29 Nisan , 2024, 00:28:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

yasmin35

şok oldu dondu kaldı ben tedavi gördüğüm için pek o umutlu degildi bu ayda bişey çıkmıcak sanıyodu ama şok geçirdi
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

sedamurat

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.6 aylık evliyim.3 aydır bebek istiyoruz.ama olmadı .en son 24 eylülde adet oldum.7ekimde ilişkiye girdik.acaba ne zaman öğrenebilirim hamile olup olmadığını.allah'ım bütün bebek isteyenlerin duasını kabul etsin.eli ayağı düzgün vatanına milletine hayırlı evlatlar nasip etsinn.. :wave:

krizantem84

amin insallah  :amin: 4 gün daha bekle idrar tesi yap bence hamileysen ki insallah öylesindir cikmasi lazim :love9:
aslinda 4 gün önceden cikaran idrar testleride var ama bence adet gününü en az 2  3 gün gecsin :nazar:

sedamurat

krizantem cevap için teşekkürler..duaların içinde canım teşekkürler... :nazar:

krizantem84

rica ederim cnm dualarim cocuk isteyen herkese insallah ALLAHIN IZNIYLE OLUR :amin:
:flowers:
bak eger hamile olursan söyle tmmi :flowers:

ѕєν∂α¢αη

seda düzenli bir adetin varsa yani hep olması gerektiği günlerde adet oluyorsan 1 gün geçmesi bile yeter =) kafana takma geri kaçar strese girersin. inşallah hamilesindir :) haberlerini bekliyoruz

Uploaded with ImageShack.us

ceremi

Daha 12 günüm var adetime..Gögüs arğrılarm cok arttı.Bu hamilelik belirtisi olabilirmi???

krizantem84

adet ile hamilelik belirtileri hemen hemen ayni cnm gögüslerdeki agri her ikiside olabiliryor ama senin ki insallah hamis oldugundandir :flowers:

ceremi

İnşallah canım okadar istiyorumki .Bu ay olmazsa önumuzdeki ay denemelere devam ama Bu ay olsn..Doktorum folıc asd verdı onu alıyorum..hamiş olıyımda işe yarasın ...

krizantem84

мiŁenα.

ceremı kullan canım cok yararlı butun dr onerıyor folık asıtı

:love9: :love7: :love9:

ceremi

öyleymiş..yanında başka birşey kullanmama gerek yok sanırım.Önerebileceğiniz birsey varmı ?

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

krizantem84

kizlar folik asit ne oluyor ne icin kullaniliyor mesela bende kullanabilirmiyim birde nereden temin edicem :ehi: :ehi: :ehi:?

ceremi

Hamileliğin ilk haftalarında çocukta merkezi sinir sistemi için düzenleme oluşur. Daha sonra bundan hareketle beyin ve omurilik oluşur. Bu sürecin iyi sonuçlanması önemlidir, çünkü yoksa çocukta sakatlıklar oluşabilir. Bu sakatlıklar nöral tüp defektleri (kusur) olarak isimlendiriliyor.Folik asit çocuğun bazı belirli sakatlıklarla doğma şanşını azaltabilir.Folik asit hamile kalmak isteyen ve yeni hamile kalmış olan bütün kadınlar için iyidir. Onların bir veya daha fazla sağlıklı çocukları olmuş olsa bile. Günde 0,4-0,5 mg gibi az düzeydeki folik asitin zararlı yan etkileri anne adayı ve bebek için bilinmiyor.Eczanelerden temin edebilirsin canım.Hamile kalmayı düşünen byanlarn 3 ay öncsinden kullanmaya başlamsı önerilir.