınıda sana net bısı solemem ıcın net cevaplar yaz....en son adetın 29 subatmı 29 martmı eger martsa hamıleolman cok zor yanı degılsın
ama subatsa ve martdada hastalanmadıysa test yap derım ıı dusun

üzgün

29 şubatta oldum hasta ama martta antibiyotik kullandım annem antibiyotik kullandığım içim adet olmadığımı sölüyor ama ben emin değilim :(:(:( yarın test yapıcam.

кคг๔єlєภ ♥ ♥

hımmmmm senın 25 26 nart gıbı hastalnaman lazımmıs ama ....bakalım sen yarın bı test yap
eger hamıleysende ole asarımkeserım demekle olmaz herseyın bı yolu yordamı vardır sacmalaa olurmu

üzgün

Ama ne yapıcam ki hamileysem örenirse ailem zaten öldürürler beni hamile olsaydım olurmuydu ilk günden belirtiler başlarmıydı benim şimdiye kdr bulantım fln hiç olmadı 

кคг๔єlєภ ♥ ♥

sacmalama bı yolubulunur....her bunyede farkı belırtıler vardır bılınmezkı canımbneımm....ama 6 gun once dıyosun korunmadık cok buyuk ıhtımalle degılsın canımıcını ferah tut..sen nerdensın ıstanbulm u okuyomusun kendını anla bakımm bıraz

üzgün

ablacım istanbuld lise 2 okuyorum erkek arkadaşımda lise 3 saolsun o hiç bi erkek gibi değil beni hiç yanlız bırakmadı. Ama böle bi hata yaptık bidaha yapmıyacağız böe bişy olursa ben biterim ama :(

мiŁenα.

uzgun hamıle deılsındır tatlım bole asıp keserekk olurmu ılk once sakın oll :aferin:

:love9: :love7: :love9:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

güzelim öncelikle 6 gün önce ilişkiye girdiysen bu eczaneden alınan idrar testlerinde çıkmaz.ancak kan testinde çıkar ama anlattığın tarihlere göre hamile olman imkansız gözüküyo çünkü ne kadar bosalırsa bosalsın içine yumurtlama günüe denk gelmesi lazım yumurtlama günüde adet olduğun günden itibaren 10 ve 14 günlerinde oluyo ama adetlerin düzensizse bu tarihin anlasılması cok zor bu kendini asma lafını da bir daha söleme ve düşünme herseyin bir çözümü var  :opucuk:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

can yine cannnn

Alıntı yapılan: üzgün - 06 Nisan , 2009, 00:18:28
ablacım istanbuld lise 2 okuyorum erkek arkadaşımda lise 3 saolsun o hiç bi erkek gibi değil beni hiç yanlız bırakmadı. Ama böle bi hata yaptık bidaha yapmıyacağız böe bişy olursa ben biterim ama :(
cnmcım üzgüncüm bi sakin ol bebişim bak biz senin ablalarınız öyle şak deyince hamile kalınmıyo belki kafana takıp stres ettiğin için gecikmiştir adettin önce test yaptır ona göre hareket edersin böyle ölmek falan lafları olmaz böyle.verdiğin tarihlere göre bana görede hamile kalman imkansız korkma cnm hamile değilsindir
can dediklerim....

can yine cannnn

denizcim ne oluyo ses seda kesildi  :dontknow: :dontknow:
can dediklerim....

efsane

daha 17 yasindasin guzelim ben digerleri gibi dusunmuyorum ve hicde iyi seyler soylemiycem yaptigin cok yanlis onunu gormeden yurume nekadar iyide olsa seni yanliz birakmasada insan oglu cig sut emmis sadece bunu diyorum ins hamile degilsindir ailem beni oldurcek demisiin bunu en basindan biliodun demi canim ne diyim rabbim yar ve yardimcin olsun  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???