27 Nisan , 2024, 09:18:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

ozturkish_ela

çok saolun kızlar tabki haber veririm ilk önce foruma yazcam zaten inş.. :amin:
canım sende gercekten üzülme bak adet olmamışsın hala umut varr senin kaç gün gectii bence erken test yapmışsınn şuan kaçgün oldu yanii

Balböceği

bugun 4. gun nette hesaplama yaptim 18 gosteriyor anlamadim gitti ben 3. gun test yaptim

ozturkish_ela

balböceğim senin durumunu senden iyi bilen kim olabilirki sen boşver nette yazanıı gecen ay nezaman olmuştunkii yada adetin 28 günde bir mi oluoo sen söyle ben hesaplayım sana nette fazla kafanı kaıştırma herzaman adet gününden emin olduysan sorun yok

akideciknane

Alıntı yapılan: ozturkish_ela - 18 Ekim , 2009, 16:13:02
balböceğim senin durumunu senden iyi bilen kim olabilirki sen boşver nette yazanıı gecen ay nezaman olmuştunkii yada adetin 28 günde bir mi oluoo sen söyle ben hesaplayım sana nette fazla kafanı kaıştırma herzaman adet gününden emin olduysan sorun yok

hastalandım of yaaaaaaa-

Balböceği

sana son uc ay adet tarihimi veriyorum sondan basa 11.07.2009 11.08.2009 15.9.2009 gectimigiz ay gec oldum
uuzlme cnm hayirlisi bence

ozturkish_ela

canım 30 günde bir oldugunu var sayalım senin adetin 3 gün geçmiş şuan inş. olmazsın yaa  :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: ozturkish_ela - 18 Ekim , 2009, 16:23:56
canım 30 günde bir oldugunu var sayalım senin adetin 3 gün geçmiş şuan inş. olmazsın yaa  :nazar:
hayirli napiyim olursamda demkki hakkmizda hayirlisi allah hayirlisini versin ama umudum yok ;)

ozturkish_ela

pekii adet gecikmenden başka belirtilerin var mı ?

yasmin35

akidecim olsun üzülme önümüzdeki maçlara bakarsın canım bidahaki aya çalışmalar devam canım olsun moraller yüksek olcak ki hormonlar etkilenmesin ok
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

krizantem84

akideciknane üzülme cnm bnm ya insallh bidaki aya :amin: :amin: :amin:
üzülme ltfn :sad1:

Balböceği

hemen hemen hepsi var ama hele hele bi kacgundur belim tutuldu ama psikolojik nasil olur duramiyom bile

ozturkish_ela

bencede üzülme canım herşeyin hayırlısı benden tavsiye sana bu ay herşeyi oluruna bırakk vee ovulasyonu aklına bile getirme unut günlerii ve rahatt ol bunları yaptıkça emin oll daha mutlu ve daha olumlu bakcaksın herşeyi ve sonucunu alcaksın inş.. :amin: :amin: :amin:

Balböceği

akidem uzulme cnm stres yapma onuzdeki ay olur belki bakarsin allah hayirlisini versin

akideciknane

yok ya ama üzülmedim desem yalan olur salı günü vizeye gidicem inşallah evime kocama kavuşurumda sonra olur ne yapım bir dr mı gitsem acaba ya?eşim yurtdışında kızlar krizantem listeyi değiştirin

krizantem84

ben listeyi degismeyi bilmiyorumki yapamiyor cnm  :( esin yurtdisindami almanyadami nerde?bende yurt disindayim?insallah gidersin hayirlisiyla esinin yanina